PVN موقعیت پیشرو خود را در بزرگترین شرکتهای ویتنام حفظ می کند

[ad_1]

این چهاردهمین رتبه سالانه VNR500 است که به افتخار بزرگترین شرکتهای ویتنام تحقیق و منتشر می شود و به دستاوردهای چشمگیری در فعالیتهای تولیدی و تجاری دست می یابد. 3 شرکت برتر ویتنام PVN را در سامسونگ ویتنام و برق ویتنام (EVN) ثبت کردند.

رئیس بخش اطلاعات و فرهنگ ، تران کوانگ دونگ ، نماینده PVN ، افتخار 500 شرکت برتر در ویتنام را به خود اختصاص داد.

بسیاری از شرکتهای نفت و گاز نیز به موقعیتهای بالایی از جمله BSR در 11 ، PVOIL در 15 ، PV GAS در 16 ، Vietsovpetro در موقعیت 28 ، PVEP در موقعیت 39 و PV PV در موقعیت 40 دست یافته اند. لیست در لیست 500 بزرگترین شرکت های ویتنام 2020 همچنین PTSC ، PVcomBank ، PVI Holdings ، PVI بیمه ، PTSC M&C ، PVTrans ، PV GAS D ، PVFCCo ، PV Power Nhon Trach 2 ، PVCFC ، PV Drilling و PVCchem ثبت شده اند.

علاوه بر این ، PVN به طور مداوم موقعیت پیشرو خود را در رتبه بندی PROFIT500 حفظ می کند – 500 شرکت برتر در ویتنام (2018 ، 2019 ، 2020). به طور خاص ، PVN همچنان به طور مستقل از سازمان رتبه بندی اعتبار بین المللی Fitch Ratings BBC رتبه بندی می شود.

در سال 2020 ، جهان شاهد تحولات بسیاری بوده است ، که نه تنها کشورهای در حال توسعه و اقتصادهای کوچک را تحت تأثیر قرار می دهد ، بلکه حتی قدرت های بزرگ نیز متحمل خسارات زیادی می شوند. سنگین. شیوع اپیدمی کوید -19 باعث ایجاد یک سری تأثیرات جدی ، بحران اقتصادی ، افزایش بیکاری ، توقف شرکت ها یا توقف تولید …

وزیر اطلاعات و ارتباطات نگوین من هونگ با نمایندگان و اعضای PVN عکس گرفته شد.

سال 2020 سخت ترین سال در تاریخ توسعه گروه است. PVN باید بر مقابله با اپیدمی ها و پاسخ به کاهش بی سابقه قیمت نفت خام در تاریخ نفت و گاز جهان تمرکز کند. با این حال ، با آگاهی کامل از مسئولیت PVN در قبال کشور ، از ابتدای سال ، با شعار اصلی در “مدیریت تغییر پذیری – بهینه سازی ارزش – ارتقاum مصرف کننده – تلاش برای غلبه بر مشکلات. – از فرصت ها استفاده کنید – PVN بی خطر در خط پایان ، بلافاصله بسته ای از راه حل های پاسخ را صادر و به طور م implementedثر اجرا کرد و به طور رسمی “بحران مضاعف” را پشت سر گذاشت ، به اهداف خود رسید و از آنها فراتر رفت. مهم 2020 ، ایجاد پیش شرط توسعه در سالهای آینده.

PVN شش ماه پیش به هدف خود در افزایش ذخایر نفت و گاز به میزان 15 میلیون تن نفت و گاز رسیده است. بهره برداری از نفت به 11.47 میلیون تن رسید که بیش از 8٪ برنامه است. تولید گاز به 9.16 میلیارد متر مکعب رسید. تولید نفت به 11.87 میلیون تن رسید. تولید نیتروژن به بیش از 15٪ برنامه به 1.8 میلیون تن رسید. تولید برق به 19.17 میلیارد کیلووات ساعت رسیده است … در نتیجه ، در حالی که بسیاری از شرکت ها و شرکت های نفت و گاز بین المللی در حال از دست دادن یا حتی ورشکستگی هستند ، متوسط ​​قیمت نفت خام در سال 2020 تنها 43.8 دلار / بشکه است. ، برابر با 73٪ از قیمت برنامه ریزی شده (60 دلار در هر بشکه) ، در سال 2020 PVN هنوز 83000 میلیارد VND در بودجه دولت کمک می کند ، و به 101٪ برنامه می رسد ، که سهم مهمی در رشد تولید ناخالص داخلی کشور دارد. و بودجه دولت را متعادل می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *