کمیته حزب EVNHANOI روش مدیریت را تضمین می کند و از برق مطمئن و پایدار اطمینان حاصل می کند

[ad_1]

صبح امروز (5 ژانویه) ، کمیته احزاب شرکت الکتریک هانوی (EVNHANOI) کنفرانسی “خلاصه ای از کار احزاب در سال 2020 ، اجرای وظایف در سال 2021” را برگزار کرد. نگوین تی توئن ، معاون دائمی دبیر کمیته حزب شهر هانوی ، حضور یافت و سخنرانی کرد.

آقای Le Anh Tuan ، به نمایندگی از کمیته حزب EVNHANOI ، گفت که در سال 2020 بسیاری از وقایع مهم در کشور و پایتخت وجود دارد ، بسیاری از وظایف مهم پیش روی کمیته حزب شرکت ، فرصت های زیادی وجود دارد. و چالش ها به ویژه همه گیر Covid-19 ، که تأثیر زیادی در سراسر جهان دارد ، متفاوت است. با این حال ، کمیته حزب بر کارگردانی و هدایت همزمان کار ساخت حزب و سیستم سیاسی متمرکز بود. رهبران دولت ، سازمانهای توده ای ، اعضای حزب ، کارمندان متحد شده و به خوبی مضمون واحد را برای سال 2020 پیاده سازی می کنند. “برنامه 5 ساله 2016-2020 را با هدف به ارث بردن کنگره حزب در تمام سطوح به طور کامل تکمیل کنید. “

نگوین تی توئن معاون دائمی دبیر کمیته حزب هانوی در این کنفرانس سخنرانی کرد

به طور انحصاری در کار ساختمان حزب ، کمیته حزب شرکت ، کمیته های حزب و شعبات زیر سطح را هدایت می کند تا وظایف سیاسی تعیین شده و مشارکت شده توسط شهر ، شرکت برق (EVN) و شرکت را به خوبی انجام دهند. بخش مهمی از اجرای وظایف تولید و تجارت (تولید و تجارت). کمیته حزب دستور داده است که همه منابع را برای اجرای اهداف و برنامه های 5 ساله در قطعنامه دومین کنگره شرکت های حزب ، دوره 2015-2020 با 6 برنامه کار تمام وقت ، برنامه های تولیدی و تجاری متمرکز کند. و سرمایه گذاری 5 ساله شرکت توسعه در 2016-2020 توسط EVN با اهداف 2020 تعیین شده است: هدایت حسن اجرای سازمان حزب در زمینه های تفکر ، تبلیغات ، بسیج ، دفتر در سطح کمیته حزب ، سازمانها ، کمیته اقتصادی سازمان موفقیت آمیز کنگره حزب را در تمام سطوح و سومین کنگره شرکت ، دوره 2020-2025 را رهبری می کند. 133 توده نخبه را در حزب پذیرفت که بیش از 1.02٪ از هدف تعیین شده توسط کمیته حزب شهر بود. در پایان سال ، 8 سازمان حرفه ای کار را با موفقیت انجام داده اند (19.5٪) ، 32 سازمان حرفه ای کار را با موفقیت انجام داده اند (80٪) …

این شرکت با انجام کارهای حرفه ای ، برق بی خطر برای تأمین نیازهای برق برای توسعه اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و حیاتی ساکنان پایتخت با کیفیت بهتر ، به ویژه جلسات کمیته مرکزی ، شورای ملی ، جلسات شورای شهرداری ، خدمت به رویدادهای مهمی که در شهر اتفاق می افتد. EVNHANOI همچنین سرمایه گذاری و توسعه شبکه برق را مطابق با برنامه ریزی ، نوسازی مربوط به برنامه سرمایه گذاری زیبایی برای اطمینان از زیبایی شهری به پایان رساند. کاهش تلفات برق در شبکه توزیع شهری از 5.71 درصد در سال 2015 به 3.72 درصد در سال 2020 – دستیابی به هدف 1 سال قبل از هدف تعیین شده توسط EVN و نزدیک شدن به سرعت در منطقه شرکت های پیشرفته انرژی . قابلیت اطمینان منبع تغذیه ، کیفیت خدمات به مشتری بهبود یافته است. تجارت سودآور ، انجام تعهدات در قبال دولت ؛ بهره وری نیروی کار هر ساله افزایش می یابد ، درآمد کارگران بهبود می یابد …

با دستیابی به برجستگی های برجسته در رهبری ، رهبری و اداره ، در سال 2020 کمیته حزب EVNHANOI از طرف کمیته شهر حزب برای دستاوردهای برجسته در دوره 2015-2020 یک نشان افتخار دریافت کرد ، کمیته مردمی شهرستان یک گواهی شایستگی به سازمان اعطا کرد. خدمت هفدهمین کنگره کمیته حزب شهر. این شرکت توسط EVN به عنوان یک واحد پیشرو در شرکت های توزیع برق برای 3 سال متوالی 2018-2020 رتبه بندی شده است. سومین گواهی شایستگی و تقلید از پرچم دولت را برای دوره 2015-2020 دریافت کرد. گواهی شایستگی از کمیته حزب شرکت برای دوره 2015-2020 و 2020.

برای اجرای این نتیجه ، کمیته حزب در سال 2021 مضمون کاری “تحول دیجیتال در شرکت الکتریکی هانوی” را تعیین کرد و اهداف و اهداف مشخصی را برای کار ، تولید و تجارت حزب تعیین کرد. سازمانهای توده ای به طور خاص ، این سازمان فوراً اجرای قطعنامه کنگره حزب سوم شرکت و قطعنامه کنگره حزب را در همه سطوح سازمان خواهد داد. منبع تغذیه ایمن ، پایدار و با کیفیت برای تأمین وظایف سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی مرکز و پایتخت و نیازهای روزمره مردم در شهر ، تلاش برای تبدیل شدن به شرکت های توزیع برق از جمله گروه های اصلی در منطقه آسه آن است.

دبیر کمیته حزب ، رئیس هیئت مدیره اعضای شرکت الکتریک هانوی ، نگوین آن تووان ، به 8 سازمان مردمی حزب که در سال 2020 با موفقیت وظایف خود را به پایان رساندند ، گواهینامه های افتخار را اهدا کرد.

در جریان این کنفرانس ، معاون دبیر دبیر کمیته هانوی حزب نگوین تی توئن تأیید کرد: 2020 رویدادهای مهم بسیاری در کشور و شهر وجود دارد. وظایف بسیار مهمی برای کمیته حزب ، دولت و ساکنان پایتخت. اوضاع در جهان و منطقه پیچیده است ، به ویژه بیماری همه گیر Covid-19 ، که تأثیر بسزایی در جهان دارد. کمیته شهر حزب با داشتن روحیه همبستگی و ابتکار ، اجرای “وظایف دوگانه” را برای پیشگیری از شیوع م effectiveثر ، کنترل خوب اپیدمی کوید -19 و توسعه دستاوردهای اقتصادی-اجتماعی هدایت و هدایت می کند ، به نتایج بسیار مهم ، به ویژه تولید صنعتی ، رشد مثبت نشان داد. کمیته دائمی کمیته حزب شهر با کمک به این موفقیت کلی ، از تلاش های کمیته حزب شرکت الکتریکی هانوی تقدیر کرد. مشاغل و صنعت با دشواری های زیادی روبرو است ، اما کمیته حزب با داشتن رهنمودهای مشخص و خلاقانه ، تصمیم گیری و عزم راسخ برای غلبه بر چالش ها ، کارکنان ، اعضای حزب ، کارگران و کارمندان را برای دستیابی به دستاوردهای زیادی در اجرای وظایف واداشته است. سیاست ، تولید و تجارت و ایجاد احزاب ، تحقق موفقیت آمیز اهداف در سال 2020. دستاوردهای کمیته حزب شرکت بسیار افتخارآمیز است ، این یک پیش شرط مهم برای اجرای وظایف سیاسی در دوره بعدی است. مطابق با.

با این حال ، معاون دبیر دائمی حزب خاطرنشان كرد كه كمیته حزب شركت با صراحت به نقص های رهبری اعتراف كرد و اجرای وظایف سیاسی را مشخص و برنامه ریزی كرد كه در كمترین زمان ممكن ابزاری باشد. از آن زمان ، در طول مأموریت 2021 ، وی پیشنهاد کرده است: کمیته حزب باید در کار سازمان ساخت حزب ، قطعنامه کنگره حزب شرکت ، قطعنامه هفدهمین کنگره حزب را بفهمد و به طور م implementثر اجرا کند. قطعنامه کنگره XIII حزب عملاً ، به طور م effectivelyثر ، روحیه قطعنامه را زنده می کند. به طور خاص ، ضروری است که اجرای اصلاحات اداری ، بهبود روش های رهبری و مدیریت اعضای حزب هدایت شود. بهبود کیفیت فعالیت سلول حزب ؛ ارتقا capacity ظرفیت رهبری و مبارزه با قدرت اتحادیه جوانان کمونیست و اعضای حزب. تمرکز بر انجام کار خوب در ایجاد سازمان حزب و توسعه اعضای حزب. به بازرسی ، نظارت و رعایت دقیق نظم در احزاب اهمیت می دهند. EVNHANOI در فعالیت حرفه ای خود باید تأمین برق بی خطر و با کیفیت را برای رویدادهای سیاسی و فرهنگی حزب و دولت و فعالیت های خدماتی ، فعالیت های تولیدی و تجاری و فعالیت های مردم در محل سکونت فراهم کند. کابینت میز؛ سرعت بخشیدن به سرعت در آماده سازی سرمایه گذاری در پروژه های انرژی ، اطمینان از عملکرد پایدار شبکه برق ، به حداقل رساندن زمان قطعی برق … به ویژه کنگره ملی XIII حزب در آستانه برگزاری هانوی است. ، EVNHANOI باید به بهترین وجه خدمت به این رویداد مهم توجه کند.

در این کنفرانس ، نگوین آن توان ، دبیر کمیته حزب و رئیس هیئت مدیره اعضای شرکت برق هانوی ، به دیپلماس حزب 8 دیپلم شایستگی اعطا کرد که وی در سال 2020 این وظایف را با موفقیت انجام داد. کمیته دائمی کمیته عمومی حزب رقابت در همه کادرها ، اعضای حزب و کارگران برای کمک به نظراتشان در مورد اجرای 5 برنامه کار تمام وقت کمیته حزب.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *