کنگره سیزدهم حزب مرحله مهمی برای پیشرفت کشور است

[ad_1]

به عنوان یک نماینده رسمی از هانوی برای شرکت در کنگره ملی XIII (کنگره XIII) حزب ، انتظارات شما از این کنگره چیست؟

من به عنوان یک شهروند و عضو حزب کمونیست ویتنام ، از دستاوردهایی که حزب و کشور ما در بیش از 35 سال تجدید به دست آورده اند ، بسیار خوشحال ، مغرور و هیجان زده هستم. همانطور که دبیرکل و رئیس جمهور نگوین پو ترونگ یک بار گفتند: “… امروز کشور ما هرگز ساختار ، نقش و جایگاهی نداشته است …”. در چارچوب مشکلات ، چالش ها ، بلایای طبیعی ، بیماری های همه گیر ، حزب تصمیمات درست و مناسب را به موقع اتخاذ کرده است. بنابراین ثبات سیاسی و اقتصادی حفظ می شود. فرهنگ ترویج می شود ، از امنیت اجتماعی مراقبت می شود. زندگی مردم به طور قابل توجهی بهبود یافته است. به ویژه ، کشور ما همه گیری Covid-19 را کنترل و به طور م effectivelyثر از آن پیشگیری کرده است. اجرای م effectiveثر “هدف دوگانه” هم در پیشگیری از اپیدمی و هم در مبارزه با توسعه اقتصادی و اجتماعی. با تشکر از این ، اعتبار و موقعیت ویتنام در صحنه بین المللی گسترش و تقویت شده است …

کنگره XIII موفق حزب سنگ بنای مهم و اساسی در مسیر توسعه حزب ما ، مردم ما ، کشور ما خواهد بود و از جهت استراتژیک و چشم انداز آینده مهم خواهد بود. در عین حال ، ایجاد ایمان و اینرسی جدید برای کل حزب ، کل مردم و کل ارتش برای غلبه بر سختی ها و چالش ها ، استفاده از فرصت ها ، ادامه ترویج نوآوری همه جانبه و همزمان ، برای ادغام فعال در جهان و توسعه سریعتر و پایدارتر کشور ، معرفی کشور ما به دوره جدیدی از توسعه.

عضو کمیته دائمی کمیته حزب ، رئیس کمیته حزب کمیته حزب هانوی ، آقای بوی هوئین مای.

انتظارات شما در این کنگره برای توسعه شهر هانوی در دوره بعدی و همچنین در دوره 2030-2045 چیست؟

– هفدهمین کنگره نمایندگان (دوره 2020-2025) کمیته حزب هانوی با موفقیت برای پایتخت برگزار شد. این بزرگترین شاهد است که دیدگاه ها و ایده های راهنمای آقای دبیرکل و رئیس جمهور نگوین پو ترونگ و خطوط و دیدگاه های حزب در کل پیش نویس اسناد پیشنهادی منعکس شده است. کنگره سیزدهم حزب عامل تعیین کننده ای است که کمیته های حزب در کشور از جمله کمیته حزب هانوی را برای سازماندهی موفقیت آمیز کنگره و به ویژه اشاره به رهنمودهای بزرگ راهنمایی می کند.

به ویژه هفدهمین کنگره کمیته حزب هانوی برای 2025 یک هدف مشترک ، چشم انداز 2030 و چشم انداز توسعه پایتخت تا سال 2045 تعیین کرده است. یعنی تا سال 2025. کمیته شهر حزب رهبری دارد ظرفیت ، قدرت جنگی بالا ، سیستم سیاسی تمیز ، قوی و معمولی ؛ توسعه سریع و پایدار پایتخت به سمت یک شهر سبز ، شهری هوشمند ، مدرن با رقابت بالا در کشور و منطقه ؛ در واقع با رسیدن به هدف صنعتی سازی ، کل محصول در منطقه (GRDP) / شخص به 8،300-8،500 دلار آمریکا رسید.

تا سال 2030 ، هانوی به یک شهر “سبز – هوشمند – مدرن” تبدیل خواهد شد. توسعه پویا ، کارآمد و با رقابت منطقه ای و بین المللی ؛ برای تکمیل صنعتی شدن پایتخت ؛ GRDP / فرد به 12000-13 000 دلار رسیده است. تا سال 2045 ، زندگی هانوی از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. توسعه اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی جامع و پایدار ؛ این یک شهر در سطح جهان با رقابت بین المللی است و GRDP برای هر نفر به بیش از 36،000 دلار می رسد.

بنابراین ، من قاطعانه اعتقاد دارم که کنگره XIII حزب یک موفقیت بزرگ ، یک پیش نیاز مهم ، جهت ، نور برای اجرای کمیته حزب ، دولت ، ارتش و مردم در پایتخت خواهد بود. پیروزی ، قطعنامه جامع هفدهمین کنگره کمیته حزب شهر ، ساخت پایتخت زیبا تر ، متمدن تر ، مدرن ، شایسته سنت تمدن – قهرمان – پایتخت وجدان و کرامت انسانی – شهر صلح ، دوستی و خلاقیت ، برای همیشه شایسته عشق و امید مردم و سربازان در سراسر کشور. در کنار هم با پایتخت کشورهای پیشرفته منطقه و جهان.

این پروژه در تقاطع جاده حلقه 3 با بزرگراه هانوی – های فونگ ، یکی از کارهای جشن کنگره XIII است. عکس: Quang Thai

به عنوان رئیس کمیته تبلیغات و آموزش هانوی ، به منظور کمک موثرتر به توسعه شهر ، چه پیشنهادها و توصیه هایی برای فعالیت های تبلیغاتی پایتخت در آینده دارید ، به زودی تصمیم حزب XIII را می گیرید کنگره به زندگی؟

– هنگامی که ما از قطعنامه کنگره XIII حزب و قطعنامه هفتمین کنگره کمیته حزب شهر هانوی استفاده می کنیم ، 2021 برای تبلیغات پایتخت بسیار مهم است. این همچنین اولین سال برای اجرای برنامه های اصلی کار کمیته شهر حزب و کمیته های حزب در تمام سطوح است. انتخابات نمایندگان مجلس شورای ملی XV و شوراهای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026 در سال جاری برگزار شد. این نیز سالی است که با استفاده آزمایشی از مدل حکمرانی شهری ، سیستم سیاسی شهر دستخوش تغییر اساسی شده است. این امر مستلزم آن است که اداره تبلیغات پایتخت با ادامه به روزرسانی مطالب و روشهای تبلیغات و به اشتراک گذاشتن با کمیته حزب ، دولت و مردم کشور ، تلاش بیشتری برای ارتقا results نتایج بدست آمده ، ساخت برنامه ها و برنامه های خاص انجام دهد سرمایه برای غلبه بر همه مشکلات برای توسعه اقتصادی – اجتماعی.

در آینده ، به منظور اجرای صحیح قطعنامه هفدهمین کنگره کمیته حزب شهر و قطعنامه کنگره XIII حزب ، سیستم تبلیغات پایتخت به کمیته های حزب ، مقامات ، جبهه میهنی مشاوره می دهد و سایر سطوح سازمان سیاسی اجتماعی شهر بر اجرای وظایف اصلی زیر متمرکز است:

یکی هستاز درک کامل ، توزیع و انتشار قطعنامه کنگره XVII حزب کمیته شهر حزب و قطعنامه کنگره XIII حزب ، به ویژه نکات جدید در رهبری و رهبری حزب ، شهر در زمینه ها ، بنابراین کارکنان ، اعضای حزب ، مردم پایتخت برای آگاهی بیشتر از معنی ، اهمیت و دیدگاه های عالی ، سیاست ها و جهت گیری های مرکز و شهر. از آن زمان ، ایجاد یک وحدت بالا در سیاست ، فکر و عمل در کل حزب ، کل ارتش و مردم پایتخت ، تصویب قطعنامه کنگره XIII حزب ، قطعنامه هفتمین کنگره کمیته حزب از شهر زود است زنده می شود. حفظ روحیه وطن پرستی و عشق به میهن ، تحریک اراده ، اعتماد به نفس ، اعتماد به نفس ، همبستگی قوی ملی ، عزم بالا ، تلاش زیاد ، اقدامات قاطع و موثر پرسنل اعضای حزب و مردم ، استفاده از فرصت ها ، تلاش برای موفقیت قطعنامه ها را در کنگره حزب در همه سطوح اجرا کنید.

دومین،ترویج کار سیاسی و عقیدتی ، مطالعه و پیروی از ایدئولوژی ، اخلاق و سبک هوشی مین ، نزدیک به اجرای وظایف توسعه اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی ، برنامه اصلاحات اداری ، اصلاحات قضایی ، جنبش تقلید میهنی ، جنبش “همه مردم برای ساختن یک زندگی فرهنگی متحد می شوند” ، به طور موثر موضوع کار را در سال 2021 “انضباط ، مسئولیت ، اقدام ، ایجاد ، توسعه” و کمپین “ساخت یک هانوی زیبا و متمدن” پیاده سازی می کند. مردم ، کارهای خوب ، گرفتن عوامل مثبت برای دفع منفی ، همزمان انتقاد و مبارزه با مظاهر افسردگی ایدئولوژی سیاسی ، نقض موازین اخلاقی و روش زندگی برای محافظت از بنیان ایدئولوژیک حزب مبارزه فعال و مبارزه با “تکامل مسالمت آمیز “باعث ناتوانی در شورش و سرنگونی نیروهای متخاصم ؛ مبارزه و انتقاد از دیدگاه های غلط و غلط در زمینه اندیشه و فرهنگ ، به ویژه در اینترنت و شبکه های اجتماعی تمرکز بر تبلیغات برای خدمت خوب در انتخابات نمایندگان پانزدهمین شورای ملی و نمایندگان شورای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021 -2026.

سوم، این شعار را که کل سیستم سیاسی در کار سیاسی و ایدئولوژیک با هم کار می کنند به خوبی انجام دهید. این کشور باید به منظور ارائه سریع اطلاعات رسمی ، جهت گیری اطلاعات ، ایده ها ، سیاست ها ، ایجاد وحدت ، وحدت در حزب و اتفاق نظر در بین مردم در توسعه اوضاع داخلی و بین المللی مشارکت فعال داشته باشد. ترویج وطن دوستی و عشق به مردم ؛ برای بهبود آموزش خصوصیات اخلاقی انقلابی ، جلوگیری از مظاهر “خودسازی” و “تحول در خود” درونی برای کادرها و اعضای حزب ، به ویژه نسل جوان.

چهار است ،به منظور تقویت نقش جهت دهی و جهت دهی اطلاعات در مطبوعات ، حفظ نظم ، انضباط و حصول اطمینان از احترام و هدف در کار ، تعدادی تصمیم برای اصلاح این سازوکار به کمیته دائمی کمیته حزب توصیه و پیشنهاد می کند. با قاطعیت بر محدودیت های روزنامه نگاری غلبه می کند. تهیه و جهت دهی مستقیم و به موقع اطلاعات در مطبوعات ، تمرکز بر موضوعات مهم ، پیچیده و ظریفی که در شهر بوجود می آیند تا به تحقق موفقیت آمیز اهداف توسعه اقتصادی کمک کنند. .

متشکرم ، رئیس کمیته تبلیغات و آموزش حزب هانوی![ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *