Bac Ninh دارای پارک مدل 200 هکتاری دیزنی لند خواهد بود

[ad_1]

دامنه برنامه ریزی در کمون های Xuan Lam ، Ha Man ، Thanh Khuong ، Tri Qua ، Dinh To ، Dai Dong Thanh (منطقه Thuan Thanh) است. مرز شمالی با رودخانه Duong ، جنوب با بزرگراه 17 ، مرز شرقی با DT 276 و پارک صنعتی Thuan Thanh Thuan Thanh 3 ، غرب با هانوی همسایه است.

یک پارک موضوعی 200 هکتاری دیزنی لند در باک نین وجود دارد. تصویر

منطقه تحقیقاتی برنامه ریزی شده نزدیک به 1530 هکتار است ، جمعیت حدود 55000 – 65000 نفر است. اهداف این طرح تشکیل یک منطقه شهری چند منظوره در سطح استان ، یک منطقه شهری برای سرگرمی و تفریح ​​، حفاظت ، بهره برداری و ارتقا ارزش مناظر طبیعی و آثار طبیعی است. تاریخ و فرهنگ در منطقه برای شکل گیری کانون گردشگری. به عنوان مبنای قانونی برای برنامه ریزی دقیق و اجرای پروژه های سرمایه گذاری ساخت و ساز ، …

پس از شکل گیری ، یک مجموعه شهری منطقه ای با عملکردهای منطقه ای خواهد بود: پارک تفریحی دیزنی لند ، زمین گلف و گردشگری فرهنگی و معنوی – زیست محیطی رودخانه Duong.

علاوه بر این ، این یک منطقه مدرن برای زندگی ، بسیاری از مناطق سبز ، سطح آب ، تراکم کم ساخت و ساز با طیف گسترده ای از خدمات راحت ، سازگار با محیط زیست ، همزمان با سیستم زیرساخت است. زیرساخت های فنی و اجتماعی ، برای تأمین نیازهای مردم و گردشگری.

انتظار می رود که منطقه شهری در قسمت غربی و شمال غربی منطقه Thuan Thanh 4 منطقه عملیاتی را برنامه ریزی کند. به طور خاص: مناطق عملکردی منطقه ای شامل پارک های تفریحی به سبک دیزنی لند با مساحت 200 هکتار یا بیشتر است. مساحت زمین گلف در حدود 100 هکتار در منطقه دین تو ؛ یک مسیر توریستی در امتداد دالان رودخانه Duong که خوشه های باقیمانده تاریخی را شامل می شود ، از جمله مقبره Kin Duong Vuong ، بتکده Dau ، اما بتکده Tap.

مناطق کاربردی در سطح شهر شامل پارکهای آموزشی ، تجاری ، سبز و زیست محیطی در امتداد رودخانه داو است (رود داو قدیمی بازسازی شده است ، اتصال سطح آب ، چشم انداز ، تایلندی با مناطق اطراف گسترش یافته است).

منطقه مسکونی با تراکم کم ، ترکیبی هماهنگ بین یک منطقه مسکونی موجود ، متصل به پارک ها ، گردشگری ، سرگرمی ، … پر از امکانات ، خدماتی که قادر به داشتن افراد جذاب و جذاب برای زندگی است.

مناطق مسکونی موجود ، مناطق مسکونی جدید که نیازهای محلی را با سیستم های زیرساخت اجتماعی و فنی مدرن و همزمان تأمین می کنند تا نیازهای استفاده را برآورده کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *