30 میلیون VND جریمه برای فروشگاه الکترونیکی Cam Vu Green به دلیل نقض مقررات پیشگیری از اپیدمی

[ad_1]

فروشگاه Cam Vu Xanh Dien May به دلیل نقض مقررات پیشگیری از اپیدمی 30 میلیون جریمه نقدی شده است.

بر این اساس ، شعبه شرکت سهامی Mobile World در Hai Duong – فروشگاه برق Cam Vu Xanh Cam Vu Electric مقررات مربوط به اجرای اقدامات برای جلوگیری از همه گیری را نقض کرده است. به ویژه ، تصمیم برای اجرای اقدامات برای محدود کردن تجمع مردم در مکان های عمومی (سازماندهی بیش از 20 نفر در مغازه ها برای فروش و تضمین نکردن فاصله برای جلوگیری از بیماری های همه گیر) را اعمال نکنید.

پیش از این ، صبح روز 9 ماه مه ، حدود 10 نفر دور میز ورودی فروشگاه جمع شده بودند تا کارمندان بتوانند اطلاعات را بررسی کنند و هدایای تبلیغاتی دریافت کنند.

داخل فروشگاه کاملاً کوچک است ، اما صدها نفر در قفسه ها هستند. به طور خاص ، در مکان مرکزی همیشه 10-20 نفر هستند که نزدیک یکدیگر ایستاده اند تا از کارکنان اینجا برای مشاوره گوش دهند.

به جز این واقعیت که همه باید دست های خود را ضد عفونی کنند ، در اینجا هیچ کارمندی برای ثبت اطلاعات در مورد افراد حاضر ، اندازه گیری دما یا درخواست از مردم برای تمرین مسافت وجود ندارد … این اولین روز اعلامیه این فروشگاه است.

پیش بینی می شود فروشگاه ظرف 7 روز افتتاح شود. برای تبلیغ رویداد افتتاحیه ، کارکنان فروشگاه جزوه ها را به درهای مدرسه توزیع کردند و همچنین بلندگوهای تلفن همراه را برای تعدادی از کمون های همسایه ارسال کردند.

بلافاصله پس از دریافت اطلاعات ، آقای ترن وانگ کوئت ، رئیس کمیته مردمی منطقه کام جیانگ گفت: “این منطقه دستور تعطیلی فوری سوپرمارکت Dien May Xanh را صادر کرده است ، زیرا این مورد نیازهای پیشگیری از اپیدمی را برآورده نمی کند. و زمان محلی نیز این واحد را مطابق قانون در نظر گرفته و تحریم خواهد کرد. “در ساعت 13:30 همان روز ، سوپرمارکت بسته شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *