5 ماه خوب برای کارهای خانه در سال 2021

[ad_1]

از دوران باستان ، مفهوم پدر من می گوید که “عبادت مقدس است و پرهیز خوب است.” بنابراین ، ساخت خانه نیز باید کاملاً تحت تأثیر عوامل معنوی مانند تاریخ و زمان مناسب برای ساخت و ساخت خانه در نظر گرفته شود. این کار هم برای صاحب خانه و هم برای همه اعضای خانواده خوش شانسی و راحتی خواهد داشت.

انتخاب ماه مناسب هنگام شروع ساخت خانه با توجه به طالع بینی و فنگ شویی ، ذهنیت راحتی مالک را ایجاد می کند و می تواند روند ساخت را پیش بینی کند تا هر مرحله با دقت بیشتری آماده شود. بنابراین دیدن روزهای خوب و ماه های خوب برای انجام کارهای خانه در سال 2021 ضروری است.

ژانویه در فصل بهار ، ماه اولیه سال ، آغاز ثروت و عظمت بزرگ است. بنابراین ، اگر خانه ای بسازید ، کار ساخت و ساز بسیار آرام ، با شانس و اشتباهات کمتر انجام خواهد شد. خانه جدید لذت جدیدی را برای صاحب خانه به ارمغان می آورد. با این حال ، ساختن نتایج بهتر نیز به زمان انعطاف پذیر نیاز دارد.

فوریه امسال ماه خوبی برای صاحبان خانه است. این زمان Tet است ، که هنوز شغل های جدیدی را شروع نمی کند ، بنابراین وقت گذاشتن برای ساختن خانه بسیار عاقلانه است.

علاوه بر این ، فوریه یک ماه بهاری است با هوای بسیار خنک ، درختان جوانه زده و منبع هوای فراوان. این کار ساخت پروژه را تسهیل می کند و همچنین در خانه ای جدید موفق و موفق می شود. افرادی که در خانه زندگی می کنند همیشه دارای روحیه خوب ، دارای شغل و زندگی خوبی هستند.

شاید زمان شروع برداشت است ، در آن زمان هوا کاملا گرم است. بنابراین ، صاحبان خانه در ماه مه در روند ساخت کاملاً متشنج خواهند بود. با این حال ، همراه با مشکلات جبران مناسب است. ساخت خانه در ماه مه فرصت هایی برای رونق ، رونق مالک به ارمغان می آورد و پیشرفت کار آینده خانواده را تسهیل می کند.

خانه بساز سپتامبر کاملا پایدار است ، زیرا هان ، دمای پایین و هوای سرد را نشان می دهد. ساخت و ساز طبق انتظار انجام خواهد شد. با این حال ، صاحبان خانه باید به درستی بر اساس یک برنامه زمان بندی شده فکر کنند. به عنوان یک ماه شگفت انگیز برای ساختن خانه در طول سال ، خانواده ها همیشه آرامش و برکات زیادی خواهند داشت.

دسامبر ماه بسیار خوبی برای ساخت خانه جدید است زیرا زمان نزدیک به سال گذشته است. وقتی در این زمان خانه ای می سازید ، خانواده همیشه پر ، مرفه و کامل خواهند بود. با این حال ، طبق رسم مذهبی اجداد من در گذشته ، ساخت خانه ای که دو سال دوام داشته باشد توصیه نمی شود. بنابراین اگر می خواهید در این ماه خانه جدیدی باشید ، باید با دقت بیشتری فکر کنید و یاد بگیرید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *