کوسه ویت یک میلیارد VND به هایو دونگ علیه بیماری های اپیدمی کمک کرد

[ad_1]

“های دئونگ سخت ترین مبارزه علیه اپیدمی کوید -19 را می گذراند و هرچه سریعتر ، چه از نظر جسمی و روحی ، به کمک نیاز دارد. خواه یک فنجان قهوه ، یک کاسه صبحانه یا دستمزد روزانه ، اکنون پشتیبانی نیز بسیار مورد نیاز استکوسه نگوین Thanh Viet فراخوانی برای گسترش عشق با Hai Duong علیه اپیدمی ها در صفحه طرفداران منتشر کرده و اعلام کرده است که وی شخصاً یک میلیارد VND به استان Hai Duong قبل از سال جدید قمری Tan Suu اهدا خواهد کرد.

تماس کوسه نگوین Thanh ویت در صفحه فن.

اپیدمی کنونی کوید -19 پیچیده است ، بسیاری از استانهای کشور برای مبارزه با این اپیدمی تلاش می کنند و به تماس کمیته جبهه میهنی در استان های دو دونگ پاسخ می دهند – جایی که کوید در حال حاضر همه گیر است. – رئیس هیئت مدیره ، مدیرعامل Intracom ، رئیس هیئت مدیره اعضای مجتمع پزشکی شرقی تصمیم گرفتند 1 میلیارد VND به استان Hai Duong برای خرید تجهیزات و مواد اولیه پزشکی کمک کنند.

در مسابقه برای یافتن و سرکوب اپیدمی کوید -19 ، تجهیزات و ملزومات پزشکی برای منطقه اپیدمی ، به ویژه برای نیروهای ضد اپیدمی پیشانی بسیار مهم است. از آنجا که هزاران نفر به دلیل Covid-19 به درمان و انزوا احتیاج دارند ، استان Hai Duong در اسرع وقت به کمک نیاز دارد.

بنابراین ، علاوه بر اقدامات عملی برای حمایت شخصی ، کوسه Nguyen Thanh Viet همچنین از همه ، کارمندان ، شرکت های عضو ، شرکا و شرکا می خواهد تا برای مبارزه با اپیدمی با Hai Duong عشق را گسترش دهند.

کوسه Nguyen Thanh Viet و بیمارستان عمومی Oriental در اوت سال 2020 مواد ضد اپیدمی را به Da Nang ، Quang Nam ارائه می دهند.

پیش از این ، هنگام شیوع Covid-19 در اوایل سال 2020 ، Intracom برای کمک به شرایط دشوار Hoa Bin در برابر اپیدمی ، برنج اهدا کرد. بیمارستان عمومی فوونگ دونگ همچنین به طور فعال در حال اجرای طرح هایی برای متنوع سازی بیماران ، امکانات آماده ، منابع انسانی ، مواد و تجهیزات برای پاسخگویی به بیماری های همه گیر با بخش بهداشت است. در آگوست سال 2020 ، کوسه نگوین تانه ویت و بیمارستان عمومی فوونگ دونگ همچنین 10 هزار کلاه ایمنی از قطره ، 30 هزار ماسک برای نوزادان متولد شده در منطقه اپیدمی دانانگ ، کوانگ نام اهدا کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *