32 مورد دیگر Covid-19 ، مبارزه با اپیدمی باید همراه با امنیت اجتماعی باشد

[ad_1]

خطر بسیار زیاد در زنجیره عفونی Viet Hoa Company

کمیته راهبری پیشگیری و کنترل Covid-19 شهر Daanang گفت که از ساعت 13:00 در 18 ژوئیه تا 13:00 در 19 ژوئیه ، این منطقه 32 مورد مثبت دیگر از SARS-CoV-2 را ثبت کرده است. Da Nang از 10 ژوئیه جمع شده و 222 مورد Covid-19 دارد.

که در آن ، زنجیره عفونی شرکت Viet Hoa در منطقه صنعتی Hoa Khanh دارای 21 مورد جدید است. لازم به ذکر است که علاوه بر 16 بیمار مبتلا به F1 که جدا شده بودند ، 5 بیمار باقیمانده در این زنجیره عفونی جدا نشدند.

ارزیابی بخش بهداشت Da Nang از زنجیره عفونی شرکت Viet Hoa بسیار خطرناک است.

از افراد در Da Nang در معرض خطر عفونت برای آزمایش Covid-19 نمونه گیری می شود. تصویر: Q.HAI

در مورد زنجیره عفونی ، آقای VHB (Hoa Xuan Ward، Cam Le District) 5 بیمار دارد که همه آنها موارد F1 هستند که به طور جداگانه متمرکز شده اند.

زنجیره عفونت خانم D.TM (Hoa An Ward، Cam Le District) دارای 1 مورد است ، F1 در انزوا متمرکز جدا شد. زنجیره عفونت خانم NTTT (خیابان Nguyen Phuoc Nguyen ، منطقه Thanh Khe) دارای 5 مورد است که همه آنها F1 هستند ، که به طور جداگانه متمرکز شده اند.

کمیته مدیریت پیشگیری و کنترل Covid-19 در دا نانگ اضافه کرد که این شهر در حال حاضر 1937 مورد F1 و 2971 مورد F2 را منزوی و نظارت می کند (همه F1 در تمرکز یا تأسیسات جدا شده اند). پزشکی)

در 19 ژوئیه ، بخش بهداشت در دا نانگ 39342 نفر را آزمایش کرد.

پیشگیری از اپیدمی باید با تأمین اجتماعی همراه باشد

طبق دستورالعمل های کمیته دائمی کمیته حزب شهر دا ننگ ، ادارات ، شعب ، شهرک ها ، آژانس ها ، واحدها و شرکت ها باید به طور فعال سناریوهای مشخصی را برای پاسخگویی به هر وضعیت و سطح شیوع تهیه کنند. بیماری های منطقه ، در واحدهای آنها.

به ویژه برای بخش بهداشت ، تهیه یک برنامه برای آماده سازی شرایط ، تجهیزات و آموزش برای نیروهای پزشکی ، که آماده جلوگیری و کنترل بیماریهای همه گیر در همه شرایط هستند ، ضروری است.

دبیر کمیته حزب شهر دا نانگ نگویان ون کوانگ (جلد سمت چپ) کار ضد اپیدمی را در منطقه Lien Kie بازرسی کرد. تصویر: Q.HAI

در همین حال ، دا نانگ لو ترونگ شین ، رئیس کمیته مردمی این شهر ، مطابق قطعنامه 68 دولت و قطعنامه شورای شهر ، این هفته خواستار ادامه حمایت از موارد دشوار مبتلا به این اپیدمی شد. پرداخت به مردم باید کاملاً انجام شود ، اما توجه زیادی به رویه ها نمی شود. در مواردی که شی correct صحیح شناسایی شده باشد ، بلافاصله پرداخت می شود.

دا نانگ تعیین کرد که پیشگیری از اپیدمی کوید -19 ، بالاترین هدف برای محافظت از سلامت انسان است ، باید با تأمین امنیت ، نظم و امنیت اجتماعی همراه باشد. بنابراین ، رئیس کمیته مردمی شهر دا ننگ به وزارت صنعت و تجارت دستور داد تا به طور فعال همه منابع کالا را برای تأمین شهر آماده کند. وضعیت استفاده از مشکلات ، حدس و گمان و افزایش قیمت کالاهای اساسی را اصلاح می کند.

مردم دا نانگ در منطقه قرنطینه. تصویر: Q.HAI

علاوه بر این ، کمیته حزب شهر و کمیته مردمی دا نانگ پیشنهاد کردند که کمیته جبهه میهنی و سازمانهای توده ای حمایت فعالانه ای از افراد دشوار ، به ویژه در محاصره ها و مناطق دور افتاده انجام دهند. دا نانگ مصمم است “اجازه ندهد کسی وعده های غذایی خود را در فصل اپیدمی از دست بدهد.”

علاوه بر این ، کار برای تأمین امنیت و نظم در منطقه نیز باید در جهت دستیابی به نتایج خوب از طریق تقویت گشت ها و کنترل ها باشد. با جلوگیری از “نقاط داغ” در منطقه ، به شدت با تخلفات برخورد کنید.

کمیته مردمی شهر دا ننگ تیم های بازرسی بین رشته ای را برای نظارت بر اجرای فعالیت های پیشگیری از اپیدمی در منطقه ایجاد می کند.

دا دا نانگ لیستی از 626 شهروند دا ننگ را در شهر هوشی مین که ثبت نام کرده اند تا برای جلوگیری از همه گیری از طریق شورای ارتباط رابطین شورای هموطنان برای بازگشت به مناطق خود ثبت نام کنند ، تصویب کرده است. دا نانگ تصمیم گرفت 3 پرواز حامل این شهروندان که از فرودگاه بین المللی Tan Son Nhat به فرودگاه بین المللی Da Nang عزیمت می کنند ، در 21 ژوئیه در ساعت 10:00 ، 14:00 و 18:00 ترتیب دهد. کلیه بلیط های هواپیما رایگان خواهد بود. با بازگشت به دا نانگ ، در 5 هتل به طور جداگانه از مردم پشتیبانی می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *