908 نمونه در بیمارستان کودکان Hai Phong آزمایش منفی شدند

[ad_1]

در حال حاضر در کل شهر 247 مورد انزوای پزشکی متمرکز در بیمارستان دوستی Viet Tiep وجود دارد ، پایگاه 2 ، 1780 مورد در بیمارستان کودکان در معرض انزوای پزشکی هستند ، 483 متخصص در حال حاضر انزوای پزشکی متمرکز در هتل ها انجام می شود ، 46 مورد انجام می شود در عایق بندی خانه. فقط در 29 ژانویه ، 1875 مورد وجود داشت که انزوای پزشکی متمرکز آغاز شد و 8 مورد در قرنطینه پایان یافت.

ایست بازرسی در دروازه بیمارستان کودکان های فونگ مستقر شد
تاکنون ، بیمارستان کودکان کاملاً مسدود است ، افراد درگیر را تحت نظر دارد ، بر روی غربالگری موارد F1 و گرفتن نمونه از تمام بخشهای آزمایش تمرکز دارد ، و سپس لیستی از مواردی را که باید مورد بررسی و درمان قرار گیرند ، تهیه می کند.

افراد باید مطابق مقررات ، اظهارنامه پزشکی کامل را رعایت کنند

برای سکونتگاه ها ، لازم است از لیست بیمارستان کودکان ، که وزارت بهداشت در شب 28 ژانویه ارسال کرده است ، پیروی کنید تا نظارت فوری بر انزوای خانه 14 روز از تاریخ بیمارستان کودکان انجام شود و قرنطینه. روی افرادی که در 2 بخش بیماری های تنفسی و عفونی در بیمارستان کودکان قرار گرفته اند تمرکز کنید.

انجام یک معاینه عمومی از افراد Hai Duong و Quang Ning تا Hai Fong که از مکان های اعلام شده توسط وزارت بهداشت عبور کرده اند ، در صورت وجود 14 روز از تاریخ بازگشت به Hai Fong ، برای نظارت بر بهداشت ، خانه را منزوی می کنند. علائم سلامتی ، شما باید بلافاصله با بخش بیماری های گرمسیری ، بیمارستان Viet Tiep 2 تماس بگیرید.

تمام موارد Hai Duong ، Quang Ninh از زمان تأسیس ایست بازرسی ، اگر هنوز هم به Hai Phong بروند ، به انزوای فوری احتیاج دارند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *