Quang Bin – مقصدی بالقوه ، ایمن و متمایز

[ad_1]

بعد از ظهر 17 ژانویه ، بیش از 600 نماینده در یک کنفرانس برای ارتقا investment سرمایه گذاری در استان کوانگ بین در سال 2021 شرکت کردند. ترینین دین دونگ معاون نخست وزیر در این کنفرانس شرکت کرد و ریاست آن را بر عهده گرفت.

این کنفرانس با موضوع “Quang Bin – پتانسیل ها ، ایمنی و اختلافات” محفلی برای مدیران ، کارشناسان ، سرمایه گذاران ، تجارت برای تبادل و شناسایی بهتر پتانسیل ها ، مزایا ، فرصت ها ، محیط و تفاوت در سرمایه گذاری در Quang Bin است.

ترینین دین دونگ معاون نخست وزیر در این کنفرانس سخنرانی کرد.

این کنفرانس همچنین با آغاز بسیاری از پروژه های مهم زیربنایی پویا ، مانند سیستم جاده ساحلی و پل Nhat Le 3 ، نقطه شروع چرخه جدید توسعه محلی است. ارتقا the پیش بند در فرودگاه دونگ هوی … همراه با راه اندازی ، افتتاح و بهره برداری از تعدادی از پروژه های گسترده تجاری ، سرمایه گذاری و گردشگری.

در سالهای اخیر ، کوانگ بین به تدریج از مزایا و پتانسیل استان ساحلی استفاده کرده و از همه منابع برای توسعه اقتصادی استفاده می کند. اقتصاد اجتماعی و اقتصادی استان از رشد نسبتاً خوبی برخوردار است. سرمایه گذاری در زیرساخت های صنعتی ، حمل و نقل و شهری نسبتاً همزمان است. از آن زمان ، بهبود زندگی مادی و معنوی مردم ، دفاع ملی و امنیت حفظ شده است.

اثبات این واقعیت این است که بسیاری از سرمایه گذاران ، کوانگ بین ، بسیاری از مارک های بزرگ مانند: Vingroup ، FLC Group ، Hanoi Tourist ، Saigon Tourist ، SCG Group (Thailand) ، CP Group حضور داشتند. (تایلند) ، گروه Linfox (استرالیا) ، برق ویتنام ، B&T Wind Power … سرمایه گذاری در مراکز خرید ، هتل ها ، استراحتگاه ها ، املاک و مستغلات ، زمین های گلف ، صنعت کشاورزی ، مصالح ساختمانی ، گرما ، انرژی ، تدارکات. ..

معاون نخست وزیر ترینه دین دونگ ، رهبر کمیته مردمی استان کوانگ بین ، تفاهم نامه تفاهم را به سرمایه گذاران تحویل داد.

در طی این کنفرانس ، ترینین دین دونگ ، نخست وزیر ، تلاش ها و نتایج بدست آمده از نظر جنبه های اقتصادی – اجتماعی دولت و مردم استان کوانگ بین را ستود. کوآنگ بین اگرچه تحت تأثیر بیماری همه گیر Covid-19 قرار گرفته و به شدت تحت تأثیر بلایای طبیعی و سیلاب های رکوردی اخیر قرار گرفته است ، اما برای غلبه بر مشکلات ، ارتقا the مزایا و استفاده از فرصت ها برای توسعه همه جنبه های زندگی اجتماعی – اقتصادی ، ملی ، متحد می شود. دفاع و امنیت با دستاوردهای بسیار مهم ، و کمک شایانی به نتایج کلی کشور می کند.

کوانگ بینه تا به امروز تصمیمات سیاست گذاری سرمایه گذاری را برای 448 پروژه سرمایه گذاری با سرمایه ثبت شده بیش از 52000 میلیارد VND تصویب کرده است. از این تعداد 25 پروژه سرمایه گذاری خارجی (FDI) گواهی سرمایه گذاری با کل سرمایه گذاری ثبت شده نزدیک به 1.1 میلیارد دلار دریافت کردند. به طور خاص ، در سال 2020 ، کوانگ بین سیاست سرمایه گذاری 74 پروژه را با سرمایه گذاری کل نزدیک به 16.6 تریلیون دونگ تصویب کرد.

با این حال ، به گفته ترینین دین دونگ ، معاون نخست وزیر: کوانگ بین هنوز دارای کاستی ها ، کاستی ها است و با مشکلات و چالش هایی روبرو است که باید بر غلبه بر آنها تمرکز کند. به طور خاص ، ما باید به منظور بهبود اندازه ، کیفیت ، کارآیی و رقابت اقتصاد ، به تغییر ساختار اقتصاد ، همراه با پتانسیل ، مزایا و نیازهای بازار داخلی و بین المللی بپردازیم. سلامتی.

علاوه بر این ، کوانگ بین برای بهره برداری از پتانسیل ها و مزایای بزرگ آن ، باید بر توسعه خدمات ، به ویژه گردشگری ، مشاهده گردشگری به عنوان یک بخش اقتصادی مهم تمرکز کند. توسعه استراحتگاه های توریستی در ارتباط با توسعه شهری دریایی. همانطور که در قطعنامه هفدهمین کمیته حزب استانی آمده است ، هدف این است که کوانگ بن به یک مرکز مهم گردشگری ویتنام و جنوب شرقی آسیا تبدیل شود.

در سال های اخیر ، کوانگ بن به مقصدی برای سرمایه گذاران داخلی و بین المللی در خدمات گردشگری تبدیل شده است …

ترینه دین دونگ ، معاون نخست وزیر تأکید کرد: “برای این کار ، من به وزارتخانه ها و دستگاه های مرکزی پیشنهاد می کنم که پشتیبانی استان را برای اجرای بازسازی صنعت گردشگری و اجرای پروژه های گردشگری تسهیل و هماهنگ کنند. تقویم در استان Quang Binh … با پتانسیل ها و مزایای آن ، با تفکر جدید و خلاق و روش استان Quang Binh در گذشته ، همراه با وعده سرمایه گذاری و تعهد منابع در کنفرانس امروز برای ارتقا investment سرمایه گذاری ، من قاطعانه اعتقاد دارم که استان کوانگ بین در دفعات بعدی پیشرفت و پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.

در این کنفرانس ، کمیته مردمی استان کوانگ بین ، با شاهد ترینین دین دونگ ، معاون نخست وزیر ، سرپرستان وزارتخانه های مرکزی ، گواهی ثبت سرمایه گذاری را به 15 پروژه توسط 12 سرمایه گذار با کل سرمایه سرمایه گذاری ارائه داد. سرمایه گذاری 71.151 میلیارد. علاوه بر این ، کمیته مردمی استان کوانگ بین همچنین پروتکل های توافق نامه همکاری سرمایه گذاری برای 22 پروژه را به 17 سرمایه گذار با سرمایه گذاری کل نزدیک به 70،000 میلیارد VND اعطا کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *