یک نفر در یک تصادف در بزرگراه فوت کرد

[ad_1]

محل حادثه

کامیون کانتینر ناگهان در خیابان هوشی مین آتش گرفت

در ساعت 0:15 در تاریخ 5 ژانویه ، در کیلومتر 1944 + 900 ، جاده هوشی مین (بخش عبور از شهرداری داک رو ، منطقه داک رلاپ ، استان داک نونگ) ، هنگامی که وسایل نقلیه در حال حرکت هستند ، کشتی کانتینر ناعادلانه است. آتش غیر منتظره خوشبختانه این حادثه هیچ آسیبی به مردم نرساند.

طبق اطلاعات اولیه فوق ، کشتی کانتینر دار BKS 61C – 410.05 تریلی BKS 81R – 001.32 را یدک می کشد که حامل مقدار زیادی دانه قهوه است و توسط راننده ای به نام خوونگ هدایت می شود تا در خیابان هوشی مین گردش کند. Min مسیر Dak Nong – Bin Fuok را دنبال می کند. وقتی ماشین به بالای سر رسید ، ناگهان لاستیکی آتش گرفت و کابین به سرعت منبسط شد.

راننده و دستیار با یافتن آتش ، متواری شدند و از نیروی عملیاتی کمک خواستند.

آنها خبر را دریافت کردند ، پلیس راهنمایی و رانندگی و آتش نشانی به سرعت آتش را کنترل کردند. در همان زمان ، به راننده کمک کنید تا تمام قهوه ها را از بشکه خارج کند. قسمت جلوی کابین و لاستیک های جلوی کانتینر در محل سوختند.

مقامات در حال بررسی و روشن شدن علت این پرونده هستند.

وانت با قسمت اول ضربه خورد

راننده مهم وانت پس از برخورد رو در رو با کامیون سنگی

حدود ساعت 6:30 صبح 5 ژانویه ، در بزرگراه ملی 7C ، که با دو کمیته هاین سون و ترو سون (دو لوونگ ، نگ آن) همسایه است ، یک حادثه رانندگی جدی رخ داد.

در آن زمان ، یک دستگاه وانت میتسوبیشی تریتون BKS 37C – 131.18 در مسیر Nghi Loc به Do Luong با یک تریلر پر از کلینکر تصادف کرد.

شدت ضربه چنان زیاد بود که وانت به کنار جاده پرتاب شد. قسمت جلوی ماشین در صندلی راننده خراب شد و تراکتور کج شد ، لیز خورد ، همه کلینکرها روی سطح جاده ریختند.

راننده به پشت فرمان انداخته شد و سپس به علت آسیب دیدگی شدید از ناحیه سر ، بیهوش در ماشین خوابید. حدود 30 دقیقه بعد راننده کامیون توسط آمبولانس منتقل و در شرایط بحرانی به بیمارستان منتقل شد.

طبق این ثبت نام ، وانت بار آخرین بار در آگوست سال 2020 مورد بازرسی قرار گرفت. مالک آن آقای Tran Trong B. است که در بخش Ha Huy Tap در وین زندگی می کند.

این حادثه همچنین باعث ایجاد ترافیک شد ، پلیس راهنمایی و رانندگی مجبور شد جریان را برای اطمینان از ترافیک تقسیم کند.

در حال حاضر پلیس در حال بررسی علت این حادثه است.

صحنه ای که این حادثه اتفاق افتاده است. عکس برش خورده از یک کلیپ.

کامیون به تنهایی غرق شد و در بزرگراه Noi Bai-Lao Kai جان خود را از دست داد

صبح 5 ژانویه ، تیم کنترل بزرگراه کنترل 1 (اداره پلیس راهنمایی و رانندگی ، وزارت امنیت عمومی) با پلیس محلی همکاری کردند تا علت حمل و نقل کامیون را بر روی مردی که باعث مرگ شده بود بررسی و بررسی کنند. مرگ.

بر این اساس ، حدود ساعت 9:30 بعد از ظهر 4 ژانویه ، کامیون حامل BKS 19C – 079.64 در بزرگراه Noi Bai – Lao Kai در حال حرکت بود ، در خروجی کابین تاکسی IC9 ، استان فو تو ، مشکلی وجود داشت. فو تو

در آن زمان ، راننده Pham Ngoc Trinh (SN 1989 ، ساکن منطقه Tam Nong ، استان Phu Tho) برای بررسی بیرون آمد ، ناگهان ماشین رفت و واژگون شد و باعث مرگ قربانی در محل شد.

در زمان حادثه هیچ شخصی در ماشین نبود.

حادثه فوق در حال حاضر توسط مقامات در دست بررسی و روشن شدن است.

صحنه تصادف

یک نفر در یک تصادف در بزرگراه فوت کرد

در تاریخ 5 ژانویه ، پلیس منطقه Chau Thanh (تین جیانگ) هنوز در حال هماهنگی با واحدهای حرفه ای مربوطه بود تا علت تصادف بین بسیاری از وسایل نقلیه رخ داده در بزرگراه شهر هوشی مین را مشخص و روشن کند. هوشی مین – ترونگ لوونگ مردی را کشت.

حدود ساعت 22:00 در تاریخ 4 ژانویه ، تراکتور حامل BKS 77C – 192.17 (نام راننده مشخص نیست) ، یدک کش تریلرهای BKS 77R – 010.69 ، که از حیاط یک انبار برنج در جاده به جاده هو هوشی مین – Trung Luong ، هملت در گردش است. 5 ، کمون تام هیپ ، منطقه چائو تان.

در همان زمان ، کامیون حامل BKS 64C – 071.17 در جاده در حرکت بود ، زیرا مسیر از محل اتصال دونگ تام به بزرگراه کاهش یافته بود و برای عقب نشینی متوقف شد. سپس کامیون (منجمد) حامل BKS 94C – 047.98 در همان جهت در عقب گردش کرد تا به موقع پردازش نشود ، بنابراین با کامیون 64C – 071.17 برخورد کرد و باعث شد این کامیون با توجه به شکاف به جلو بشتابد. بین تریلر و وسط جاده.

بدون توقف ، کامیون 94C – 047.98 همچنان با یک تراکتور 77C – 192.17 که جلو بود برخورد کرد. این برخورد باعث ریزش قسمت اول کامیون 94C – 047.98 و تغییر شکل سر شد. پس از تصادف ، راننده کامیون 94C – 047.98 پای خود را شکست و در کابین باقی ماند.

در آن زمان ، تیم داوطلب جوانان استان تین جیانگ با نیروهای امدادی 118 TG برای استفاده از یک جرثقیل کشویی کابین 94C-047.98 هماهنگ کرده و راننده را بیرون آورده و به بخش اورژانس منتقل کردند. کاملاً زخمی شده است. با این حال ، مقتول بعداً درگذشت.

با دریافت خبر ، اداره پلیس استان تیان جیانگ و پلیس منطقه چائو ثان برای تنظیم ترافیک و بررسی علت حادثه در محل حضور داشتند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *