Dien pomelo بی سابقه ای ارزان است ، قیمت آن فقط 3000 VND / میوه است

[ad_1]

امروزه ، خانم وام ، خرده فروش كوچك در اینترنت ، اغلب گریپ فروت های کوچک Dien را با قیمت سرسام آور می فروشد. گریپ فروت Dien از 5 اونس تا تقریبا 1 کیلوگرم توسط خانم اعتبار با قیمت های مختلف ، فقط از 3000 تا 8000 VND / میوه فروخته شد.

خانم وام گفت: “فقط از 3000 VND مردم می توانند گریپ فروت را برای دسر بخرند كه هم سالم است و هم مقوی بدون نگرانی از مواد نگهدارنده. خانه ما گریپ فروت را با قیمت های مختلف با قیمت های مختلف می فروشد. بسته به وزن میوه: برای گریپ فروت با وزن 7 اونس یا بیشتر ، ما 8000 VND / میوه می فروشیم برای 5-7 اونس قیمت 6000 VND / میوه است. 3000 VND / میوه “.

Dien pomelo بی سابقه ارزان است ، خرده فروشان هر روز هزاران میوه می فروشند.

این خرده فروش کوچک علی رغم فروش با قیمت سرسام آور ، گفت: “من قول می دهم این درختان 100٪ گریپ فروت طبیعی باشند. هنگام خوردن آنها شیرین و معطر هستند. تفاله گریپ فروت نازک است ، میگوها زرد طلایی هستند. در حالی که شیرین و خوشمزه هستند.” .

به گفته خانم وام ، گریپ فروت Dien میوه ای است که می تواند برای چندین ماه نگهداری شود و قیمت خوبی هم دارد ، بنابراین این تاجر کوچک روزانه هزاران میوه می فروشد. وی گفت: “میزبانان مقدار زیادی سفارش می دهند. مردم حداقل ده یا 50 غذا می خرند تا به تدریج غذا بخورند. به همین دلیل می توانیم روزانه هزاران میوه گریپ فروت بفروشیم.”

این بازرگان گفت که اینها همه گریپ فروت های Dien است که در Phuc Tho ، هانوی پرورش داده می شوند و درختان گریپ فروت چند ساله Dien با سن 8 تا 15 سال هستند.

“از آنجا که گریپ فروت قدیمی فقط باید چند روز خریداری شود تا در آب بیفتد و شیرین بخورد. من ده ها هزار گریپ فروت به عموی خود در Phuc Tho فروختم تا بتوانیم همه آن را با تخفیف زیاد بفروشیم. بسیاری. مکان ها قیمت ها را افزایش داده اند ، اما خانواده دایی من هنوز هم بسیار زیاد هستند ، بنابراین ما قیمت های قدیمی را حفظ می کنیم. از آنجا که قیمت بسیار ارزان است ، ما هنوز هزینه حمل و نقل را پرداخت می کنیم. “

وام گفت این بار سال جدید قمری نیست ، بنابراین قیمت فروش نیز پایین تر است. با پایان Tet ، قطعاً قیمت پوملو Dien افزایش می یابد. به طور خاص ، گریپ فروت Dien بالای 1 کیلوگرم قیمت پایدار 12000 تا 20000 VND / میوه دارد.

فقط از 3000 VND همه موفق به خرید یک گریپ فروت Dien شدند.

من فقط 30 گریپ فروت Dien را به یک خرده فروش کوچک سفارش دادم ، خانم Do Ha از Trung Van ، هانوی ، با خوشرویی گفت: “قبلاً هرگز قیمت پوملو Dien به اندازه امسال ارزان نبوده است. وزن گریپ فروت Dien 8 تائل است و من مجبورم آن را 12000 دانگ بخرم و اکنون فقط 8000 دانگ دارد ، بنابراین یک روز قبل 30 دستور دادم که به تدریج غذا بخورم و احساس خوشمزه شد ، کمی کمی کمتر از گریپ فروت معمولی. میوه های اندازه کوچکتر ، قیمت آنها فقط 3000-5000 VND / میوه است “.

به گفته خانم ها ، با چنین اندازه کوچک و قیمت پایین ، او می داند که اینها گریپ فروت Dien است ، که در سرزمین Dien کشت نمی شود. از نظر طعم و مزه کمتر از گریپ فروت واقعی Dien. اما از آنجا که قیمت ارزان است ، غذا هنوز شیرین و معطر است ، بنابراین بسیاری از خانم های خانه دار مانند او هنوز هم به صورت عمده سفارش می دهند.

خانم ها گفت: “گریپ فروت در حال حاضر امن ترین میوه است زیرا مواد نگهدارنده کمی دارد. گریپ فروت کوچک است ، اما پوست آن نازک است ، نگهداری آن بسیار دشوار است. غذا نیز شیرین است. به طور کلی ، فقط هزینه دارد.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *