Alphabet پروژه Loon خود را برای ارائه اینترنت روستایی متوقف می کند

[ad_1]

Alphabet پروژه Loon خود را برای دسترسی به اینترنت در مناطق روستایی در حال بسته شدن است

Loon برای اولین بار توسط Alphabet Inc ، شرکت مادر Goolge در ژوئن 2013 معرفی شد. پروژه Loon با هدف ایجاد اتصال به مکانهایی که دسترسی به اینترنت دشوار است ایجاد شد ، Loon از بالن های هوای گرم که در استراتوسفر در ارتفاع پرواز می کنند استفاده می کند. از 18 کیلومتر تا 25 کیلومتر برای ایجاد شبکه های هوایی بی سیم پرسرعت. حداکثر 1 مگابیت در ثانیه مراحل Places Loon به شما در آنجا امکان اتصال به اینترنت پرسرعت ، رفت و آمد زیاد و پیشنهادات ویژه با بیشترین قیمت های ترجیحی را می دهد.

اولین آزمایش لون در نیوزیلند قبل از اولین بار با بالن هایی که بیش از 20 کیلومتر در هوا پرواز می کنند. تا ژوئیه سال 2020 ، اولین سرویس اینترنت تجاری توسط Loon در کنیا اجرا می شود ، متشکل از 35 بالن که در هوا با مساحت حدود 50،000 کیلومتر مربع پرواز می کنند. لون همچنین با استقرار بالون هوای گرم به پورتوریکو پس از طوفان ماریا در سال 2017 و به پرو بعد از زلزله 2019 ، خدمات اینترنتی را به مناطق آسیب دیده ارائه می دهد.

در بیانیه اضافه شده است که لون در کنیا تا پایان مارس 2021 برای کمک به کسانی که می توانند از دست دادن خدمات لون متضرر شوند ، حفظ خواهد شد ، لون تا 10 میلیون دلار بودجه اختصاص داده است. برای حمایت از موسسات غیرانتفاعی و مشاغل اینجا.

برخی از فن آوری های Loon مانند ارتباطات نوری با پهنای باند 20Gbps + ، که برای اولین بار برای انتقال ارتباط بین حوزه های استراتوسفر مورد استفاده قرار گرفت ، در پروژه دیگری به نام Taara وجود دارد که اینترنت پرسرعت را حمل می کند. در ارتفاعات قابل دسترسی برای جامعه هنوز متصل در کنیا.

Loon تنها پروژه ای نیست که Alphabet تعطیل کرده است. در اوایل سال گذشته ، Alphabet پایان کار Makani ، پروژه استفاده از انرژی باد بادبادک برای تولید برق تجدیدپذیر را نیز اعلام کرد. در سال 2016 ، پروژه Foghorn ، که نحوه ایجاد سوخت تمیز آب دریا را بررسی می کند ، دیگر بخشی از برنامه توسعه آلفابت نبود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *