30 میلیون VND جریمه برای فروشگاه الکترونیکی Cam Vu Green به دلیل نقض مقررات پیشگیری از اپیدمی


فروشگاه Cam Vu Xanh Dien May به دلیل نقض مقررات پیشگیری از اپیدمی 30 میلیون جریمه نقدی شده است.

بر این اساس ، شعبه شرکت سهامی Mobile World در Hai Duong – فروشگاه برق Cam Vu Xanh Cam Vu Electric مقررات مربوط به اجرای اقدامات برای جلوگیری از همه گیری را نقض کرده است. به ویژه ، تصمیم برای اجرای اقدامات برای محدود کردن تجمع مردم در مکان های عمومی (سازماندهی بیش از 20 نفر در مغازه ها برای فروش و تضمین نکردن فاصله برای جلوگیری از بیماری های همه گیر) را اعمال نکنید.

پیش از این ، صبح روز 9 ماه مه ، حدود 10 نفر دور میز ورودی فروشگاه جمع شده بودند تا کارمندان بتوانند اطلاعات را بررسی کنند و هدایای تبلیغاتی دریافت کنند.

داخل فروشگاه کاملاً کوچک است ، اما صدها نفر در قفسه ها هستند. به طور خاص ، در مکان مرکزی همیشه 10-20 نفر هستند که نزدیک یکدیگر ایستاده اند تا از کارکنان اینجا برای مشاوره گوش دهند.

به جز این واقعیت که همه باید دست های خود را ضد عفونی کنند ، در اینجا هیچ کارمندی برای ثبت اطلاعات در مورد افراد حاضر ، اندازه گیری دما یا درخواست از مردم برای تمرین مسافت وجود ندارد … این اولین روز اعلامیه این فروشگاه است.

پیش بینی می شود فروشگاه ظرف 7 روز افتتاح شود. برای تبلیغ رویداد افتتاحیه ، کارکنان فروشگاه جزوه ها را به درهای مدرسه توزیع کردند و همچنین بلندگوهای تلفن همراه را برای تعدادی از کمون های همسایه ارسال کردند.

بلافاصله پس از دریافت اطلاعات ، آقای ترن وانگ کوئت ، رئیس کمیته مردمی منطقه کام جیانگ گفت: “این منطقه دستور تعطیلی فوری سوپرمارکت Dien May Xanh را صادر کرده است ، زیرا این مورد نیازهای پیشگیری از اپیدمی را برآورده نمی کند. و زمان محلی نیز این واحد را مطابق قانون در نظر گرفته و تحریم خواهد کرد. “در ساعت 13:30 همان روز ، سوپرمارکت بسته شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *