یادگار باخ دنگ گیانگ – افتخار مردم بندر سیتی

[ad_1]

دبیرکل نگوین پو ترونگ یک سبد گل ارسال کرد تا این مراسم را به کمیته مردم Hai Fong تبریک بگوید.

در این مراسم نخست وزیر نگوین ژوان فوک حضور داشت. وزیر دفاع – ژنرال نگو ژوان لیچ ؛ وزیر امنیت عمومی – ژنرال لام. رئیس سابق کمیته سازماندهی مرکزی Huy Rua ؛ رئیس کمیته مرکزی داخلی فان دین تراک … به همراه نمایندگان رهبران حزب ، ایالت ، وزارتخانه ها ، شعب ، رهبران شهر های فونگ و سایر استان ها ، شهرها و ده ها هزار نفر در آن شرکت کردند.

غرور ملی

این مراسم برای نشان دادن قدردانی عمیق نسل امروز از قهرمانان ملی است که در نبردهای رودخانه باخ دانگ سهیم بوده اند. تأیید توانایی و هوش مردم ویتنام ؛ ارزشهای برجسته پیروزیهای رود باخ دنگ برای ویتنامی و تاریخ بین المللی.

مراسم دریافت آثار در سطح ملی در یادگار باخ دنگ گیانگ

بیدار کردن و حمایت از غرور و غرور ملی ، کمک به آموزش و ترویج سنتهای تاریخی و فرهنگی ، سنتهای میهنی و مبارزه برای آزادی ملت قهرمان ملت ما در دوران کار من. ارزشهای علمی ، ارزشهای تاریخی و ارزشهای فرهنگی بنای یادبود ملی باخ دنگ جیانگ را منتشر می کند ، به تدریج کاوش می کند و ارزشهایی را به ارائه به یونسکو برای شناسایی یادگار پیروز رودخانه باخ دانگ میراث فرهنگی جهانی می افزاید.

علاوه بر این ، این مراسم همچنین با هدف ارج نهادن ، ارائه و ترویج ارزشهای فرهنگی معمولی و منحصر به فرد بنای یادبود ملی باخ دنگ جیانگ و پتانسیل های های فونگ ، ارائه هان فونگ با عمق تاریخی و فرهنگی برای گردشگران محلی و بین المللی که به شدت تلاش می کنند ، است. به ادغام بین المللی

آقای لو وان ثان ، دبیر شهر های های فونگ ، در این مراسم سخنرانی کرد
آقای لو وان تانگ ، دبیر شهر های فونگ ، که در این مراسم سخنرانی می کرد ، از رهبران حزب ، ایالت ، رهبران استان های همجوار و همه مردم قدردانی عمیق کرد. آقای ثان گفت؛ های فونگ خور خور واقع در شمال شرقی ناحیه توئی نگوین ، شهر کوانگ ین ، استان کوانگ نینگ است. در دوره فئودالی ، از دهانه Nam Trie تا رودخانه باخ دنگ ، قایق ها بالا و پایین می رفتند و مستقیماً به سمت پایتخت حرکت می کردند. هر دو طرف رودخانه باخ دنگ یک سیستم متراکم از رودخانه ها ، کوه های ناهموار و بسیاری از غارها و جنگل های انبوه است. مخصوصاً برای چیدمان دفاع ملی مناسب است. در قرون دهم و سیزدهم ، بسیاری از نبردهای دریایی قهرمانانه ملت ما علیه مهاجمان از شمال به وقوع پیوست. در سال 938 ، قهرمان ملی نگو کوئن از میدان جنگ با توده های چوبی استفاده کرد ، قوانین جزر و مد را به کار برد تا مردم را وادار به حمله به خان جنوبی کند. فقط در یک روز ، ارتش و مردم ما همه مهاجمان را شکست دادند ، جنگ را خاتمه دادند ، ملت را آزاد کردند. اتمام 1117 سال در شمال. پس از پیروزی ، قهرمان ملی نگو کوئن پادشاه را اعلام کرد ، اقدام به ساخت دربار کرد ، Au Lac باستان را به عنوان پایتخت انتخاب کرد ، و دوره جدیدی را آغاز کرد – دوره استقلال و خودگردانی کشور. در رودخانه باخ دنگ در سال 981 ، امپراطور لو دای خان مردم را مجبور کرد که به استفاده از روش نبرد با توده های چوب برای سازماندهی مقاومت ، شکست حمله به جنگ و حفظ استقلال و کنترل خود ادامه دهند. شرکت دای ویتنام در یک دوره توسعه قوی. همچنین در رودخانه باه دانگ ، در سال 1288 هونگ دائو دای وونگ بار دیگر با خلاقیت از زمین ، یک میدان جنگ با شمع های چوبی استفاده کرد و بر رودخانه باه دانگ حکمرانی کرد و باعث شد ارتش و سلسله تران صدها قایق ارتش را در نگوین مون غرق کنند. تأسیس یکی از باشکوهترین شاهکارهای تاریخ ، پایان دادن به رویای امپراتوری نگوین مون مبنی بر حمله به جنوب شرقی آسیا ، باز کردن دوره ای از توسعه ملی.

مردم در بندر سیتی وقتی یادگار باخ دنگ جیانگ یادگار ملی را دریافت می کنند بسیار افتخار می کنند

در کنار مردم کشور ، مردم های فونگ همیشه کمک زیادی کرده اند ، روستاییان در مناطق ساحلی تبدیل به جنگجو و شبه نظامی شده اند و زیر لوای قهرمانان ملی ایستاده اند. بسیاری از مردم به ژنرال های با استعدادی تبدیل شده اند که مورد احترام افرادی هستند که معبد را ایجاد کرده اند ، مانند Thanh Hoang ، خدای بسیاری از روستاها و محله های های فونگ. در همان رودخانه در 2 قرن مختلف 3 جنگ تعیین کننده علیه مهاجمان خارجی درگرفته است. پیروزی متعلق به مردم صالح است ، پیروزی های رودخانه باخ دنگ مراحل مهم تاریخی در تاریخ مبارزه با دشمن بود. افتتاح یک دوره صلح و توسعه کشور. همه آنها رود افسانه ای باخ دنگ را ایجاد کردند. برای هزاران سال ، در ذهن همه مردم هایپونگ ، باه دانگ یک رود مقدس ، منبع قدرت معجزه آسای کشور بوده است. این غرور به شکل گیری هویت و کیفیت افراد در های فونگ کمک کرده است. این روح یکپارچگی ، قدرت اراده ، مقاومت … تبدیل شدن به یک منبع درون زا از قدرت برای توسعه شهر است.

با قلب سپاس از قهرمانان ملی ، جن ها. مردم های فونگ خود را وقف ساختن یادگاری از ترانگ کن ، مرکز میدان جنگ در گذشته کرده اند.

برگزاری مراسم دریافت مراسم ملی رتبه بندی آثار تاریخی منطقه باقیمانده باه دانگ جیانگ همچنین به ارتقا value ارزش بناها کمک می کند ، بنابراین محصولات گردشگری در منطقه توی نگوین شکل می گیرد و آنها را ارتقا می دهد و تورها و مسیرهای اتصال را تکمیل می کند. در این شهر برای ایجاد یک محصول توریستی جذاب دارای هویت فرهنگی ، زمین و مردم های فونگ.

برداشت در ذهن مردم بندر شهر

از سال 2008 ، آثار در این یادگار یکی پس از دیگری ساخته شده است و یادگاری با شکوه درخشان باخ دنگ گیانگ تاریخی ایجاد می کند. منطقه یادگاری با پشت کوه به رودخانه متمایل است ، چشم ها به دریای شرقی نگاه می کنند ، و یک نقطه عطف معنوی برای قسمت شمال شرقی کشور تشکیل می دهند.

تأكيد در جمعيت بجا مانده نمي تواند از معبدي به نام باخ دنگ گيانگ يادآور احترام به دوك نگو كويان وونگ ، كه نبرد توده هاي باخ دنگ را به وجود آورد ، با شکست ارتش هان جنوبي در سال 938 ، و در سال 1117 در شمال پايان پذيرد. به تمدن دای ویت.

در حدود 500 متری معبد باخ دنگ گیانگ معبد ترانگ کنه وونگ د قرار دارد که از افتخار پادشاه لو دای هان برخوردار است. در سال 981 ، سایت Ngo Quyen را دوباره ساخت ، تلاش های موفقیت آمیزی برای مبارزه با Tong Binh Chiem انجام داد و Dai Co Viet را با Dai Han برابر دانست.

لینچ ترانگ کن برای ادای احترام به Quoc Cong Tiet Hung Dao Dai Vuong Tran Quoc Tuan دنبال می شود – او اعتبار شکست دادن سه بار نگوین مونگ را داشت ، و با پیروزی باخ دانگ در سال 1288 ، شکست میل به حمله امپراتوری کشور ما. نگوین مونگ ، تمدن درخشان دونگ A را معرفی می کند.

معبد رئیس جمهور هوشی مین یکی از مکانهای ویژه یادگار است. رئیس جمهور هوشی مین ، رهبر بزرگ ملت ویتنام ، همیشه در قلب همه ویتنامی ها است. بسیاری از معابد ، بتکده ها و معابد سراسر کشور محرابهایی را برای رئیس جمهور هوشی مین برپا کرده اند. یادگار باخ دنگ جیانگ اولین مکان در های فونگ است ، جایی که معبد رئیس جمهور هوشی مین برای مردم و بازدید کنندگان ساخته شد تا احترام و عشق خود را به او نشان دهند.

با تماشای رودخانه باخ دنگ ، 3 مجسمه از پادشاهان معروف وجود دارد ، ژنرال های نگو کوئن ، لو دای خان و تران هونگ دائو ، که با شکوه و عظمت در محافظت از خور تاریخی ایستاده اند. این مکان میدان پیروزی نام دارد. این پروژه با استقبال از بهار جدید Dinh Dau 2017 در دسامبر سال Binh Than 2016 به پایان رسید.

افراد زیادی برای تحسین آتش بازی به این یادگار آمدند

طبق گفته هیئت مدیره یادگار باخ دنگ گیانگ ، مجسمه ها در برنز یکپارچه ریخته می شوند ، هر مجسمه 8 متر ارتفاع و 40 تن وزن دارد.

این سه شخصیت با روحی زنده تراشیده شده اند و هرکدام از آنها تفاوت منحصر به فرد خود را دارند. پادشاه نگو کوئن در وسط ایستاد و با لگد زدن به امواج ، مستقیماً به رودخانه باخ دنگ اشاره کرد ، جایی که اجساد دشمن در آنجا دفن شده بودند.

امپراطور لو دای خان لباس های خود را در باد تکان داد و شمشیر خود را در مشت گرفت و چشمانش به شدت به دشمن سوخت.

آویزان Dao Vuong Tran Quoc Tuan باردار شده است ، دست راست او “سرباز ضعیف” Binh Nguyen را نگه می دارد ، دست چپ او محکم شمع شمشیر را نگه می دارد ، ظاهر او افقی است.

هر سه روی تکیه سنگی ایستاده اند و پشت به تین تین ایستاده اند و چشمانشان در یک حالت با شکوه می درخشد و در آبی آسمان ، کودکان و آب می درخشد.

در زیر آب یک توده آهنی با پوشش 180 آهن وجود دارد که در بستر رودخانه ترمیم شده است ، نمادی از وضعیت قدیم که اجداد برای نابودی دشمن بلند کرده اند …

منطقه توریستی باخ دنگ جیانگ یکی از معدود مقاصد گردشگری است که “3 نه” (بدون تجارت ، بدون هزینه ، بدون زباله) را با موفقیت اجرا کرده است. به لطف این اصل “3 نه” ، این یادگار یک فضای فرهنگی و تاریخی آرام را به ارمغان آورده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *