کامیون از اتوبوس سبقت گرفت ، 4 مسافر در بیمارستان بستری شدند

[ad_1]

محل تصادف بین کشتی کانتینر دار و موتورسیکلت.

کشتی کانتینری با یک موتورسیکلت تصادف کرد ، 2 نفر زخمی شدند

صبح روز 28 ژانویه ، یک حادثه جدی جاده ای در جاده 769 استانی ، بخشی که از منطقه Thong Nat (دونگ نای) عبور می کرد بین یک کامیون کانتینر و یک تراکتور رخ داد ، در نتیجه دو نفر در بیمارستان بستری شدند.

در ابتدا ، ساعت 9 همان روز ، کشتی کانتینر دار BKS 51C – 506.33 (هویت راننده مشخص نیست) در جاده استانی 769 ، از منطقه لانگ Thanh به منطقه Thong Nhat ، حرکت می کند.

با نزدیک شدن به تقاطع داو گیای (منطقه Thong Nhat) ، این کشتی کانتینر دار با تراکتور (بدون شماره ثبت) برخورد کرد ، در نتیجه هر دو وسیله نقلیه به جاده هجوم آوردند ، هواپیما واژگون شد.

پیامدهای این حادثه دو مرد را با موتور شخم خورده به شدت مجروح کرد و آنها توسط افراد در بیمارستان داو گیایی (منطقه تونگ نات) به بخش اورژانس منتقل شدند. به ویژه ، راننده کشتی کانتینری کمی مالش داده شد.

بلافاصله پس از حادثه ، نیروهای پلیس منطقه Thong Nat به سرعت در محل مقررات راهنمایی و رانندگی حاضر شدند و علت حادثه را بررسی کردند.

طبق گفته پلیس ، پس از واژگونی کامیون کانتینر ، راننده وحشت کرده است ، بنابراین هنوز نمی تواند شهادت دهد.

پس از سقوط اتوبوس چهار مسافر زخمی و در بیمارستان بستری شدند.

کامیون از اتوبوس سبقت گرفت ، 4 مسافر در بیمارستان بستری شدند

این حادثه حوالی ساعت 1:30 بعد از ظهر 28 ژانویه در مسیر NH48 ، بخشی که از کمون Nghia Tien ، شهر Hoa Thai ، استان Nghe An عبور می کرد ، رخ داد.

هوا در اتوبوس یک شرکت شمال شرقی حامل BKS 37B – 015.34 ، حامل بیش از 10 مسافر که با NH48 در مسیر Vin به Quy Hop (بخش عبور از شهرداری Nghia Tien ، شهر Hoa Thai ، استان Nghe An) حرکت می کنند برخورد با یک کامیون حامل BKS 12C – 035.19 (هویت راننده مشخص نیست) ، در جهت مخالف حرکت می کند.

این حادثه باعث جراحات و جراحات زیادی در اتوبوس شد ، از جمله 1 مسافر زن و راننده به شدت مجروح شد ، مردم به سرعت آنها را در موارد اضطراری با خود بردند.

در صحنه تصادف ، هر دو وسیله نقلیه از ناحیه سر به شدت آسیب دیدند ، بقایای زیادی در جاده پراکنده شد.

بلافاصله پس از دریافت اطلاعات ، نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی ، پلیس شهر تایلند Hoa ، برای انحراف ترافیک ، در محل حادثه حاضر شدند تا علت حادثه را بررسی کنند.

صحنه تصادف.

زن بر اثر طناب کشی کشته شد

در دونگ نای ، حدود ساعت 10:30 بعد از ظهر در تاریخ 27 ژانویه ، زنی بالای 40 سال که موتورسیکلت را با BKS 60B8 – 560.08 رانندگی می کرد ، در NH1 در جهت سه راهی Tri An به محل اتصال Dau Giay در گردش بود. وقتی موتور سیکلت به شهرداری باک سون (منطقه ترانگ بوم) رسید ، ناگهان با تراکتور BKS 60H – 44/04 برخورد کرد.

قربانی توسط چرخ پشت تریلر رانده شد و جان باخت. پس از تصادف راننده تراکتور از محل حادثه خارج شد.

مقامات در محل حضور داشتند تا علت حادثه را بررسی کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *