[Ảnh] بیمارستان باخ می یک درخت گرم کننده نصب کرد تا سرما را برای خانواده بیمار از بین ببرد

[ad_1]

[Ảnh] بیمارستان باخ می یک درخت گرم کننده نصب کرد تا سرما را برای خانواده بیمار از بین ببرد

دوئی خان

11-01-2021 15:11


Kinhtedothi – 20 بخاری صنعتی که در پیاده رو بخش اورژانس ، بیمارستان باخ مه نصب شده اند ، به خانواده بیمار کمک می کنند تا در حالی که منتظر اخبار بستگان این روزها هستند ، گرم شوند و سرما را از بین ببرند.

طی چند روز گذشته ، دمای شب در هانوی به زیر 10 درجه سانتیگراد کاهش یافته است. در شب ، بستگان بیمارانی که در مقابل بخش اورژانس بیمارستان باخ مه منتظرند ، هنوز هم باید با سرما وظیفه خود را انجام دهند.
در بیمارستان باخ مای ، 20 بخاری گازسوز صنعتی در پیاده روهای امداد اورژانس نصب شده است تا به خانواده های بیماران در مراقبت از بیماران احساس امنیت کنند.

اگرچه برای خانواده ای از بیماران فقیر یک پانسیون وجود دارد که هزینه آن فقط 20000 VND / نفر / شبانه روز است ، اما در امتداد بخش اورژانس بیمارستان باخ می – که مدتهاست بیماران اورژانسی زیادی را از استانها پذیرا است. محل اقامت خانواده بسیاری از بیماران شد.

بخاری گازی صنعتی با استفاده از گاز به عنوان سوخت تولید کننده حرارت ، عملکرد پایدار ، ایمنی ، بازده بالا ، زمان گرم شدن سریع ، جریان گرما می تواند به 12 کیلووات برسد (6 برابر با بخاری های معمولی) به عنوان چتر طراحی شده است. علاوه بر این ، چوب گرم کننده دارای یک پایه قوی برای اطمینان از ایمنی افراد است.
نزدیکان بیمار به اشتراک می گذارند: “م.در آن زمان ، دمای هوا در هانوی به شدت کاهش یافت و شب را حتی سردتر کرد. افزودن این سیستم های گرمایشی به ما کمک می کند تا سرما را از بین ببریم تا بتوانیم در حالت وظیفه بنشینیم و در صورت لزوم منتظر تماس پزشک باشیم. “.
نیروگاه گرمایشی گرما را به سمت پایین تابانده و به افراد کمک می کند تا در شب های زمستان گرم شوند.
20 نیروگاه گرمایشی با تمام ظرفیت کار می کنند تا مقدار گرما را برای دفع سرمای برش در هانوی تأمین کنند.
بسیاری از بستگان بیماران برای استفاده از چرت زدن ، منتظر رسیدن به نتیجه یا اطلاع رسانی ، پتوهایی را زیر شومینه حمل می کنند.
علاوه بر کارخانه گرمایش ، بیمارستان بوم نیز نصب کرد تا از باران و باد برای خانواده بیمار جلوگیری کند.
درخت گرمایشی به خانواده بیمار کمک می کند تا سرما را گرم کرده و از بین ببرند در حالی که منتظر اخباری درباره بستگان با این هوای سرد در هانوی هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *