کیفیت هوا در هانوی در تاریخ 6 ژانویه پایین بود و به مردم توصیه می کرد تردد را محدود کنند

[ad_1]

داده های اداره محیط زیست در هانوی نشان می دهد که AQI (24 ساعت گذشته) در 10 ایستگاه نظارتی در منطقه در 14:00 در 6 ژانویه 2021 به روز شده است ، که عمدتا بد است ، هیچ تغییر مثبتی نسبت به دیروز ندارد (5 ژانویه).

به طور خاص ، در ایستگاه های Hang Dau (Hoan Kiem) ، Pham Van Dong (North Tu Liem) ، Thanh Cong (Ba Dinh) ، Hoan Kiem (Hoan Kiem) ، Kim Lien (Dong Da) ، Tan Mai (Hoang Mai) ، دین من (Nam Tu Liem) ، مین خی (Bac Tu Liem) ، گروه حفاظت از محیط زیست ، شاخص AQI از 152-184 متغیر است. فقط Tay Mo (South Tu Liem) در سطح بدی بود.

طبق اداره حفاظت از محیط زیست در هانوی ، شرایط آب و هوایی در یک روز ابری ، ابری و آرام ، سرعت باد در حدود 0 – 1.7 متر بر ثانیه است ، دما از 19 ℃ تا 21 ies متغیر است. در شرایط فوق ، آلاینده ها به هوا پخش نمی شوند. علاوه بر این ، در ساعات اوج مصرف ، افزایش انتشار به دلیل افزایش ترافیک باعث می شود AQI سطح ضعیفی را حفظ کند ، که به طور جدی بر سلامت انسان تأثیر می گذارد.

در مواجهه با این وضعیت ، اداره محیط زیست هانوی توصیه می کند که افراد عادی فعالیت های خارج از منزل را کاهش دهند ، از ورزش طولانی مدت و استراحت در خانه خودداری کنند. گروه های حساس باید در خانه بمانند و فعالیت شدید را کاهش دهند. همه باید ماسک پودر PM استفاده کنند2.5 واجد شرایط در خروج. شما باید در جاده با وسایل نقلیه عمومی یا وسایل نقلیه محافظت شده سفر کنید.

به طور خاص ، مردم باید دقیقاً اقدامات کنترل اپیدمی را که توسط وزارت بهداشت و دولت توصیه می شود ، دنبال کنند و به طور منظم کیفیت هوا را در پورتال نظارت بر محیط زیست شهر کنترل کنند: moitruongthudo.vn.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *