3 تن بیسکویت ترکی “منقضی شده” پیدا شد

[ad_1]

در هنگام بازرسی ، مقام صالح دریافت که این شرکت در حال ذخیره و ذخیره مقدار زیادی بیسکویت ساخت خارجی است که علائم انقضا را نشان می دهد.

تیم QLTT № 24 شرکت پردازش کشاورزی Minh Quang ، Ltd. بعد از ظهر 5 ژانویه

در حقیقت ، در این تاسیسات ، تیم QLTT 24 بیش از 3 تن کلوچه جو دوسر تورکو را که از بسته بندی از ترکیه منشا می گیرد ، ثبت کرد که در فوریه 2020 منقضی می شود. کسب و کار. علاوه بر این ، ماشین های بسیار دیگری در اینجا وجود دارد مانند چاپگرها ، دستگاه های بسته بندی ، محصولات و انواع کیسه ها و جعبه ها برای ذخیره سازی و بسته بندی محصولات.

نگوین هوی کوئونگ ، رهبر تیم QLTTTT 24 گفت: مدت زیادی طول کشید تا نیروهای عملکردی بتوانند وضعیت را کشف و درک کنند تا تخلف را کشف کنند. بیشتر کیک ها و آب نبات ها در اینجا کالاهای خارجی تولید شده در سال 2018 هستند و تا فوریه 2020 معتبر هستند.

برای گمراه کردن مصرف کنندگان ، شرکت پردازش کشاورزی Minh Quang ، آموزشی ویبولیتین جعبه های منقضی شده را کنار می گذارد تا به بسته های جدید با ماندگاری بیشتر روی بیاورید ، که توسط دستگاه های مهر زنی تاریخ چاپ می شوند. در دسترس.

“در حال حاضر ، در کف های تجارت الکترونیکی ، قیمت بسته ای از کلوچه های جو دوسر تورکو حدود 55000 – 60،000 VND است. تیم QLTT № 24 گزارشی از تخلف را تهیه و کلیه نمایشگاه ها را مصادره کرد تا همچنان به روشن شدن خطاها ادامه دهد. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *