کیفیت هوا در هانوی در تاریخ 5 ژانویه بسیار پایین بود

[ad_1]

داده های اداره حفاظت از محیط زیست هانوی نشان می دهد که AQI (24 ساعت گذشته) در 10 ایستگاه نظارتی در منطقه در ساعت 14:00 در تاریخ 5 ژانویه 2021 به روز شد ، که عمدتا بد است ، فقط تعداد AQI زیاد است. به طور خاص ، در ایستگاه های Hang Dau (Hoan Kiem) ، Pham Van Dong (North Tu Liem) ، Thanh Cong (Ba Dinh) ، Hoan Kiem (Hoan Kiem) ، Kim Lien (Dong Da) ، Tan Mai (Hoang Mai) ، دین من (Nam Tu Liem) ، تای مو (Nam Tu Liem) ، شاخص AQI از 151-200 متفاوت است.

فقط 2 منطقه Minh Khai (Bac Tu Liem) و وزارت محیط زیست (Cau Giay) بسیار بد هستند ، شاخص AQI به ترتیب 203 ، 202 است.

طبق گفته اداره حفاظت از محیط زیست در هانوی ، عوامل هواشناسی تأثیر بسزایی در کیفیت هوای هانوی دارند ، به ویژه هنگامی که اوایل صبح ابر و ابر و مه غلیظ است و در شب درجه حرارت به شدت کاهش می یابد و از انتشار آلاینده های هوا جلوگیری می کند. به شدت کاهش کیفیت هوا.

سخنگوی اداره حفاظت از محیط زیست گفت: هنگامی که کیفیت هوا ضعیف و بسیار ضعیف است ، افراد عادی شروع به تأثیر بر سلامتی می کنند ، گروه های حساس مانند افراد مسن ، کودکان و افراد در بیماری های تنفسی یا قلبی عروقی می توانند مشکلات سلامتی جدی تری وجود دارد

بنابراین ، هنگام حرکت ، افراد باید به شدت قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا ازدحام را محدود کنند. مقامات باید مقررات راهنمایی و رانندگی را در برخی مناطق با بیشترین تراکم ترافیک تقویت کنند ، مانند: مین کای ، فام ون دونگ ، هانگ داو … در مناطق حومه ای ، مردم باید سوزاندن زباله ها و محصولات کشاورزی جانبی را محدود کنند.

در عین حال ، برای محافظت فعال از سلامتی خود ، مردم باید مرتباً وضعیت را با CLK در صفحات رسمی آژانس های دولتی کنترل و به روز کنند تا از میزان نفوذ و نفوذ آن مطلع شوند. اقدامات برای محافظت از سلامتی خود و خانواده هایشان.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *