5 مورد دیگر برای SARS-CoV-2 در منطقه Nam Tu Liem مثبت بودند

[ad_1]

* 80 دانش آموز ، معلم و والدین دبستان Xuan Phuong منزوی و متمرکز هستند

* خانواده 7 نفره ، 6 مورد برای SARS-CoV-2 مثبت تایید شد ، بقیه دانش آموزان منفی در مهد کودک Kau Dien بودند.

در اواخر عصر 30 ژانویه 2021 ، هیئت هانوی ، به رهبری نایب رئیس کمیته مردمی هانوی چو ژوان دونگ ، در مورد پرونده های جدید Covid-19 فوق یک جلسه اضطراری با کمیته مردمی Nam Tu Liyem داشت . ■ منطقه این جلسه در ساعت 0:00 در تاریخ 31 ژانویه 2021 به پایان رسید ، توافق شد که یک منطقه انزوا به طور موقت متمرکز ایجاد شود.

در جلسه فوری ، به ریاست معاون کمیته مردمی هانوی چو ژوان دونگ با کمیته مردمی Nam Tu Liyem ، توافق شد که یک منطقه منزوی موقت و متمرکز ایجاد شود.

همه موارد جدید از همان خانواده بیماران مبتلا به NQM هستند (آدرس خیابان 479 Phuc Dien Street ، گروه 1 ، بخش Xuan Phuong ، بخش Nam Tu Liem).

این منطقه 80 مورد F1 را توسط دانش آموزان ، معلمان و والدین دبستان Xuan Phuong مربوط به این پرونده به عنوان یک دانش آموز کلاس سوم در مدرسه بررسی کرد و یک کودک از بیماران مبتلا به NQM 80 از این موارد قرنطینه شد.

برای اطمینان از ایمنی دانش آموزان در دبستان Xuan Phuong و مهد کودک Cau Dien ، جایی که این دو بیمار در آنجا تحصیل می کنند ، کمیته مردم منطقه تصمیم گرفت مدرسه را برای دانش آموزان برای کنترل اپیدمیولوژی در خانه ترک کند.

نتایج آزمایشات تاکنون نشان می دهد که 7 نفر در خانواده بیماران مبتلا به NQM وجود دارد که 6 نفر آنها برای Covid-19 مثبت و 1 نفر منفی در کودکستان Cau Dien تحصیل می کنند.

پس از جلسه ، کمیته راهبری Covid-19 برای پیشگیری از شیوع Covid-19 در منطقه Nam Tu Liem ، به رهبری رئیس کمیته مردمی منطقه ، همچنان به مناطق ادامه می داد تا راه حل های فوری برای مبارزه با همه گیری را اجرا کند و اوضاع را تثبیت کنید.

بلافاصله پس از جلسه ، کمیته راهبری پیشگیری از بیماری همه گیر کوید -19 در منطقه نام تو لیم ، به ریاست رئیس کمیته مردمی منطقه ، به بازدید از مناطق ، از جمله دو مدرسه بیمار ادامه داد تا راه حل ها را پیاده سازی کند. برای محدود کردن شیوع بیماری همه گیر ، و همچنین ایجاد ثبات در روانشناسی مردم.

این دومین جلسه فوری منطقه Nam Tu Liem در رابطه با یک مورد مثبت در بخش Xuan Phuong پس از جلسه صبح 30 ژانویه است.

شناخته شده است که خانواده بیماران مبتلا به NQM 7 نفر شامل 2 پدر و مادر بزرگسال ، 2 فرزند ، یک همسر و یک داماد کوچکتر دارند. این یک مورد بسیار پیچیده است ، برنامه سفر بیمار فشرده است ، با 2 کودک خردسال ، 1 کودک در دبستان Xuan Phuong و 1 کودک در کودکستان Cu Dien تحصیل می کنند. “این منطقه ابتکار عمل را به عهده گرفت ، 10 بخش را کنترل و نظارت کرد ، وضعیت و روانشناسی مردم را تثبیت کرد ، دستورالعمل های پیشگیری از شیوع بیماری ها توسط نخست وزیر ، شهر و منطقه را دقیقاً دنبال کرد. ما اقدامات بسیار شدیدی را برای کنترل بهتر وضعیت بیماری در حال انجام هستیم “. نگوین هوی کوونگ ، رئیس کمیته مردم منطقه Nam Tu Liem.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *