گوگل ، اپل Parler را از فروشگاه برنامه حذف کرد ، آمازون در فکر متوقف کردن خدمات میزبانی خدمات به parler بود

[ad_1]

گوگل ، اپل پارلر را از فروشگاه برنامه حذف کرد ، آمازون در فکر متوقف کردن خدمات میزبانی خدمات برای مجله عکس: لو هوانگ بود

پارلر در سال 2018 به عنوان یک شبکه رسانه اجتماعی مانند توییتر راه اندازی شد و به عنوان یک گزینه محافظه کارانه برای فیس بوک یا توییتر دیده می شود. در طول انتخابات ایالات متحده ، این برنامه تقریباً 1 میلیون بارگیری را بین 3 نوامبر و 8 نوامبر در Goolge Play و Apple Store ثبت کرده و در حال حاضر حدود 1 میلیون بارگیری دارد. 3.5 میلیون بارگیری در ایالات متحده.

با چنین جهشی در بارگیری ها ، Parler از 1023 در 2 نوامبر به رتبه 1 در فروشگاه اپل و از 486th به رتبه 1 در Goolge Play به بالای رتبه بندی فروشگاه برنامه ها منتقل شد.

اعتقاد بر این است که پارلر در سالهای اخیر در مرکز بسیاری از اعتراضات محافظه کارانه در ایالات متحده قرار داشته است. بسیاری از ادعاهای مربوط به این شبکه اجتماعی باعث شده است که Goolge و Apple به وجود آن در فروشگاه برنامه خود توجه کنند. Goolge ابتدا برنامه Parler را در 7 ژانویه از فروشگاه برنامه حذف کرد تا از کاربران Goolge Play محافظت کند.

گوگل می گوید سیاست Goolge این است که برنامه هایی را که محتوای تولید شده توسط کاربر را نمایش می دهند ، مورد سانسور قرار داده و محتوایی مانند پست های خشن را حذف کند. پس از چندین درخواست ، درخواست برنامه برای سانسور دقیق محتوایی که جدی باشد و امنیت جامعه را تهدید کند ، در حال انجام است ، اما پارلر پاسخی نداد. Parler دیگر در Google Play در دسترس نیست.

مانند Goolge ، قبل از حذف Parler از App Store ، اپل از Parler خواست پست هایی را نقض کند که خط مشی های آن را نقض کرده و برنامه ها و روش هایی را برای سانسور محتوا در آینده ایجاد کند که با Parler همخوانی نداشته باشد. این برنامه بعداً در تاریخ 9 ژانویه از فروشگاه App حذف شد.

شریک شبکه اجتماعی در حال حاضر از سرویس میزبانی وب آمازون استفاده می کند ، بستر خدمات وب آمازون خدماتی است که توسط بسیاری از وب سایت ها از جمله Parler استفاده می شود. گروهی از کارمندان آمازون از این شرکت خواستند تا ارائه خدمات برای این سیستم عامل را متوقف کند. این اولین بار نیست که این گروه درخواست می کند تا ارائه یک سیستم عامل خاص را با استفاده از سرویس خود متوقف کند قبل از سال 2019 ، آمازون نیز به دلیل نقض ارائه خدمات در سایت اجتماعی Gab متوقف شد. سیاست در برابر محتوای خصمانه.

پارلر هنوز در مورد این حادثه توضیحی نداده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *