Phu Quoc برای تبدیل شدن به یک مرکز منطقه ای و بین المللی نیاز به تمرکز بر چهار رکن اصلی دارد

[ad_1]

عصر روز 8 ژانویه ، مراسمی در منطقه Phu Quoc ، استان کیان جیانگ ، برای اعلام مصوبه کمیته دائمی شورای ملی در مورد تأسیس شهر Phu Quoc و شعبات شهر Phu Quoc ، استان Kien Jiang برگزار شد. Truong Hoa Binh معاون نخست وزیر ، عضو دفتر سیاسی ، در این مراسم شرکت کرد.

Phu Quoc یک منطقه جزیره ای است که موقعیت ویژه ای مهم در سیاست ، دفاع ملی و امنیت ویتنام را به خود اختصاص داده است. این سرزمین سرشار و دارای پتانسیل های فراوان برای توسعه اقتصادی – اجتماعی (اقتصادی – اجتماعی) است که همه سکونتگاه ها از آن برخوردار نیستند.

معاون نخست وزیر دائمی تروونگ هوآ بین ، معاون رئیس شورای ملی یونگ چو لو قطعنامه کمیته دائمی شورای ملی را به رهبران استان کیان گیانگ تحویل داد.

با استفاده از این عوامل خاص ، از سال 2004 ، نخست وزیر پروژه کلی توسعه جزیره Phu Quoc تا سال 2010 و چشم انداز تا سال 2020 را با برنامه ها و مکانیسم ها و سیاست های ترجیحی تصویب کرده است. ، بنابراین مرحله جدیدی از توسعه برای Phu Quoc باز می شود.

رفیق لام مین تان ، رئیس کمیته مردمی استان کین جیانگ ، با استقبال از این مراسم گفت که: این واقعیت که Phu Quoc در حال تبدیل شدن به شهری در استان Kien Jiang است ، یک رویداد مهم تاریخی است. نتیجه کل روند ساخت و ساز و انعطاف پذیری و انعطاف پذیری نسلهاست. نشان دادن عزم سیاسی بالای کمیته حزب و مقامات ؛ همراه با تلاش و کوشش در جامعه کارگری و تولیدی و تمام طبقات مردم در Phu Quoc. این مبنایی مهم برای مطالعه بیشتر مدل جدید حکمرانی در نهاد حاکمیت شهری ، از بین بردن گلوگاه های دستگاه های سازمانی و ارتقا improvement ظرفیت مدیریت اداری دولتی در شهرک خواهد بود. ایجاد نیروهای بیشتر برای Phu Quoc برای توسعه منطقه ای و بین المللی. ایجاد موقعیت و نیرو برای تأمین دفاع ملی و امنیت ، دفاع قاطعانه از حاکمیت دریا و جزایر منطقه جنوب غربی کشور.

معاون نخست وزیر دائمی تروونگ هوآ بین گفت که از حضور در مراسم قطعنامه کمیته دائمی شورای ملی در مورد ایجاد شهر فو کووک ، استان کیان گیانگ بسیار خوشحال است. معاون نخست وزیر تأکید کرد که این یک رویداد بسیار خاص است ، زیرا برای اولین بار یک منطقه جزیره به یک شهر تبدیل شده و همچنین یک نقطه عطف برای تبدیل شدن یک جواهر و آباد به Phu Quoc است. ، یک مرکز گردشگری و تفریحی بین المللی بی نظیر و با کیفیت و نمونه ای از یک شهر از نظر توسعه اقتصادی ، سازگاری با محیط زیست ، یک مرکز اقتصادی مهم جنوب و کل کشور.

به گفته معاون دائمی نخست وزیر ، فو کووک اخیراً از یک منطقه جزیره ای با شرایط دشوار و از قاره جدا شده ، پیشرفت بزرگی داشته است ، تاکنون فو کوک دارای یک فرودگاه بین المللی و یک بندر دریایی است. در سطح بین الملل ، خط کابل زیرزمینی 110 کیلو ولت آمپر و منبع تغذیه کابل شناور 220 کیلو ولت آمپر از قاره … به اتصال به تمام نقاط کشور ، در سطح بین المللی و تأمین انرژی برای خدمت به مردم و مشاغل کمک می کند و به ارتقا of سطح اجتماعی کمک می کند. توسعه اقتصادی Phu Quoc.

Phu Quoc دارای بسیاری از گروه های بزرگ اقتصادی است که در ساخت پروژه های بزرگ مطابق با استانداردهای منطقه ای و بین المللی سرمایه گذاری می کنند. Phu Quoc واقعاً با شکل و شمایل یک شهر مدرن ، هوشمند ، پویا و شناخته شده برای بسیاری از گردشگران داخلی و بین المللی تکامل یافته است.

با این حال ، روند سریع شهرنشینی الزامات جدیدی را تعیین کرده است ، لازم است که یک دستگاه دولت شهری توانمند ، قادر به اجرای موثر مدیریت عمومی در منطقه باشد. بنابراین ، این واقعیت که Phu Quoc در حال تبدیل شدن به شهری در استان Kien Jiang است بسیار مهم است ، نه تنها یک روند اجتناب ناپذیر است ، بلکه به ثبات ، توسعه اقتصادی – اجتماعی و امنیت ملی نیز کمک قابل توجهی می کند. اتاقها در مناطق مهم جنوبی.

با توجه به اینکه شرایط ، پتانسیل و فرصتهای توسعه Phu Quoc بسیار زیاد است ، اما هنوز مشکلات و چالشهای زیادی وجود دارد ، بنابراین در آینده معاون نخست وزیر دائمی کمیته حزب و مقامات ، ارتش و مردم Phu Quoc را پیشنهاد داد همچنان از فرصت ها استفاده کنید ، از مزایای موجود بیشترین استفاده را ببرید ، Phu Quoc را در شهری با رشد سریع و پایدار ، همراه با شهرهای Rach Gia و Ha Tien بسازید تا به مراکز اصلی اقتصادی وفادار منطقه و کل کشور تبدیل شوند.

برای انجام این کار ، Phu Quoc باید به تبلیغات ، آموزش سنتی در وطن ، ایجاد اجماع در بین مردم ادامه دهد. علاوه بر این ، تمرکز بر کار برنامه ریزی که نیاز به چشم انداز برنامه ریزی 50 ساله یا بیشتر ، تأمین نیازهای توسعه فوری و بلند مدت دارد. در همان زمان محاسبه دقیق هنگام استفاده از زمین ، اطمینان از کارایی ؛ توسعه زیرساخت ها ، حفاظت از زیبایی های طبیعی ، حفاظت از چشم انداز و محیط ، به ویژه اکوسیستم های دریایی.

علاوه بر این ، کنار آمدن به خوبی با مراقبت از امنیت اجتماعی ، بهبود زندگی مردم ، افراد مستحق انقلاب ، مراقبت از توسعه آموزش و پرورش ، ادامه ترویج اصلاح رویه های اداری برای تحقق مأموریت پل.

تروونگ هوآ بین معاون معاون دائمی نخست وزیر همچنین به آژانس های شورای ملی ، روسای وزارتخانه ها و سازمان ها توجه و پشتیبانی را پیشنهاد کرد تا شهر فو کووک بتواند پتانسیل و نقاط قوت خود را افزایش دهد. در آینده نزدیک ، لازم است به زودی مطالعه و پیشنهاد ایجاد سازوکار و سیاست ویژه و پیشگامانه ای برای شهر Phu Quoc ، به عنوان الگویی از حاکمیت شهری خاص جزایر و سازوکارها و سیاست های جذب سرمایه گذار ، ارائه شود. سرمایه گذاری کلان ، با ظرفیت واقعی ، ایجاد شرایط برای تبدیل Phu Quoc به یک مرکز مهم گردشگری ، تجاری و خدماتی کشور ، منطقه و جهان با 4 رکن اصلی: صنعت سرگرمی ، استراحتگاه های گردشگری ، خدمات بانکی و مالی و اقتصاد دریایی.

معاون نخست وزیر دائمی با شرایط بسیار مطلوب معتقد است که شهر Phu Quoc فرصتهای زیادی برای ادامه رشد سریعتر و به تدریج تبدیل شدن به یک مرکز تجارت و خدمات طبقه بالا خواهد داشت. مرکز ملی و علوم و فناوری در جنوب شرقی آسیا ؛ یک مرکز کلاس عالی برای اکوتوریسم ، استراحتگاه و سرگرمی ، قادر به رقابت با مقاصد بزرگ و معروف گردشگری از کشورهای منطقه و بین المللی. یک مرکز مالی با رشد منطقه ای و یکی از نیروهای محرکه ارتقا the توسعه کلی اقتصادی – اقتصادی کشور و منطقه دلتای مکونگ.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *