Grab پیشنهاد پرداخت عوارض برای وسایل نقلیه فناوری را که وارد فرودگاه Tan Son Nhat می شوند ، می کند

[ad_1]

در پایان دسامبر سال 2020 ، Grab Vietnam پیشنهادی را به فرودگاه بین المللی Tan Son Nhat (شهر هوشی مین) ارائه داد تا یک خط جداگانه برای همه وسایل نقلیه فناوری در فرودگاه ترتیب دهد. در عوض ، مسافران برای گرفتن ماشین باید به طبقه 3 یا 5 حرکت کنند.

تصویر

بر این اساس ، خط خصوصی برای همه وسایل نقلیه فناورانه پلاک مخصوص به خود را خواهد داشت. کلیه وسایل نقلیه فناورانه که از خط خصوصی فوق الذکر استفاده می کنند ، قبل از ورود به خط مسافر ، هزینه ای که بیش از 10000 VND در مسیر نباشد ، در حالی که هزینه ورودی در فرودگاه را طبق مقررات فعلی پرداخت می کنید ، شارژ می شوند.

Grab همچنین متعهد شد که کارکنان هماهنگی را با هماهنگی مقامات فرودگاه Tan Son Nhat ، برای اطمینان از یک خط منظم شخصی مرتب و سازماندهی کند و راننده را ملزم به رعایت مقررات کند تا بیش از 3 دقیقه منتظر نماند. .

مدیر عامل شرکت Grab ، نگوین تای های وانگ گفت: “ما امیدواریم که فرودگاه بین المللی Tan Son Nhat یک خط جداگانه ترتیب دهد ، زیرا برخی از فرودگاه های منطقه نیز یک خط جداگانه برای وسایل نقلیه فناوری اعمال می کنند.”

با این حال ، در پاسخ به Grab Vietnam ، رهبر فرودگاه بین المللی Tan Son Nhat از اشتراک محتوای کار خاص خودداری کرد و گفت که وقتی با برنامه نهایی با شرکت های تماس دهنده موافقت می کند ، نتیجه را اعلام می کند. وسیله نقلیه فناوری

مسافران برای سوار شدن به آسانسور به طبقات 3 ، 4 و 5 صف می کشند تا وسایل نقلیه فن آوری را تحویل بگیرند.
پیش از آن ، از اواسط نوامبر سال 2020 ، فرودگاه بین المللی Tan Son Nhat خطوط جدید اتومبیل را معرفی کرد. آنها به کاهش ازدحام در مقابل ایستگاه داخلی کمک می کنند ، اما این جداسازی خطوط در بسیاری از معایب مسافران منعکس شده است ، که این امر باعث سهولت در وانت وسایل نقلیه فنی نمی شود.

به طور خاص ، ترمینال داخلی فرودگاه Tan Son Nhat دارای 4 خط است ، از جمله: A ، B ، C ، D. پس از تنظیم ترافیک در نوامبر 2020 ، خط A (نزدیک ایستگاه) فقط به اتومبیل های مسافری اجازه ورود می دهد. فرودگاه جاده های B و C مخصوص اتومبیل های شخصی است تا افراد را سوار خود کند. Trail D (در گاراژ TCP) مخصوص تاکسی ها و اتومبیل های حمل و نقل است.

وسایل نقلیه فن آوری مانند GrabCar ، BeCar … اجازه ورود به چهار خط فوق را ندارند ، اما برای توقف انتظار و برداشتن مسافر باید به طبقه 3 ، 4 ، 5 گاراژ TCP منتقل شوند. این امر باعث می شود تا مشتریان به جای استفاده از ماشین در نزدیکی لابی ایستگاه ، از این وسیله نقلیه برای رفتن بیشتر ، بالا رفتن استفاده کنند. رانندگان اتومبیل های فناوری هر بار مسافر را سوار می کنند 25000 VND هزینه می کنند ، به جای 10،000 VND برای پرداخت هزینه ورودی فرودگاه مانند قبل.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *