کنگره ملی سیزدهم حزب به انجام کارهای پرسنلی ادامه می دهد

[ad_1]

پیش از این ، در جلسه بعد از ظهر 28 ژانویه ، کنگره تعداد اعضای کمیته مرکزی حزب سیزدهم ، 200 رفیق ، از جمله 180 عضو رسمی و 20 دانگ را تأیید کرد. معاون کمیساریا

کار با منابع انسانی یکی از مهمترین مطالب کنگره XIII حزب است که به روش ، نزدیک ، دموکراتیک توسط کمیته مرکزی ، دفتر سیاسی و دبیرخانه XII تهیه شده است. شفاف این اطمینان و انتظارات زیادی را برای نمایندگان شرکت کننده در کنگره ایجاد کرده است – آنها نظرات خود را برای انتخاب افراد معمولی برای عضویت در تیم رهبری کشور در دوره جدید ابراز می کنند.

نمایندگان شرکت کننده در کنگره XIII حزب
در آستانه کنگره سیزدهم حزب ، در بحث با مطبوعات در مورد کارکنان کارگری کنگره ، معاون رئیس کمیته دائمی کمیته مرکزی نگوین تان بن گفت که آموزش کارکنان توسط کمیته مرکزی کمیته اجرایی انجام می شود ، دفتر سیاسی ، دبیرخانه ، به طور مستقیم ، جامع ، منظم و نزدیک ، از اصول تمرکز دموکراتیک ، همبستگی و وحدت بالا اطمینان حاصل می کنند. بر اساس بررسی برنامه ریزی کارکنان در سطح استراتژیک برای دوره 2016-2021 و بعد از آن ؛ دفتر سیاسی تدوین و اجرای برنامه های برنامه ریزی کمیته مرکزی ، دفتر سیاسی ، دبیرخانه و سمت های مهم حزب و دولت برای دوره 2021-2026 را هدایت می کند. روند برنامه ریزی نیز دموکراسی ، سختگیرانه ، همزمان ، عینی ، شفاف و موثر را تضمین می کند ؛ محتوای ابتکاری زیادی در مورد دیدگاه ها ، اهداف ، نیازها ، فرآیندها و عملکردهای هر گروه از عناوین وجود دارد. این روند همچنین صریحاً اختیارات و مسئولیتهای موجود در کلیه سطوح کمیته های حزب ، سازمانهای حزبی و آژانسهای مشاوره ای را در کار معرفی ، پیشنهاد و ارزیابی کارکنان برنامه ریزی در سطح استراتژیک مشخص می کند.

کسانی که برای کمیته مرکزی برنامه ریزی شده اند عمدتا کمیت ، ساختار و کیفیت را فراهم می کنند. از طریق 5 کلاس برای ارتقا promote دانش جدید در مورد پرسنل در سطح استراتژیک آموزش دیده است ، یک منبع انسانی بسیار مهم برای آماده سازی فعال کار پرسنل برای کنگره XIII حزب است.

در گفتگو با مطبوعات ، بسیاری از نمایندگان همچنین تأکید کردند که روند 5 مرحله ای در منابع انسانی این بار بسیار مهم است. در صورت مشاهده صحیح و دقیق ، کیفیت غربالگری و استخدام از سطح مرکزی به محلی نیازهای جدید را برآورده می کند.

به گفته نماینده ترن ون هوون (هیئت استان هاو جیانگ) ، نمایندگان با مسئولیت های خود ، به دقت بیانیه ای ، عینی و دموکراتیک نظرات خود را بررسی و بیان می کنند ، و این امر به انتخاب کمیته اجرایی مرکزی کمک می کند. این فرهنگ واقعاً معمولی است ، به اندازه کافی برای توسعه سریعتر ، پایدارتر و پیشرفت بیشتر کشور.

نمایندگان همچنین ایمان و انتظارات زیاد خود را برای دوره جدید کارکنان ابراز داشتند. با یک فرایند آماده سازی دقیق و دقیق ، کمیته اجرایی مرکزی XIII مطمئناً همچنان پالایش و تکمیل می شود ، به اندازه کافی قدرتمند برای توسعه کشور ما.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *