Test Covid – 19 شب در نزدیک به 1700 مورد در ساختمان 88 لانگ هکتار انجام شد

[ad_1]

به گفته روسای مرکز پزشکی منطقه دونگ دا ، امشب این مرکز برای تقریباً 1700 مورد در اینجا نمونه برداری می کند. بر این اساس ، به منظور اطمینان از پیشرفت ، علاوه بر بسیج نیروهای محلی این منطقه ، از تیم پزشکی منطقه Thanh نیز پشتیبانی می شود.

کادر پزشکی اعلامیه های پزشکی را برای افراد تهیه می کنند.

پیش از این ، در ساعت 3:30 بعد از ظهر امروز ، 4 فوریه ، وزارت بهداشت در هانوی اعلام کرد که یک مورد جدید از عفونت COVID-19 در منطقه دونگ دا وجود دارد. این مورد مثبت جدید F1 از BN1883 – دفتر اسناد رسمی است. این بیمار 46 ساله با آدرس در ساختمان آپارتمان 88 لانگ هه (دونگ دا ، هانوی) ، که کارمند بانک عمومی در D8 ، ترن هو هوی لیو ، جیانگ وو ، با دین است.

کادر پزشکی ابزارهایی را برای آزمایش افراد آماده می کنند.

ظهر روز 27 ژانویه 2021 بیمار در سال 1883 در دروازه دبیرستان Giang Vo در معرض یک مورد قرار گرفت (زمان دقیق جلسه را به خاطر نمی آورد و هر دو ماسک ندارند). از 27 فوریه تا 1 فوریه ، بیمار باید در بانک کار کند.

افراد در صف آزمایش هستند.

در 3 فوریه ، بیمار توسط مرکز پزشکی دونگ دا مورد آزمایش قرار گرفت. به منطقه قرنطینه وان – تو هیپ (هانوی) نقل مکان کرد و در 4 فوریه 2021 ثابت شد. این بیست و دومین عفونت است که از زمان شیوع سوم تاکنون در هانوی ثبت شده است.

کادر پزشکی برای آزمایش افراد نمونه می گیرند.

بلافاصله پس از آن ، نیروهای عملکردی منطقه دونگ دا اقدامات انسداد را به موقع و قاطع مطابق با مقررات اعمال کردند. در همان زمان ، ساختمان های مسکونی در منطقه را به طور موقت مسدود کنید تا قبل از تصمیم گیری نهایی ، تحقیقات اپیدمیولوژیکی انجام دهید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *