یک پسر بچه 10 ساله توسط یک کامیون حمل کانتینر در شهر هوشی مین کشته شد

[ad_1]

حادثه شهر هوشی مین – بزرگراه لانگ تان – داو گیایی.

حادثه شهر هوشی مین – بزرگراه لانگ تان – داو گیایی

یک حادثه طولانی مدت بین 4 وسیله نقلیه در ساعت 11 صبح روز 1 ژانویه 2021 در شهر هوشی مین – بزرگراه لانگ تان – داو گیایی ، بخشی در نزدیکی پل موونگ کن ، بخش Phu ، منطقه 2 ، شهر هوشی مین رخ داد. مین به بسیاری از وسایل نقلیه آسیب می رساند.

طبق اطلاعات اولیه مقامات محلی ، اتومبیل های فوق حامل BKS 51G – 497.20 در مسیر بزرگراه هوشی مین – لانگ ثان – داو گیای از خیابان مای چی تو به بزرگراه در حال گردش بودند.

هنگامی که به پل موونگ کن ، منطقه 2 نزدیک می شد ، با یک اتومبیل 7 نفره برخورد کرد که این ماشین را به داخل یک ماشین 4 نفره از جلو سوق داد. ناگهان به دم برخورد کرد ، 4 سرنشین همچنان به عقب تاکسی برخورد کرد و یک برخورد مداوم بین 4 اتومبیل ایجاد کرد. برخورد مداوم به مردم آسیب نرساند ، اما به بسیاری از وسایل نقلیه آسیب رسانده و حرکت در منطقه را با مشکل روبرو کرده است.

آنها این خبر را دریافت کردند که پلیس منطقه 2 برای بازرسی از صحنه برای بررسی علت حادثه در آنجا حضور دارد. مقامات در حال تحقیق در مورد محل سقوط مداوم و همچنین گرفتن شهادت از افراد درگیر در تحقیقات هستند.

صحنه مرگ مرگبار 10 پسر زیر چرخ کانتینر.

یک پسر بچه 10 ساله توسط یک کانتینر در شهر هوشی مین کشته شد

این حادثه دلخراش رانندگی اواخر شب 31 دسامبر سال 2020 ، درست قبل از شب سال نو اتفاق افتاد. عواقب آن پسر 10 ساله را به مرگ دلخراش تبدیل کرد.

بر این اساس ، در ساعت 22:00 خانم نگوین تیتر کیم نگان (SN 2002 ، ساکن Thu Duc ، شهر هوشی مین) با یک موتور سیکلت حمل هیئت نظارت 59U1 – 009.91 ، همراه با برادر کوچکتر خود Tran Hoang Thang (SN 2010 ، اقامت در ) در خیابان Ngo Chi Quoc از شهر هوشی مین تا Binh Duong در گردش است.

هنگامی که او وارد جلوی خانه شماره 54A8 Ngo Chi Quoc Street ، Binh Chieu Ward ، منطقه دو داک ، شهر هوشی مین می شود ، چرخ را می لغزد و باعث سقوط دو خواهر در جاده می شود. هم اکنون ، کشتی کانتینر دار حامل هیئت نظارت 15C – 058.56 ، در همان راستا به سمت چپ حرکت می کند ، برادرش تران هوانگ تانگ را پشت سر می گذارد و باعث می شود قربانی درجا بمیرد. و پرستار از حالت وحشت کمی آسیب دید و پس از آن به بیمارستان منتقل شد.

اطلاعات را دریافت کنید ، پلیس منطقه دو دوک در آنجا حضور دارد ، که در حال بازرسی از صحنه است ، دوربین را برای یافتن علت بازیابی می کنید. در ابتدا ممکن است جاده باریک باشد. وقتی خانم نگان کامیون کانتینری را دید که در کنار او در حال حرکت است ، ماشین را در حال حرکت به کناری رها کرد و او سر خورد. سپس پلیس جرثقیل فرستاد تا چرخ های کانتینر را بلند کند تا جسد مقتول خارج شود.

صحنه یک کامیون کمپرسی که باعث کشته شدن یک دختر جوان در Binh Duong شد.

دختر جوان زیر کامیون کمپرسی بدبختانه جان باخت

طبق اطلاعات اولیه ، حادثه فوق الذکر در ساعت 18:00 در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 اتفاق افتاد. در آن زمان ، کامیون کمپرسی BKS 61C – 460.17 در امتداد بلوار Thong Nhat در مسیر پارک صنعتی Song Than به سمت بزرگراه 743 استانی در Di An Ward ، Di An City در حال حرکت بود.

هنگامی که کامیون کمپرسی از خیابان تانگ نات به بزرگراه استانی 743 به سمت راست چرخید تا از محل اتصال 550 حرکت کند ، با موتورسیکلت با BKS 71B3 – 251.25 برخورد کرد که توسط دختری که در همان جهت حرکت می کرد ، برخورد کرد. این برخورد باعث سقوط قربانی و موتورسیکلت در زیر زمین شد و توسط یک کامیون کمپرسی به جاده کشیده شد.

در اثر این حادثه ، این دختر در دم غلتیده شد و بدنش در زیر چرخ قرار گرفت و موتورسیکلت در حال سقوط در وسط کامیون کمپرسی بود. هویت مقتول به نام خانم Phan Thi Bao Trang (SN 1994 ، زادگاه استان Ca Mau) شناخته شد.

اطلاعات کسب کنید ، پلیس شهر DN برای محافظت از صحنه ، برای تنظیم ترافیک حضور دارد. در همان زمان برای سازماندهی تحقیقات و تحقیقات برای روشن شدن علت حادثه.

مورد ماشینی که ترمز از دست داد باعث حادثه مستمر در تونل های های وانگ شد.

کامیون ترمز خود را از دست داد و باعث یک تصادف مداوم در تونل های های وانگ شد

حوالی ساعت 13:00 در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 ، در مسیر رسیدن به قسمت جنوبی تونل های های وانگ واقع در منطقه Lien Chieu در دا نانگ ، یک حادثه جاده ای مداوم رخ داد که در نتیجه آن 6 ماشین از کار افتادند.

در ابتدا ، اطلاعات فوق ، راننده Hoang Wang Tu (SN 1987 ، ساکن استان تایلند Binh) در حال رانندگی با یک کامیون با BKS 17H – 001.20 بود که در تونل جنوبی Hai Wang در جنوب-شمال گردش می کرد. در آن زمان ، کامیون به طور ناگهانی ترمز خود را از دست داد و باعث یک حادثه مداوم شد ، در نتیجه 3 ماشین و 2 کامیون دیگر در جاده از کار افتادند. راننده پنجشنبه به شدت مجروح شد و به بخش اورژانس منتقل شد.

اخبار دریافت کنید ، نیروهای عملکردی حاضر صحنه را تصرف می کنند ، ترافیک را تنظیم می کنند ، علت حادثه را بررسی می کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *