یک تراکتور پس از برخورد با چراغ قرمز به کامیون ، سر خود را خرد کرد

[ad_1]

صحنه تصادف ، وقتی تریلر تراکتور به کامیون برخورد کرد ، با چراغ قرمز متوقف شد.

یک تراکتور پس از برخورد با چراغ قرمز به کامیون ، سر خود را خرد کرد

در بعدازظهر 17 ژوئیه ، اخباری از پلیس شهر Bien Hoa ، استان دونگ نای ، گزارش داد که این واحد در حال هماهنگی با نیروهای عملیاتی محلی برای بررسی فوری تصادف کامیون به کامیون است. کشیدن فقط در منطقه اتفاق افتاده است.

طبق اطلاعات اولیه ، این حادثه ساعت 2 بعدازظهر 16 ژوئیه رخ داده است. در آن زمان ، کامیون تراکتور BKS 30M – 8968 تریلر BKS 29R – 056.04 را یدک می کشد (هویت راننده مشخص نیست) ، در خیابان Vo Nguyen Giap در جهت از منطقه Trang Bom به دوربرگردان در دروازه 11 گردش می کند

هنگامی که به تقاطع خیابان های Chu Manh Trinh و Vo Nguyen Giap رسید ، تراکتور ناگهان کنترل خود را از دست داد و با یک کامیون الوار BKS 60C-579.04 (هویت راننده مشخص نیست) در انتظار چراغ قرمز تصادف کرد. شدت برخورد باعث واژگونی کامیون حامل چوب شد و چوب های تازه زیادی روی جاده ریخت.

در صحنه تصادف تراکتور آسیب دیده و تغییر شکل داده است ، شیشه جلو اتومبیل شکسته و در قطعات زیادی از جاده پراکنده شده است. خوشبختانه در این حادثه خسارت جانی نداشته است اما به دو وسیله نقلیه خسارت زیادی وارد شده و خسارات مالی زیادی وارد شده است.

پس از دریافت اطلاعات در مورد این حادثه ، پلیس شهر Bien Hoa در محل حضور یافت ، با هماهنگی مقامات محلی برای تقسیم ترافیک ، تنظیم ترافیک و بازرسی از محل برای بررسی علت حادثه.

مقامات در حال بازرسی از محل هستند.

یک قطار باری در ایستگاه Sa Lung از ریل خارج شد

بعد از ظهر 17 ژوئیه ، یک نماینده شورای ایمنی ترافیک در استان کوآنگ تری گفت که مقامات محلی در حال هماهنگی با مقامات راه آهن برای بررسی و روشن کردن دلیل خارج شدن قطار باری از ایستگاه Sa Lung هستند.

بر اساس اطلاعات اولیه ، حدود ساعت 10 شب 17 ژوئیه ، قطار باری SH4 لوکوموتیو D20E-003 که 22 واگن را یدک می کشد ، از ایستگاه II Road Lung در حال عبور بود ، که لوکوموتیو و واگن را از ریل خارج کرد ، آسیبی به وسیله نقلیه وارد نشد. مردم.

که در آن لوکوموتیو 003 از جاده خارج شده و در جاده های 1 و II به پهلو چرخانده شده است. 4 واگن از ریل خارج و واژگون شد از جمله: واگن 3176 در جاده های 1 و II از ریل خارج و واژگون شد. واگن 131261 از خطوط ریلی خارج شده و به طور افقی در مسیرهای 1 ، II و 3 50 میلی متری از لبه مسیر حرکت می کند.

از جمله واگن های واژگون 1 واگن حامل 30 تن کالا به Giap Bat ، 3 واگن حامل حدود 144.3 تن به لانگ سون بود. 4 واگن از ریل خارج شد ، 2 واگن حامل حدود 88 تن کالای مصرفی به Phu Ly ، 1 واگن حامل حدود 44 تن لوازم یدکی به Giap Bat و 1 واگن حمل 44 تن نخ به Giap Bat.

این حادثه به جاده های 1 و 2 پوندی با طول حدود 50 متر ، حدود 40 متر از رکورد N4 آسیب رساند. در حالی که نیروهای عملکردی در حال پردازش صحنه حادثه بودند ، خط راه آهن شمال-جنوب برای چند ساعت متوقف شد.

صحنه ای که راننده کاغذها را می گرفت ، پلیس راهنمایی و رانندگی را برای خالی کردن ایستگاه قرنطینه در بزرگراه می کشاند.

راننده روزنامه ها را گرفت ، پلیس راهنمایی و رانندگی را کشید تا نقطه قرنطینه در بزرگراه را پاک کند

در بعد از ظهر 17 ژوئیه ، اخبار پلیس شهر در دا نانگ گزارش داد که این واحد در حال هماهنگی با نیروهای عملیاتی محلی برای بررسی فوری پرونده گرفتن اسناد راننده ، کشاندن پلیس راهنمایی و رانندگی برای پاکسازی قرنطینه در بزرگراه است.

اطلاعات اولیه ، حدود ساعت 13:25 بعد از ظهر در تاریخ 16 ژوئیه ، گروه کاری بین بخشی در ایستگاه قرنطینه C20 در بزرگراه دا نانگ-کوانگ نگای درخواست متوقف کردن و بررسی وسایل نقلیه حامل BKS 29B-062.53 را که توسط راننده لوو ون چیان (SN 1984 ، ساکن شهرستان Na Ri ، استان باک کن) در حال رانندگی در مسیر Da Nang به Quang Ngai.

پس از توقف خودرو ، گروه كاری از راننده خواست كه اظهارنامه پزشكی كرده و مدارك خودرو را بررسی كند ، راننده پرونده ای را با اسناد ارائه كرد ، اما گواهینامه رانندگی مفقود بود. گروه کاری از راننده Chien خواست تا برای مقایسه و مقایسه با مقاله آزمون Covid-19 گواهینامه رانندگی ارائه دهد. با این حال ، راننده Chien مدارک را پس گرفت و در ماشین را بست.

در آن زمان ستوان ارشد بوی کوانگ تانگ ، کارمند تیم کنترل ترافیک جاده ای 5 پوندی ، بخش مدیریت ترافیک (اداره پلیس راهنمایی و رانندگی) ، به طرف جلوی اتومبیل دوید و خواست در را باز کند ، اما چین آن را باز نکرد ، اما ماشین را راند. فرار کرد.

ستوان تان همچنان از کارکردن ماشین جلوگیری می کرد ، اما چین برای فشار دادن به ماشین همچنان روی گاز قدم گذاشت ، کاپیتان تان حدود 7 متر به جلو حرکت کرد. در آن لحظه ، هنگامی که Chien از آنجا خارج شد ، ستوان تانگ موفق شد از قرار گرفتن در جلوی ماشین جلوگیری کند.

گروه كاری تا 9 كیلومتر را تعقیب كرد و سپس خودرو را متوقف كرد تا راننده و وسیله نقلیه را به صندلی واحد كار برساند.

این پرونده در حال حاضر به پلیس منطقه هوآ وانگ در شهر دا ننگ تحویل داده شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *