Agribank از 700 هدیه برای خانواده های محروم در Ha Dong پشتیبانی می کند

[ad_1]

آقای نگو آنه توان ، نایب رئیس Agribank (پیراهن سفید در سمت راست) ، به افرادی که در ها دونگ مشکل دارند هدیه می دهد.

نگو آنه توآن نایب رئیس Agribank Vietnam گفت: “بانک همیشه متعهد به همراهی و پاسخگویی به مردم کشور است. هر ساله Agribank ویتنام هزاران میلیارد دلار برای حمایت از مردم هزینه می کند. از ابتدای سال 2021 ، Agribank کمک کرده است. نزدیک به 300 میلیارد VND برای پیشگیری و کنترل بیماری (PCDB) در سراسر کشور. برای Ha Dong 2 شعبه در منطقه وجود دارد ، Hanoi 2 و Ha Tay.

امروز ، Agribank هدایایی برای مردم دارد ، با 700 هدیه ، از جمله برنج ، نودل فوری ، روغن پخت و پز ، به ارزش 210 میلیون VND. اگرچه بزرگ نیست ، این سهم کارکنان بانک در خانواده های محروم متعلق به انجمن نابینایان ، انجمن معلولین و آژانس نارنجی نارنجی ، انجمن داوطلبانه جوانان است.

آقای نگو آنه توآن آرزو کرد که مردم در روزهای انزوا مشکلات را کاهش دهند ، با همه سطوح و شاخه ها در منطقه هاون دونگ و کل کشور برای مبارزه با این بیماری همه گیر جمع شوند.

خانم فام تی هوآ – نائب رئیس کمیته مردمی ولسوالی به نمایندگی از منطقه Ha Dong از اشتراک گذاری و همکاری واحدها ، سازمان ها و افراد ، از جمله Agribank ، برای مردم در منطقه تشکر کرد. در زمان کنونی فاصله گذاری اجتماعی ، 700 هدیه Agribank بسیار قابل توجه است و به مردم در شرایط سخت کمک می کند. پیش از این ، اتحادیه Agribank از 250 خانوار محروم با سطح حمایت 500،000 VND / خانوار حمایت می کرد.

“تا کنون ، منطقه Ha Dong دارای 950 خانوار است که توسط Agribank نگهداری می شوند و سطح حمایت آنها 335 میلیون VND است. اینها همه گروه های آسیب پذیر در جامعه هستند ، از جمله کسانی که جوانان خود را فدای استقلال و آزادی کشور کرده اند ، مانند داوطلبان جوان و افراد آلوده به عامل نارنجی. منطقه ها دونگ امیدوار است Agribank به حمایت از خانواده های محروم در منطقه ، به ویژه خانواده های سازمان های فوق ادامه دهد ، تا بتوانند بر مشکلات موجود در دوره فاصله گذاری اجتماعی ناشی از همه گیری غلبه کنند. – مادر بزرگ فام تی هوآ اضافه.

همچنین در مراسم هدیه ، ها دونگ ، نایب رئیس کمیته مردمی منطقه ، خاطرنشان کرد که نمایندگان انجمن ها ، کمیته های جبهه میهنی و خانواده ها باید تبلیغات را تشدید کنند ، آگاهی و مسئولیت هر فرد را افزایش دهند. کنترل. کسانی که کاری ندارند باید در خانه بمانند و در صورت لزوم بیرون رفتن را محدود کنند.

آقای نگوین ون دیم ، رئیس انجمن داوطلبین جوانان شهرستان ها دونگ ، گفت: “ما داوطلبانی جوان هستیم ، بنابراین مشکلات زیادی وجود دارد ، اما فاصله گذاری اجتماعی ، دولت ، سازمان ها ، سازمان های مردمی و دولت نیز از این حق بسیار خوشحال هستند. به من هدیه می دهم ، امیدوارم شرکت ها و آژانس ها به کمک کسانی که در شرایط سخت مانند ما هستند ادامه دهند. من به همه در انجمن داوطلبانه جوانان ملحق می شوم تا با هم بسیج شویم ، خانواده بر کار پیشگیری و کنترل همه گیری ها از نزدیک نظارت می کند و قوانین را صادر می کند ، به این امید که همه گیری به سرعت دفع شود. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *