Cau Giay نقش شوراهای مردمی را در همه سطوح به خوبی ارتقا می دهد

[ad_1]

در تاریخ 6 ژانویه ، شورای مردمی ناحیه Kau Giai کنفرانسی برای جمع بندی فعالیتها در سال 2020 برگزار کرد و وظایف اصلی را در سال 2021 بیان کرد. در همان زمان ، این سازمان برای اعطای تیمها و افراد دارای موفقیتهای عالی به فعالیتهای شورای مردم منطقه در سال 2020 سازماندهی شد.

بررسی اجمالی کنفرانس

Kau Jai Luong Mau Hong ، معاون دائمی دبیر شورای مردم منطقه Kau ، گفت که شورای مردم منطقه در حال حاضر 35 نماینده دارد. نمایندگان برای شرکت در فعالیتها در 8 بخش به 8 گروه تقسیم شدند. برای بخشها ، تعداد اعضای شورای مردمی در سطح بخشها 214 نماینده است. نمایندگان منصوب می شوند تا در فعالیت های حوزه های انتخابیه در این بخش شرکت کنند.

در سال 2020 ، علی رغم مواجهه با مشکلات زیادی ، به ویژه توسعه پیچیده اپیدمی کوید -19 ، شورای مردم منطقه اجرای وظایف را مطابق با اختیارات خود مدیریت کرد. به صورت آنلاین کار کنید ، یک بخش کاملاً دائمی در آژانس داشته باشید ، اطمینان حاصل کنید که همه کارها روان است و نیازها و وظایف را برآورده می کند. در همان زمان ، برای تنظیم به موقع برنامه ، قالب و نحوه عملکرد برای پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر.

علاوه بر این ، کیفیت جلسات توجیهی ، بحث ها ، س questionsالات و پاسخ به س questionsالات جلسه بهبود یافته است. فعالیت های نظارتی و تحقیقاتی با کسب محتوا ، مطابقت با قانون را تضمین می کنند. استقبال شهروندان و مجلس رأی دهندگان در این بازی کامل گنجانده شد ، بسیاری از پرونده ها کاملاً حل و فصل شد.

Kau Jai Luong Mau Hong ، معاون دائمی رئیس جمهور Kau County ، که در این کنفرانس سخنرانی کرد.

به گفته آقای لونگ مائو هونگ ، سال 2021 یک سال دارای اهمیت ویژه است ، سال سیزدهمین کنگره حزب ملی ، سال انتخابات نمایندگان نمایندگان مجلس شورای ملی XV و شوراهای مردمی در تمام سطوح. 2021 – 2026 ، سال جدید آغاز اجرای برنامه 5 ساله توسعه اقتصادی – اجتماعی 2021 – 2025. اجرای مبحث کاری “انضباط ، مسئولیت ، اقدام ، ایجاد ، توسعه” با نقش ها و مسئولیت ها برای پاسخگویی به نیازها و آرزوهای مقامات منطقه ای و مردم ، شورای مردمی منطقه به ارتقا upd به روز رسانی محتوا ، روش کار ادامه می دهد و بر حسن اجرای برخی از وظایف اصلی تمرکز می کند.

فعالیتهای خوب اجرا شده با هماهنگی آژانسها و واحدها برای اجرای م ofثر قطعنامه کنگره XIII حزب ملی ، قطعنامه هفتمین کنگره حزب در هانوی ، قطعنامه کنگره حزب منطقه 6 Cau Giay و ششمین برنامه کاری کمیته حزب منطقه

دبیر حزب Cau Giay ، تران Thi Phuong Hoa ، گواهینامه های شایستگی را به تیم های موفق در سال 2020 اهدا کرد.

اجرای موثر قانون سازمان خودگردان محلی 2015 و اصلاحیه در سال 2019 ؛ قطعنامه 97/2019 / QH14 ، برنامه 171-KH / TU از 31 دسامبر 2019 کمیته حزب شهر در مورد “مدل آزمایشی سازمان دولت شهری در شهر هانوی” ؛ کار در بررسی فعالیت های شورای مردمی منطقه ، وظیفه 2016-2021 را طبق مقررات هدایت و اجرا کنید. انتخابات نمایندگان در پانزدهمین دوره شورای ملی و شورای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2021 به خوبی اجرا شد.

در همان زمان ، همچنان به بهبود کیفیت فعالیت های شورای مردم منطقه ادامه دهید ، به طور فعال محتوای جلسه را آماده کنید تا از نزدیک با شرایط عملی مطابقت داشته باشد ، تا مطابق با قانون شرایط لازم برای توسعه منطقه را برآورده کند. جلسات ماهانه را مطابق مقررات برگزار کنید. محتوا را انتخاب کنید و جلسه توجیهی شورای مردمی منطقه دائمی را مطابق قانون به خوبی سازمان دهید …

همچنین در این کنفرانس ، شورای مردمی شهرستان کاو جائی به 9 تیم و 27 نفر توفیق عالی در اجرا و اجرای خوب وظایف و اختیارات شورای مردمی منطقه در سال 2020 اعطا کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *