کیفیت هوا در هانوی معمولاً بهبود می یابد

[ad_1]

طبق داده های اداره حفاظت از محیط زیست در هانوی در اولین روزهای سال جدید از 1 ژانویه تا 7 ژانویه 2021. CLKK از هانوی بد و بد بود ، حتی بسیار بد ، شاخص AQI بسیار متفاوت است. 72 – 206.

به طور خاص ، در ایستگاه های نظارت بر هوای شهری مانند وزارت محیط زیست ، کیم Lien ، Tang Mai ، My Dinh و Tay Mo ، این هفته کیفیت نسبت به هفته قبل خراب شده است ، تاریخ نامطلوبی وجود دارد. روزهای بسیار بد ، بد و بد AQI.

با 2 نقطه نظارت بر کیفیت ترافیک در کمیته های مردمی بخش های مین خی و فام ون دونگ ، این هفته کیفیت ترافیک در 2 ایستگاه نسبت به هفته گذشته بدتر است. در ترام مین خی یک روز کیفیت بد و بسیار بد 14.29٪ بود ، بسیاری از روزها در سطح بدی بودند.

در مورد ایستگاه های نظارتی درون شهری مانند Hoan Kiem ، Hang Dau و Thanh Cong ، CLKK نیز در این هفته نسبت به هفته گذشته بدتر بود ، عمدتا در سطح بد و بد.

واضح است که در طول هفته ، شرایط آب و هوایی هنوز هم تأثیر اصلی در kkkat در شهر است. به طور خاص ، هوا باد است ، اختلاف درجه حرارت روز و شب بسیار زیاد است و با افزایش ترافیک در طول روز مه شدید وجود دارد ، به طوری که آلاینده های هوا پراکنده نمی شوند و منجر به آلودگی CLKK می شوند. در طول هفته CLKK ، ضبط شده در همه ایستگاه ها ، بد و بد بود ، حتی یک روز بسیار بد در CLKK.

با این حال ، امروز (8 ژانویه) ، CLKK هانوی به طور قابل توجهی تغییر کرده است ، با توجه به نتایج حاصل از نظارت وزارت حفاظت از محیط زیست در هانوی در 35 ایستگاه در شهرستان ، ثبت شده در 8:00 صبح ، شاخص AQI تمام 35/35 ایستگاه برای مشاهده خوب است (به رنگ سبز).

در مواجهه با وضعیت تغییر مداوم کیفیت هانوی ، اداره حفاظت از محیط زیست در هانوی توصیه می کند که برای کمک به کاهش آلودگی هوا ، مردم باید سوزاندن زباله ها را محدود کرده و پخت و پز با لانه زنبوری را به حداقل برسانند. . زباله ها باید مطابق مقررات جمع آوری و دفع شوند ، مردم به طور خودسرانه زباله ها را در محل زندگی خود سوزان نمی کنند. به خصوص هنگام برداشت برنج در مناطق حومه ، مردم کاملاً نیازی به سوزاندن کاه ندارند.

بعلاوه ، به منظور محافظت فعال از سلامتی خود ، افراد باید مرتباً وضعیت کیفیت هوا را در صفحات انتشارات CLKK آژانس های دولتی کنترل و به روز کنند تا از میزان تأثیر آن مطلع شوند. و برای محافظت از سلامتی خود و خانواده خود گام بردارید. ساکنان می توانند شاخص کیفیت هوا AQI را طی چند روز آینده در وب سایت ردیابی کنند. “moitruongthudo.vnاین وب سایت رسمی اداره منابع طبیعی و محیط زیست هانوی است تا مردم را در مورد کیفیت هوایی که در آنها زندگی می کنند و روزانه به روز می شوند ، آگاه سازد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *