گروه POLYCO با یک تحول دیجیتال کامل با CMC TS همکاری می کند

[ad_1]

در ابتدا ، برای این همکاری ، دو کشور رسماً ERP – SAP Business One را اجرا کردند که در آن CMC TS مشاور و پیاده سازی راه حل های POLYCO است. در همان زمان ، CMC TS همچنین 5 دانشجوی ممتاز از دانشگاه فناوری در شرق آسیا (تحت گروه POLYCO) را پذیرفت و آموزش داد و به آنها در آموزش دانشجویان با تجربه عملی پس از فارغ التحصیلی کمک کرد.

گروه POLYCO یکی از واحدهای پیشرو در ویتنام در زمینه فن آوری ترموالکتریک است که در راس آن صنعت تولید تجهیزات پردازش مواد غذایی ، تجهیزات تحت فشار قرار دارد. آقای دین ون ثان – مدیر عامل گروه POLYCO به اشتراک گذاشت: “من به عنوان رهبر گروه POLYCO ، اولویت را قدم می گذارم و مصمم هستم که استراتژی تحول دیجیتال را اجرا کنم. هر روز مجبورم کارهای زیادی انجام دهم. برای تصمیم گیری صحیح برای توسعه گروه ، هیئت مدیره باید به دقیق ترین ارقام گزارش شده اعتماد کند. با استفاده از زمان Covid-19 ، ما مصمم هستیم که یک تغییر کامل را از بالا ایجاد کنیم. از پایین برای بهبود ، اصلاح و حرفه ای سازی روند و فعالیت های گروه. مدیریت “.

آقای دین ون ثان – مدیر عامل گروه POLYCO.

رهبران گروه POLYCO همچنین از موفقیت استراتژی تحول دیجیتال که به POLYCO در تولید محصولات جدید در کنار محصولات سنتی و جستجوی بازارهای تجاری جدید کمک می کند ، لذت می برند. در همان زمان ، پروژه تحول دیجیتال POLYCO به یک پرونده استاندارد تبدیل می شود که به سایر شرکت های کوچک و متوسط ​​در ویتنام نیز گسترش می یابد. طبق تحقیقات SAP ، تنها 30-40٪ از شرکت های ویتنام در حال اجرای راه حل هستند. مدیریت موفق یک شرکت ERP. این موفقیت ناشی از استراتژی درست ، تعیین هیئت مدیره ، تمایل به تغییر کارکنان و به ویژه انتخاب راه حل ERP است که به بهترین وجهی متناسب با فعالیت های تجاری باشد. SAP Business One (SAP B1) یک راه حل کامل مدیریت شرکت است ، این یک محصول استراتژیک از شرکت فناوری SAP است که به طور انحصاری برای شرکت های کوچک و متوسط ​​در جهان (شرکت هایی با درآمد سالانه زیر 1 میلیارد دلار) است. ) در حال حاضر ، 70٪ از مشتریان SAP در سراسر جهان از SAP B1 استفاده می کنند. SAP B1 با ادغام فروش ، موجودی کالا ، خرید ، بهره برداری ، تولید و امور مالی در یک سیستم به بهبود بهره وری کار ، صرفه جویی در هزینه ها و افزایش سود تجاری کمک می کند. خانم نگوین توت نونگ ، مدیر فروش نرم افزار SAP Business One ، مسئول بازارهای سه کشور ویتنام ، لائوس و کامبوج ، گفت: “SAP B1 یک نقشه راه مشخص برای بهبود دارد ، SAP B1 هر 2 سال یک نسخه جدید را راه اندازی می کند. به روز رسانی 15-20 of از توابع جدید ، مطابق با نرخ رشد شرکت “.

آقای نگوین کیم کوونگ – معاون مدیر کل CMC TS.

CMC TS در حال حاضر Silver PE SAP SAP است و ظرفیت كامل را برای مشاوره و اجرای راه حل های SAP مانند SAP B1 ، SAP S / 4HANA ، SAP SuccessFactors ، … برای بازار مشاغل دارد. ویتنام آقای نگوین کیم کوونگ – معاون مدیر کل CMC TS تأکید کرد: “CMC TS مفتخر است که به یک شریک استراتژیک با POLYCO Group – یک شرکت پیشرو در فن آوری پردازش مواد غذایی تبدیل شده است. به عنوان یک شریک همراه. تحول دیجیتال با POLYCO ، ما اطمینان داریم در درک دانش صنعت ، درک فعالیت های تجاری شرکت ها برای توصیه مناسب ترین راه حل های فناوری برای POLYCO. “انتظار می رود CMC TS سیستم را پیاده سازی کند. سیستم ERP – SAP Business One ظرف 5 ماه ، از ژانویه 2021 ، شامل ساخت ماژول های مالی و حسابداری برای مدیریت ، مدیریت ارتباط با مشتری ، مدیریت فروش و خرید و مدیریت املاک و مستغلات. صادرات ، برنامه ریزی نیاز به سرمایه گذاری ، …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *