27 F1 مورد Covid-19 در ساختمان Center Point برای SARS-CoV-2 منفی است

[ad_1]

بعد از ظهر روز 13 مه ، یک نماینده کمیته راهبری پیشگیری و کنترل Covid-19 در منطقه Thanh Oai گفت که 27/29 F1 ، مربوط به پرونده Covid-19 در ساختمان Center Point (Nhan Chinh ، Thanh Xuan) ، یک نتیجه مثبت داشت. نتیجه منفی 1 برای SARS-CoV-2.

اداره بهداشت Than Oai اطلاعات مربوط به اظهارات پزشکی یک شبه را در روستای Ki Tui ، Beach Hoa دریافت کرد.

در شب 12 ماه مه و 13 مه ، نیروی عملیاتی منطقه Thanh Oai 15 مورد دیگر F1 را شناسایی کرد و تعداد کل موارد F1 در این مورد را به 54 مورد رساند. از این تعداد ، 27 F1 در روستاهای Ky Thuy و Bich Hoa تحت درمان ، نمونه برداری و به انزوا متمرکز منتقل شدند (همه 27 مورد نتایج منفی داشتند). 3 F1 در منطقه دونگ دا ، 3 F1 در منطقه Hoan Kiem و 21 F1 راهبان بودایی در منطقه Dong Anh هستند. همه این موارد برداشته و جدا شد.

علاوه بر این ، نیروها لیستی از 177 F2 را نیز تهیه کردند و درخواست کردند این موارد در خانه جدا شود. در همان زمان ، آنها به بررسی و پیگیری موارد مرتبط ادامه می دهند.

در حال حاضر ، Thanh Oai 7 پست بازرسی در ورودی روستای Ky Thuy ، شهرداری Bich Hoa ایجاد کرده است و ترتیب داده است تا ایستگاه های بازرسی اطلاعات تماس با مردم را دریافت کنند. این منطقه با 438 خانوار و 1610 نفر به طور موقت کل روستای Ky Thuy را مسدود کرد.

برای اطمینان از زندگی افراد در قرنطینه در روستای Ky Thuy ، کمیته مردمی منطقه Thanh Oai از کمیته مردمی شهرداری Bich Hoa خواست تا طرحی را برای امنیت غذایی و غذا تهیه کند. انزوا را مطابق با مقررات وزارت بهداشت کنترل می کند. همزمان ، نظارت بر F2 ، F3 و تدوین برنامه ای برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر را ادامه دهید. کمیته مردمی کمون ساحل هوآ به طور مرتب اطلاعات پخش شده از بلندگوی کمون ، یک مرکز فرهنگی را به روز می کند ، بنابراین افراد مرتبط با تغییر F0 می توانند فعالانه مطابق مقررات اعلام و قرنطینه کنند.

ایست بازرسی 24/24 ساعته در جاده های روستای Ky Thuy ، شهرداری Bich Hoa.

اطلاعات مربوط به موارد و شیوع در منطقه شهری Thanh Ha – کمون Cu Khe ، رئیس بهداشت ، لوان وک باک گفت که در طول روز هیچ ارتباط نزدیک دیگری ثبت نشده است. در حال حاضر ، در مجموع 1 F0 ، 23 F1 و 158 F2 تحت مقررات نظارت ، جداسازی و نظارت می شوند.

نیروهای عملکردی به طور منظم وضعیت سلامت موارد جدا شده متمرکز را مبادله و به روز می کنند ، از جمله: 23 F1 در مدرسه نظامی فرماندهی منطقه نظامی پایتخت (تن تایلندی) جدا شده است. آزمایش 23/23 مورد برای SARS-CoV-2 منفی بود.

برای اطمینان از پیشگیری از اپیدمی ، نیروهای عملیاتی همچنان به مسدود کردن طبقه 15 ساختمان شهر HH02B B2.1 ، منطقه شهری Thanh Ha – شهرداری Cu Khe با 17 خانوار ادامه می دهند. همزمان ، نظارت بر بهداشت روزانه را برای موارد انزوای پزشکی در خانه انجام دهید ، مایحتاج کافی و غذا را برای خانوارهای منطقه منزوی تهیه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *