2 سوژه را شناسایی کرد که به سمت ماشین “نفرین مقدس” Duong Min Tuen آتش گشودند

[ad_1]

طبق تحقیقات اولیه ، آژانس پلیس دریافت که Duong Min Tuen و دو سوژه عامل تیراندازی در گذشته درگیری داشته اند. دو طرف بارها و بارها در شبکه های اجتماعی یکدیگر را لعن و نفرین کردند. آژانس تحقیق یک مظنون ساکن در Ba Vi ، هانوی را دستگیر کرده است. شی دیگر به طور مداوم کنترل می شود.

پیش از این ، بعد از ظهر 4 ژانویه ، توین و گروه دوستانش برای حضور در یک خانه از ماشین باک نین به های دوئونگ رفتند. سپس گروه تواین به کارائوکه رفتند. در بیش از ساعت 9 شب همان روز ، دو نفر در حال موتورسیکلت سواری با استفاده از سلاح برای شلیک به درب یک اتومبیل 7 نفره که گفته می شود ماشین Tuen است ، ظاهر شدند.

در اتومبیل جوانی به نام نام بود که هنگام تیراندازی در باک نین زندگی می کرد. در آن زمان Duong Min Tuen در یک مغازه آواز می خواند ، نه روی صحنه.

این تیراندازی به هیچ کس آسیب نرساند ، اما در بسیاری از نقاط به ماشین آسیب رساند. Duong Min Tuen و گروه دوستانش برای شهادت دادن و ارائه تحقیقات به مرکز پلیس منطقه منتقل شدند.

دو نفر صحنه حادثه را ترک کردند.

Duong Min Tuen ، متولد 1986 ، در بند Kinh Bac ، Bac Ninh City زندگی می کرد. این شی با لقب “لعن مقدس” در شبکه های اجتماعی بسیار شناخته شده است. در اواسط اکتبر 2016 ، توئین توسط پلیس شهر باک نین تحت تعقیب قرار گرفت و به جرم داشتن و استفاده غیرقانونی از سلاح های نظامی دستگیر شد. پس از 1 ماه ، آژانس تحقیق بیشتر توئین را به جرم “تخریب اموال” تحت پیگرد قانونی قرار داد.

در تاریخ 18 آوریل 2017 ، دادگاه مردمی باک نین Duong Min Tuen را به جرم اخلال در نظم عمومی و تخریب اموال به 32 ماه زندان محکوم کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *