Investor F0 – برای بلوغ با درد تزریق می کند

[ad_1]

“سرمایه گذاری در اوراق بهادار بسیار سودآور است”در جلسه ای در روزهای هم مرز با سال نو قمری Tan Suu ، زنی با حالت کدر اعلام کرد: “من به دلیل مایحتاج خود فقط 10 میلیون از دست دادم. در این سال جدید ، بنگ چونگ گوشت ندارد!” با بیرون کشیدن صفحه تلفن روی صفحه قرمز ، چند نقطه آبی چشمک زد و تقریباً هیچ نقطه بنفش نداشت ، وی همچنان به صداش ادامه داد: “آخر هفته گذشته من تازه حسابم را باز کردم. چون شنیدم مردم می گویند سرمایه گذاری در اوراق بهادار بسیار سودآور است ، کارگزار مشاور 3 کد خریداری کرده است اما بعد هر کد از سبز به قرمز تغییر می کند. “سرمایه گذاری در اوراق بهادار بسیار سودآور است” حال عمومی اکثر سرمایه گذاران F0 هنگام شرکت در بازار است. اگرچه او نزدیک به یک هفته بود که تازه حساب باز کرده بود ، حتی از وضعیت دو سهام قرمز و سبز خبر داشت ، اما خواهرش شاهد انواع احساسات ، غم ، خوشبختی ، ناامیدی و ناکافی بودن در این بازار بود. این قابل بحث نیست که افزایش “گرم” در دوره اخیر سرمایه گذاران جدید را به عضویت در بورس تحریک می کند. مانند نسل F0 ، دوره رونق بازار 2006-2007 ، بیشتر سرمایه گذاران جدیدی که به 2020-2021 ملحق می شوند برای این بازی آماده نیستند. نگاهی به سود ویتنام Phan Linh تجزیه و تحلیل ، موقعیت بازار سهام بیشتر می خواهد به سرعت درآمد کسب کند. در حال حاضر ، نرخ بهره بانکی کم است ، بازار سهام یک کانال جذاب سرمایه گذاری بلند مدت است. آقای Fan Linh تخمین زد که F0 اغلب معاملات زیادی انجام می دهد ، طبق اصول موجود در سپرده گذاری اوراق بهادار ویتنام (VSD) ، هیچ اصولی ، روش ، آسیب پذیر است و به راحتی قابل چرخش است. برای اوراق بهادار و این همچنین ماه با بیشترین تعداد حساب باز جدید در تاریخ بود. در سال 2020 جمع شده ، سرمایه گذاران محلی 393659 حساب جدید افتتاح کرده اند که تاکنون یک رکورد و 205،033 حساب دیگر در مقایسه با سال قبل بوده است (با 109 درصد). بازار کاملاً تنظیم شده است ، VN-Index جلسه صبح را در سطح بی سابقه ای در تاریخ بازار به پایان رساند – با افت 75 واحدی ، سرمایه گذاران F0 دچار وحشت ، وحشت ، فروش می شوند.

وقتی وحشت کردید ، به دلیل شروع آن فکر کنید

با به اشتراک گذاشتن همین بیانیه ، مدیر تحلیل سرمایه گذاری در Mirae Asset Securities Vietnam Co.، Ltd. لو کوانگ مین گفت که سرمایه گذاران محلی از هفته گذشته (11-15 ژانویه 2021) تمایل زیادی به فروش دارند. . پس از فروپاشی بازار سهام به دلیل اپیدمی کوید -19 ، از آوریل 2020 ، سرمایه گذار F0 عامل مهمی در “حمل” بازار قلمداد می شود و بازار را به سمت بالا در متن سرمایه گذاران می کشاند. سرمایه گذاران خارجی همچنان خالص فروش هستند. بنابراین ، با روانشناسی زودتر دادن تعطیلات Tet و تمایل به سود پس از یک دوره رونق بازار ، ممکن است فشار از جانب سرمایه گذاران تا سال جدید قمری ادامه داشته باشد.

مدیر عامل شرکت مشاوره و سرمایه گذاری Take Profit ، آموزشی ویبولیتین مشارکت در پشتیبانی از F0 مقدار زیادی پول برای حمایت از شاخص VN از 650 واحد به 1200 واحد به ارمغان آورد. با این حال ، به گفته آقای فن لین ، بورس سهام یک مکان آسان برای کسب سریع سود نیست. در چارچوب سودهای اخیر ، بازار قبل از 1200 واحد نیاز به یک جلسه متزلزل دارد. این باید سرمایه گذاران کوچک چسبنده را از بین ببرد و در عین حال وزن حاشیه را کاهش دهد تا بازار بتواند رشد مداوم داشته باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *