گزارشگرانی که در کنگره XIII کار می کنند آزمایش SARS-CoV-2 را انجام خواهند داد

[ad_1]

این آزمایش دو بار قبل از کنگره انجام شد.

بر این اساس ، اجرای طرح کمیته فرعی بهداشت در کار بهداشت ، خدمت به سیزدهمین کنگره حزب ؛ مطابق اعزام رسمی 03 / BYT-DP ، مورخ 4 ژانویه 2021 ، به وزارت بهداشت برای آزمایش Covid-19 ، نمایندگان شرکت کننده در کنگره ؛ میهمانان؛ شرکت کنندگان در خدمت کنگره خبرنگاران ، سردبیران ، تکنسین های حاضر در اخبار جلسه باید قبل از حضور و خدمت در کنگره XIII برای Covid-19 نمونه برداری کنند.

کمیته تبلیغات کمیته مرکزی ، مرکز مطبوعات کنگره سیزدهم حزب به روسای آژانس های مطبوعاتی پیشنهاد کرد که آزمون Covid-19 را برای خبرنگاران ، سردبیران ، تکنسین ها منتشر و اجرا کنند. برای شرکت در کار کنگره XIII حزب منصوب شد.

نمونه Covid-19 دو بار گرفته خواهد شد. اولین بار قبل از کنگره حداقل 7 روز است. بار دوم قبل از کنگره 2 تا 3 روز. برنامه آزمایش خاص به شرح زیر است:

– برای خبرنگاران ، سردبیران ، تکنسین های روزنامه ، رادیو مرکزی و شهر هانوی:

محل برگزاری: اتاق جلسات در طبقه 4 ، بخش تبلیغات مرکزی ، 7 نگوین کان چان ، با دین ، ​​هانوی.

زمان: + 13:30 – 17:00 ، دوشنبه ، 18 ژانویه 2021

+ 8 صبح 15 – 11:30 صبح شنبه 23 ژانویه 2021

– برای خبرنگاران ، سردبیران ، روزنامه های محلی و تکنسین های رادیو: لطفاً با هیئت شرکت کننده در کنگره XIII کمیته حزب استانی یا شهر برای ثبت نام در آزمایش Covid تماس بگیرید. -19

در این اعلامیه آمده است: اداره تبلیغات مرکزی ، كنگره مركز مطبوعات XIII نقشه های عملیاتی كنگره XIII را فقط برای گزارشگران ، سردبیران ، تکنسین هایی كه درباره ویروس SARS-CoV -2 تأیید منفی كرده اند ، صادر می كند. توصیه می شود که روسای آژانس های مطبوعاتی بازرسی Covid-19 را برای گزارشگران ، سردبیران و تکنسین هایی که برای کار در کنگره XIII حزب منصوب می شوند ، کاملاً درک کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *