[Ảnh] نمای نزدیک “قدرتمندترین” سلاح کره شمالی در مراسم رژه کنگره حزب

[ad_1]

[Ảnh] نمای نزدیک “قدرتمندترین” سلاح کره در رژه کنگره حزب

رزماری

15-01-2021 17:00


Kinhtedothi – سلاح های مختلف نظامی ، از جمله نسخه جدید ادعایی موشک بالستیک پرتاب شده توسط زیردریایی ، که پیونگ یانگ آن را “قدرتمندترین موشک در جهان” توصیف کرد ، در هنگام رژه به نمایش درآمد. هشتمین کنگره حزب کارگران کره را در 14 ژانویه جشن می گیرد.

در پایان کنگره حزب کارگران کره برای اولین بار از سال 2016 ، پیونگ یانگ در 14 ژانویه مراسم رژه دیدنی و چشمگیری را با حضور سربازان و مدرن ترین تجهیزات نظامی در این کشور برگزار کرد. کشور.

اگرچه هیچ مدل شناخته شده ای از موشک های بالستیک قاره پیما (ICBM) وجود نداشت ، اما این مراسم شامل یک مدل موشکی بود که به گفته کارشناسان نسخه ارتقا یافته موشک بالستیک دوربرد است. موشک بالستیک کوتاه (SRBM) و زیردریایی (SLBM).

اعتقاد بر این است که SLBM نسل جدید است ، در حالی که Pukguksong-5 به عنوان یک پیشرفت نسبت به سیستم دریایی دیگر Pukguksong-4 دیده می شود ، که اولین بار در مراسم اکتبر 2020 رونمایی شد. آژانس خبری کره شمالی KCNA با نشان دادن “قدرت نیروهای مسلح انقلابی” آن را “قوی ترین سلاح در جهان” توصیف کرد.
رهبر کره شمالی کیم جونگ اون ، که به تازگی به عنوان دبیرکل کنگره خدمت کرده بود ، نظارت بر رژه را بر عهده دارد. عکس های منتشر شده توسط KCNA نشان می دهد که کیم با لبخند به سمت ارتش دست تکان می دهد.
رژه قدرت کره شمالی درست یک هفته قبل از انتخاب رئیس جمهور جو بایدن برای جایگزینی رسمی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به عنوان رئیس کاخ سفید برگزار می شود. آقای کیم این بار در کنگره صحبت کرد و گفت که مهم نیست رئیس جمهور چه کسی باشد ، ایالات متحده همچنان “بزرگترین دشمن” کره شمالی خواهد بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *