Bkav در حال آماده شدن برای شرکت تابعه IPO است

[ad_1]

امروز صبح ، 2 ژوئن ، آقای نگوین تو کوانگ اطلاعات شخصی خود را در مورد انتشار یک اوراق قرضه فرعی Bkav Pro به ارزش 170 میلیارد VND در فیس بوک به اشتراک گذاشت.

Bkav در شرف تهیه IPO از شرکت تابعه Bkav Pro است

به گفته آقای کوانگ ، این اوراق فقط برای سرمایه گذاران حرفه ای با حداقل سرمایه گذاری 500 میلیون دونگی صادر می شود. اوراق قرضه Bkav Pro از طریق شرکت اوراق بهادار VNDirect برای مدت 3 سال منتشر می شود.

نرخ بهره کوپن برای سال اول 10.5٪ در سال ثابت شده است. در سالهای بعد ، نرخ بهره شناور برابر است با نرخ متوسط ​​بهره برای دوره 12 ماهه با پرداخت معوق 4 بانک Vietcombank ، Vietinbank ، Agribank و BIDV به علاوه 4.5٪ در سال و کمتر از 10.5 year در سال.

پول حاصل از انتشار اوراق قرضه Bkav Pro برای سرمایه گذاری در محصولات تبدیل دیجیتال برای توسعه و توسعه مجموعه ای از دوربین های دید AI استفاده می شود. بخشی از سرمایه به توسعه خطوط با قیمت مناسب برای Bphone اختصاص داده شده است ، تا بازار را ترقی بخشد و بخشهای بیشتری از مشتری را به دست آورد.

شرکت سهامی عام نرم افزار آنتی ویروس Bkav Pro عضو گروه فناوری Bkav است. در حال حاضر ، این شرکت در زمینه نرم افزار آنتی ویروس ، امنیت سایبری ، تحول دیجیتال و AI View دوربین فعالیت می کند. طبق این سهم ، حاشیه سود سالانه شرکت Bkav Pro بیش از 61 درصد است. این در مقایسه با بازار سود بالایی در نظر گرفته می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *