5 گروه برای بازرسی از مدیریت ورود و عایق بندی اتاق Covid-19 ایجاد کنید

[ad_1]

کمیته راهبری ملی پیشگیری و کنترل اپیدمی کووید 19 ارسال اسناد به وزارتخانه ها: دفاع ملی ، امنیت عمومی ، کار ، افراد دارای معلولیت و امور اجتماعی و کمیته راهبری پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر Covid-19 ، استانها / شهرستانها: ها جیانگ ، لائو کای ، کوانگ نینگ ، دا نانگ ، هان هوآ ، دونگ تپ ، Can Tho ، Dak Lak و Gia Lai در زمینه مدیریت ورود ، انزوا و نظارت پزشکی برای کارشناسان ویتنامی و شهروندان ورودی.

برای تقویت پیشگیری و کنترل بیماریهای همه گیر Covid-19 برای متخصصان و شهروندان ویتنامی هنگام ورود ، کمیته ملی پیشگیری و کنترل Covid-19 5 تیم بازرسی را برای بازرسی مدیریت مهاجرت سازمان می دهد. جدایی پزشکی و نظارت پزشکی برای کارشناسان (و بستگان) ، شهروندان ویتنامی که به شهرک های فوق الذکر وارد می شوند. تیم های بازرسی توسط وزیر بهداشت نگوین تان لانگ و 4 معاون وزیر بهداشت هدایت می شوند: Do Xuan Tuen ، Truong Kuok Kuong ، Tran Van Tuan و Nguyen Truong Son. زمان بازرسی از 4 ژانویه تا 22 ژانویه 2021 است.

تیم های بازرسی با کمیته راهبری پیشگیری و کنترل اپیدمی Covid-19 در استانها / شهرستانها در زمینه مدیریت مهاجرت ، انزوا و نظارت پزشکی Covid-19 برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر برای افراد حرفه ای کار خواهند کرد. شهروندان ویتنامی وارد می شوند. علاوه بر این ، هیئت ها از اداره مهاجرت ، اعلامیه پزشکی در دروازه های مرزی ، انزوا و نظارت پزشکی در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر Covid-19 برای کارشناسان (و اقوام افراد) ، شهروندان ویتنامی بازدید می کنند. از طرف دیگر ، تیم های بازرسی واقعی نظارت بر بهداشت ، نظارت پزشکی و گزارش موارد کارشناسان ویتنامی و شهروندان پس از پایان قرنطینه را 14 روز بر اساس مقررات انجام می دهند.

پیش از این ، کمیته راهبری ملی کنترل و پیشگیری از بیماری Covid-19 اسنادی را برای راهنمایی حرفه ای در زمینه نظارت پزشکی بر شهروندان ویتنامی هنگام ورود ، با حمایت از خارجی های سرمایه گذار صادر کرد. کارشناسان فنی ، کارگران ماهر ، مدیران بازرگانی برای کار وارد ویتنام می شوند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *