یک هزار و 332 نفر دیگر علیه کووید -19 واکسینه شده اند

[ad_1]

به گفته رهبر شهرستان Kau Guy ، از 24 ژوئیه ، نیروهای عملکردی 3،258 واکسن واکسن علیه همه گیری کووید -19 تزریق کرده اند و امروز (29 ژوئیه) 1،332 مورد تزریق شده است. به صورت تجمعی ، این منطقه 7538 تزریق تزریق کرده است.

در تاریخ 29 ژوئیه ، 1332 نفر دیگر نیز علیه Covid-19 واکسینه شدند. در عکس ، نیروی عملکردی بخش Nghia Tan واکسیناسیون را برای مردم منطقه سازماندهی می کند.

در حال حاضر ، نیروهای عملکردی منطقه به بررسی ، فهرست و اجرای واکسیناسیون کووید -19 برای نهادهای تحت رهبری شهر ادامه می دهند. در همان زمان ، بسیج نیروهای پزشکی بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، نیروهای بهداشتی مدارس … برای مشارکت در پیشگیری و کنترل بیماری ها …

به گفته رهبر شهرستان کاو گوی ، منطقه 202 مورد مراجعه به داروخانه برای خرید داروهای سرفه ، تب و تنگی نفس را بررسی کرده و از این موارد خواسته است تا برای گزارش و نمونه گیری برای آزمایش با ایستگاه بهداشت تماس بگیرند. در همان زمان ، این منطقه برای آزمایش Covid-19 برای 457 مورد گروه های در معرض خطر (افراد مبتلا به سرفه و تب در جامعه ، افرادی از مناطق اپیدمی) نمونه گرفت.

با آزمایش 1 مورد مثبت ، 431 مورد منفی و 25 مورد هیچ نتیجه آزمایش نداشت.

در آینده نزدیک ، نیروهای عملکردی منطقه Kau Gi به واکسیناسیون مردم در منطقه مطابق با مقررات ادامه خواهند داد.

رهبر کمیته مردمی شهرستان کاو گوی با اشاره به وظایف در آینده نزدیک گفت که این منطقه محتویات اطلاعیه 428-TB / TU 27 ژوئیه 2021 را برای کمیته حزب شهر در هانوی اعمال خواهد کرد. به طور کامل دستورالعمل № 17 / CT-UBND 23 ژوئیه 2021 رئیس کمیته مردم شهر را به طور کامل اجرا کنید.

خدمات 24 ساعته و 7 هفته ای را تقویت کنید تا آمادگی انجام فعالیت هایی برای پیشگیری و کنترل همه گیری ها در زمان وقوع آنها را داشته باشید. بازرسی را تقویت کرده و موارد نقض مقررات برای پیشگیری و کنترل همه گیری ها را دقیقاً در نظر بگیرید. ادامه تحقیقات ، پیگیری و رسیدگی فوری به موارد مشکوک به کووید -19 و موارد مربوطه مطابق مقررات و اعلام دور پنجم واکسیناسیون …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *