کل محاصره شهر چی لین (های Duong)

[ad_1]

در ویتنام ، در دو روز گذشته 83 مورد مثبت در جامعه وجود داشته است که علت آن ویروس جدیدی در Hai Duong و Quang Ning است ، بزرگترین جامعه در معرض خطر عفونت در جامعه به سرعت در حال گسترش است. منطقه وسیع نخست وزیر برای اینکه بتواند به سرعت و به طور م theثر اپیدمی را کنترل کند و از شیوع آن در جامعه جلوگیری کند ، دستورالعمل 05 / CT-TTg را درباره تعدادی از اقدامات اضطراری برای پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید 19 صادر کرد.

شهرداری هونگ دائو (چی لین) برای جلوگیری از مسدود کردن روستای کیم دین 7 ایست بازرسی ایجاد کرده و پست های مسدود کننده را مسدود کرده است

در این بخشنامه آمده است: در سال 2020 ، كل كشور متحد خواهد شد تا از شیوع كوید -19 جلوگیری كند و اپیدمی را به خوبی كنترل كند ، كه مورد استقبال گسترده مردم و جامعه جهانی است. با آمدن در سال 2021 ، اپیدمی در جهان با کشف نوع جدیدی از ویروس که به سرعت در بیش از 70 کشور جهان در حال گسترش است ، به روشی بسیار پیچیده ادامه می یابد. در ویتنام ، در تاریخ 27 و 28 ژانویه 2021 ، بسیاری از موارد مثبت در جامعه به دلیل نوع جدید ویروس گزارش شد (72 مورد در کارخانه POYUN ، پارک صنعتی Cong Hoa ، شهر هوشی مین ، استان). های دوونگ و 11 مورد مربوط به افسران امنیتی در فرودگاه وانگ دونگ ، استان کوانگ نینگ). بزرگترین مورد آلودگی در جامعه تاکنون است ، با خطر گسترش سریع در مقیاس بزرگ.

نخست وزیر برای کنترل سریع و م effectivelyثر اپیدمی ، جلوگیری از شیوع در جامعه ، درخواست کرد:

1. برای استان های Duong:

(الف) محاصره کل شهر چی لین در استان های دو دونگ و اعمال دقیق اقدامات تحت دستورالعمل 16 / CT-TTg 31 مارس 2020 نخست وزیر ، که در آن:

– استفاده از فاصله اجتماعی کل شهر ، طی 21 روز از ساعت 12 در 28 ژانویه 2021 مطابق با اصل انزوای خانواده از خانواده ها ، روستاها با روستاها ، کمون ها ، کمون ها ، بخش های با بخش .. از مردم بخواهید که ترک کنند فقط در مواقع ضروری (مانند خرید غذا ، غذا ، دارو ، کمک های اولیه) ، رفتن به محل کار (در ادارات ، کارخانه ها ، کارخانه های تولید ، خرده فروشی ها. کالاهای اساسی یا خدماتی که کار خود را بسته یا متوقف نمی کنند) و سایر موارد اضطراری . بیش از 2 نفر را در خارج از مطب ها ، مدارس ، بیمارستان ها و مکان های عمومی جمع نکنید. حداقل 2 متر فاصله را در تماس داشته باشید.

– تعلیق موقت کلیه فعالیتهای مدرسه ، فعالیتهای عمومی ، امکانات تفریحی ، ازدحام جمعیت ، خدمات غیر ضروری.

– تعلیق موقت حمل و نقل مسافران عمومی از شهر چی لین به خارج ، مگر در مواردی که به دلیل خدمات عمومی باشد یا در موارد ضروری. عملکرد وسایل نقلیه شخصی را به حداقل برسانید. اطمینان از عملکرد بدون مشکل کالا و مواد برای تولید.

– روسای شرکتهای تولیدی و تجاری مسئولیت اجرای اقدامات ضد اپیدمی را بر عهده دارند.

(ب) های دوونگ ، رئیس کمیته مردمی استان ، تصمیم می گیرد تدابیری را برای بستن و تعطیل کردن تأسیساتی که ایمنی در برابر شیوع بیماری را تأمین نمی کنند ، اجرا کند. ردیابی سریع مستقیم ، محلی سازی ، مهر زنی اپیدمی ، آزمایش در مقیاس بزرگ و جداسازی متمرکز از تماس نزدیک ظرف 21 روز. بر اساس سطح خطر برای هر منطقه از محل سکونت ، تصمیم می گیرد محاصره و اقدامات محرومیت اجتماعی را مطابق با دستورالعمل 15 / CT-TTg 27 مارس 2020 و دستورالعمل 16 / CT-TTg 31 مارس اعمال کند 2020.

2. برای استان کوانگ نینگ:

(الف) تعلیق عملیات در فرودگاه بین المللی ون دونگ از ساعت 12:00 در تاریخ 28 ژانویه 2021 ؛

(ب) رئیس کمیته مردمی استان کوانگ نینگ تصمیم به اجرای اقداماتی برای بستن و متوقف کردن عملکرد تأسیساتی که ایمنی در برابر شیوع بیماری را تأمین نمی کنند ؛ ردیابی سریع مستقیم ، محلی سازی ، مهر زنی اپیدمی ، آزمایش در مقیاس بزرگ و جداسازی متمرکز از تماس نزدیک ظرف 21 روز. بر اساس سطح خطر برای هر منطقه از محل سکونت ، تصمیم می گیرد محاصره و اقدامات محرومیت اجتماعی را مطابق با دستورالعمل 15 / CT-TTg 27 مارس 2020 و دستورالعمل 16 / CT-TTg 31 مارس اعمال کند 2020.

3. ر chairسای کمیته های مردمی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی بر کارگردانی تمرکز می کنند:

(الف) بازنگری و تشدید اجرای اقدامات ضد اپیدمی در منطقه ، به ویژه در مراکز درمانی ، مدارس ، پارک های صنعتی ، کارخانه ها و مناطقی که فعالیت های عملی در آنها معمول است. افرادی با ازدحام متوسط.

ب) تصمیم گیری برای اجرای اقدامات محاصره اجتماعی ، فاصله براساس سطح خطر برای هر منطقه در منطقه.

ج) الزام مردم به استفاده دقیق از ماسك ، محدود كردن جمعيت و فاصله گرفتن در مكان هاي عمومي.

د) تقویت بازرسی از اجرای اقدامات پیشگیری و مبارزه با همه گیری ، برخورد دقیق با تخلفات

4. وزارت بهداشت منابع خود را جمع آوری کرده و سریعاً از استانهای کوانگ نینگ و های دونگ پشتیبانی خواهد کرد تا به سرعت همه گیر شود. به طور فعال برنامه ها و سناریوهایی برای مقابله موثر با شیوع دارند.

5. وزارتخانه ها: دفاع ملی ، امنیت عمومی ، بهداشت ، کمیته های مردمی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی اجرای اقدامات مدیریت دقیق فعالیت های مهاجرت ، پیشگیری و مجازات شدید مدارس را تقویت کرده اند. ورود ، سازمان ورود غیرقانونی.

6. وزارتخانه ها: اطلاعات و ارتباطات ، بهداشت ، تلویزیون ویتنام ، صدای ویتنام ، خبرگزاری ویتنام و خبرگزاری ها ، مطبوعات و PPC همچنان به ارائه اطلاعات در مورد عکس ها و اقدامات پیشگیری و کنترل اپیدمی ها می پردازند تا مردم هوشیار باشند و گیج نشوند. با اپیدمی.



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *