یک وانت با یک تاکسی تصادف کرد ، مردی در وضعیت وخیمی قرار دارد

[ad_1]

یک وانت با تاکسی تصادف می کند ، 1 نفر حیاتی است

این حادثه سحرگاه روز 6 ژانویه در تقاطع Ga ، Vinh ، استان Nge An رخ داد.

بر این اساس ، در بالا ، تاکسی وانگ ژوان حامل یک مسافر زن هنگامی که یک وانت با BKS 37C – 372.57 به شدت از پشت برخورد کرد ، چراغ قرمز را در تقاطع ایستگاه متوقف کرد.

این دو اتومبیل نیز پس از ایجاد حادثه به جلو هجوم آورده و با اتومبیل حامل BKS 37A – 180.00 برخورد کردند.

تاکسی در صحنه تصادف کرد ، مسافری که پشت سرش نشسته بود در ماشین گیر کرده بود. دو ماشین دیگر نیز به شدت آسیب دیدند.

پس از حادثه ، مردم با استفاده از اهرم درب را باز کردند تا مسافر را در شرایط بحرانی به اورژانس برسانند.

مردم به رانندگان کامیون کمک می کنند تا تعداد زیادی ماهی مار را جمع کنند و آنها را روی جاده بیندازند

ظهر ، یک حادثه رانندگی 6/1 در بزرگراه 60 و عبور از شهر بن تر ، استان بن تر ، رخ داد ، در نتیجه یک کامیون حامل سر مار در جاده واژگون شد.

در آن زمان ، یک کامیون BKS 78C-066.39 که توسط نگوین ژوان لوک (47 ساله ساکن منطقه سونگ هین در استان فو ین) اداره می شد ، حدود 50 بشکه ماهی مار را از بن Tre به شهر Ho Chi Minh حمل می کرد.

هنگامی که به دوربرگردان Tan Thanh (بزرگراه 60) ، بخشی در منطقه Phu Tan در شهر بن Tre City رسید ، کامیون در جاده واژگون شد. مار کامل ماهی ماشین روی جاده ریخته شد.

خوشبختانه حوادث رانندگی آسیبی به مردم نمی رساند. پس از این حادثه ، افراد محلی و رهگذران به راننده کمک کردند تا ماهی های سر مار را در بشکه جمع کند تا از دالان بزرگراه بالا برود.

نیروهای پلیس استان بن تره نیز برای تنظیم به موقع ترافیک و مقابله با حادثه حضور داشتند.

راننده کامیون گفت که ماهی فوق از استان ترا وینگ و در راه استان فو ین خریداری شده است. وقتی به شهر بن تره رسیدیم ، حادثه فوق رخ داد.

تلنگر قایق گشتی ، ناخدای پلیس ناپدید شد

صبح روز 6 ژانویه ، یک رهبر پلیس در استان وین لانگ تأیید کرد که مقامات در حال بررسی محل واژگونی کانو بودند که باعث ناپدید شدن یک سرباز شد.

همانطور که گفته شد ، صبح امروز گروه ویژه پلیس استان وین لانگ در شهر Binh Minh حضور داشت تا کار جستجو و نجات یک افسر پلیس راهنمایی و رانندگی را در آبراهی که مضطرب است و ناپدید شده است ، هدایت کند. در رودخانه هاو

علاوه بر این ، آژانس تحقیقات پلیس استان نیز با بررسی وسایل نقلیه در شرایط اضطراری با واحدهای مربوطه در بازرسی صحنه هماهنگی می کند.

طبق اطلاعات اولیه ، حدود ساعت 7 عصر ، در تاریخ 5 ژانویه ، یک گروه کاری متشکل از 3 افسر پلیس از پلیس آب وینگ لانگ ، از واحد داخلی Tak Tak (منطقه آب شهرداری Bin Min) قایق رانی را کنترل کردند. رودخانه هاو برای بررسی باربری حمل شن و ماسه ، اما در راه ناگهان کانو واژگون شد و باعث ناپدید شدن افسر شد.

بر این اساس ، فرد مفقود شده به عنوان ناخدا NTX ، ساکن My Thoi 2 ، شهرداری Hoa ، Binh Minh City شناخته شد.

در حال حاضر مقامات در جستجوی قربانیان هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *