گلها نباید در محراب Tet نمایش داده شوند ، تا کل حالت خود را از دست ندهند

[ad_1]

در پرستش نیاکان ، در تعطیلات ، ماه کامل ، روز اول … در محراب ، علاوه بر بخور ، یک لیوان آب ، یک سینی برنج … همیشه باید یک گلدان زیبا وجود داشته باشد. با این حال ، طبق باور عمومی ، نمی توان همه گل ها را بر روی محراب قرار داد.

نیلوفرها

با آمدن Tet این نوع گل بسیار خریداری می شود. این یک گل درخشان با رایحه ای اغوا کننده است ، اما نباید آن را روی محراب قرار داد زیرا کلمه “Ly” نشان دهنده جدایی است ، تقسیم بر روابط اعضای خانواده تأثیر می گذارد. نام خانوادگی

گل ارکیده

گل ارکیده بسیار زیبا است ، اما باید به محراب محدود شود ، زیرا قدیمی ها از اینكه كلمه “fong” با عشق همراه باشد ترسیده است ، كه برای ارائه اجداد مناسب نیست.

گل همیشه بهار

برخلاف گلهای داوودی زرد ، گل همیشه بهار را نباید روی محراب قرار داد زیرا رایحه ای لطیف و قوی دارد. هنگام پرستش گل ، لازم است نوع آن را با رایحه ای ملایم و خالص انتخاب کنید تا به افتخار آفرینی و صداقت صاحب آن نشان دهد.

گلها مناسب هستند

این نوع گل به دلیل ویژگی های آن زود شکوفا و تیره می شود ، رنگ آن از سفید به قرمز تغییر می یابد ، سپس تیره و خشک می شود ، بنابراین با وجود شکل زیبا برای قرار دادن محراب استفاده نمی شود.

فرانگیپانی

گلهای بزرگ گلهای معطر ، گلهای زیبا هستند ، اما طبق مفهوم قدیمی ها ، این گل نیز گلی است كه نباید روی محراب قرار گیرد ، زیرا فرم گل آن در زنان به قسمت های حساس شباهت دارد.

طبق افسانه لائوتی ، نباید از گلها در داستانهای عاشقانه دختر و پسر استفاده شود ، زیرا بدشانسی می آورد.

سم اژدها

این یک گل معطر است ، اما برای عبادت استفاده نمی شود. از آنجا که گلبرگها مانند پنجه اژدها هستند و نام گل زیبا نیست ، بنابراین نباید از این گل در محراب برای پرستش یا نیایش اجدادی استفاده شود.

گل مصنوعی

بسیاری از خانواده ها معمولاً عادت دارند گل های تقلبی را روی محراب به نمایش بگذارند زیرا هم پس انداز می کنند و هم مجبور به تعویض آب نیستند. در حال حاضر ، گل های تقلبی به طور فزاینده ای شکل نسبتاً واقعی ، رنگ زیبا و ماندگاری بالایی دارند.

با این حال ، به گفته کارشناسان فنگ شویی ، به دلیل کمبود نشاط ، جذب چیزهای مزاحم و ناخوشایند آسان است. علاوه بر این ، در تهیه گلها نباید از محصولات تقلبی برای نشان دادن ارادت صادقانه صاحب خانه استفاده شود.

گلها باید روی محراب قرار بگیرند

قدیمی ها تعلیم می دادند که پرستش نیاکان نیازی به یک سینی کامل ندارد ، اما داشتن ذهن مهم بود. بنابراین تازه ترین ، زیباترین و مناسب ترین گل ها را انتخاب کنید تا از خود گذشتگی کامل نشان دهید.

شما می توانید گلهایی مانند گل صد تومانی ، گل سوسن یا به مناسبت Tet را انتخاب کنید ، هنگام ترتیب دادن شکوفه های هلو ، باید شاخه هایی با جوانه های بسیار بزرگ ، جوانه های بسیار جوان را انتخاب کنید.

شکوفه زردآلو گلی است که نماد ثروت و ثروت است. در طول Tet ، مردم اغلب یک درخت (یا شاخه) زردآلو زرد با جوانه های غنی خریداری می کنند.

طبق مفهوم فنگ شویی ، وقتی گل های زردآلو در زمان مناسب در شب سال نو یا اولین روز از روز شکوفا شوند ، امسال شانس ، شکوفایی و خوشبختی بیشتری را برای خانواده به ارمغان می آورد.

اطلاعات فقط برای مرجع است ، قابل تأمل!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *