کشف ترفندهای گروهی که بیش از 700 مورد چک بهداشت انجام داده اند

[ad_1]

نمایشگاه هایی که توسط پلیس ضبط شده است.

در تاریخ 1 ژانویه 2021 ، پلیس در استان هاگ دونگ ، هانوی گفت که این واحد به تازگی گروهی از افراد دو نفره را که جعل چک های بهداشتی در برخی از بیمارستان های ها را جعل کرده بودند ، روشن و دستگیر کرد. داخلی برای کسب سود غیرقانونی.

بر این اساس ، اداره پلیس 9 نفر را دستگیر کرد ، بیش از 700 معاینه پزشکی از انواع مختلف و بسیاری از نمایشگاه های دیگر را ضبط کرد. اعتقاد بر این است که عمل جعل این اسناد آسیب بزرگی به جامعه وارد می کند.

پیش از این ، حدود ساعت 10:30 صبح 31 دسامبر سال 2020 ، پلیس منطقه هاگ دونگ نگوین كووك ویت (SN 2000 در شهرستان باك تو لیم ، هانوی) را دستگیر كرد و گواهی های جعلی بهداشتی را به مشتریان تحویل می داد. . با گسترش تحقیقات ، ویت اظهار داشت که گواهی بهداشت فوق را از زوجین نگوین ون لین (SN 1996) و Hoang Thi Anh Phuong (SN 2000 با هم در Co Nhue 2 ، منطقه Bac Tu Liem ، هانوی) خریداری کرده است.

در ایستگاه پلیس ، نگوین ون لین اعتراف کرد که از ژوئیه سال 2020 ، وی یک گواهی پزشکی آنلاین را از سالنی به نام “گواهی بهداشت در هانوی” سفارش داده و سپس آن را با سود فروخته است.

با جستجوی فوری محل سکونت Linh و Phuong Anh ، اداره پلیس 65 سند معاینه پزشکی با اندازه A3 ، 77 سند معاینه پزشکی با اندازه A4 ، با مهرهای گرد از شرکت سهامی “بیمارستان حمل و نقل” و 2 سند را کشف کرد معاینه پزشکی راننده دارای یک عکس است و مهر قرمز شرکت سهامی بیمارستان حمل و نقل.

حدود ساعت 11:30 صبح در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 ، پلیس منطقه Ha Dong به دستگیری و شفاف سازی موضوع Mai Khac Ninh (SN 1998 در شهرداری Sai Son ، Quoc Oai) ، متخصص در ارائه گواهی های بهداشتی جعلی با حقوق 5 میلیون نفر ادامه داد / ماه

افراد برای ایجاد گواهی بهداشت تقلبی از مهرهای تقلبی متعدد استفاده کرده اند. در همان روز ، پلیس منطقه هاگ دونگ دو نفر را به رهبری فام ون كین و نگوین دین فی (با SN 1998 ، كه هم اكنون در بخش مای دونگ ، بخش Hoang Mai ، هانوی است) دستگیر كرد و جمع را توقیف كرد. 450 مقاله دور از شرکت سهامی “بیمارستان حمل و نقل” ، 10 تمبر مستطیل قرمز چاپ شده با نام پزشک ، 1 تمبر قرمز هنگام چاپ با نام شرکت سهامی موسسه حمل و نقل “بیماری” …

افراد دستگیر شدند.

در تاریخ 1 ژانویه 2021 ، بخش فنی جنایی (اداره پلیس هانوی) به بازرسی از نمونه جمع آوری شده از مهر و اسناد مهر شده توسط شرکت سهامی “بیمارستان حمل و نقل” پاسخ داد. پلیس شهرستان ها دونگ خواستار تقلب در همه پرسی شد.

طبق گفته پلیس ، ترفند موضوعات این است که از بسیاری از افراد برای دریافت گواهینامه بهداشت برای درخواست گرفتن گواهینامه رانندگی و درخواست کار استفاده کنند. افراد فرم های آنلاین را برای معاینات پزشکی در بیمارستان حمل و نقل بارگذاری کردند و سپس مهرهای جعلی بیمارستان ها و پزشکان را برای الصاق آنها به این گواهی های پزشکی سفارش دادند.

گروه هدف در این خط افراد را تعیین می کردند تا مشتری را در اینترنت جستجو کنند و سپس گواهی های بهداشتی جعلی را بین 40 تا 180 هزار دانگ بفروشند.

پلیس گفت: گروه هدف با بررسی دقیق مهر ، امضا و به ویژه نام پزشک مسئول معاینه پزشکی بیمارستان با مهمانان اعتماد کرده است. با این نوع معاینه سلامت افراد A3 ورق به قیمت 180،000 VND / 1 برگ به فروش می رسند.

طبق گفته پلیس ، به طور متوسط ​​روزانه یک نفر از فروش این گواهی های جعلی بهداشتی سود غیرقانونی نزدیک به 30 میلیون دونگ کسب می کند.

پرونده توسط پلیس منطقه هاگ دونگ در دست بررسی ، گسترش و دستگیری است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *