کامیون از اتوبوس سبقت گرفت ، 4 مسافر در بیمارستان بستری شدند


محل تصادف بین کشتی کانتینر دار و موتورسیکلت.

کشتی کانتینری با یک موتورسیکلت تصادف کرد ، 2 نفر زخمی شدند

صبح روز 28 ژانویه ، یک حادثه جدی جاده ای در جاده 769 استانی ، بخشی که از منطقه Thong Nat (دونگ نای) عبور می کرد بین یک کامیون کانتینر و یک تراکتور رخ داد ، در نتیجه دو نفر در بیمارستان بستری شدند.

در ابتدا ، ساعت 9 همان روز ، کشتی کانتینر دار BKS 51C – 506.33 (هویت راننده مشخص نیست) در جاده استانی 769 ، از منطقه لانگ Thanh به منطقه Thong Nhat ، حرکت می کند.

با نزدیک شدن به تقاطع داو گیای (منطقه Thong Nhat) ، این کشتی کانتینر دار با تراکتور (بدون شماره ثبت) برخورد کرد ، در نتیجه هر دو وسیله نقلیه به جاده هجوم آوردند ، هواپیما واژگون شد.

پیامدهای این حادثه دو مرد را با موتور شخم خورده به شدت مجروح کرد و آنها توسط افراد در بیمارستان داو گیایی (منطقه تونگ نات) به بخش اورژانس منتقل شدند. به ویژه ، راننده کشتی کانتینری کمی مالش داده شد.

بلافاصله پس از حادثه ، نیروهای پلیس منطقه Thong Nat به سرعت در محل مقررات راهنمایی و رانندگی حاضر شدند و علت حادثه را بررسی کردند.

طبق گفته پلیس ، پس از واژگونی کامیون کانتینر ، راننده وحشت کرده است ، بنابراین هنوز نمی تواند شهادت دهد.

پس از سقوط اتوبوس چهار مسافر زخمی و در بیمارستان بستری شدند.

کامیون از اتوبوس سبقت گرفت ، 4 مسافر در بیمارستان بستری شدند

این حادثه حوالی ساعت 1:30 بعد از ظهر 28 ژانویه در مسیر NH48 ، بخشی که از کمون Nghia Tien ، شهر Hoa Thai ، استان Nghe An عبور می کرد ، رخ داد.

هوا در اتوبوس یک شرکت شمال شرقی حامل BKS 37B – 015.34 ، حامل بیش از 10 مسافر که با NH48 در مسیر Vin به Quy Hop (بخش عبور از شهرداری Nghia Tien ، شهر Hoa Thai ، استان Nghe An) حرکت می کنند برخورد با یک کامیون حامل BKS 12C – 035.19 (هویت راننده مشخص نیست) ، در جهت مخالف حرکت می کند.

این حادثه باعث جراحات و جراحات زیادی در اتوبوس شد ، از جمله 1 مسافر زن و راننده به شدت مجروح شد ، مردم به سرعت آنها را در موارد اضطراری با خود بردند.

در صحنه تصادف ، هر دو وسیله نقلیه از ناحیه سر به شدت آسیب دیدند ، بقایای زیادی در جاده پراکنده شد.

بلافاصله پس از دریافت اطلاعات ، نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی ، پلیس شهر تایلند Hoa ، برای انحراف ترافیک ، در محل حادثه حاضر شدند تا علت حادثه را بررسی کنند.

صحنه تصادف.

زن بر اثر طناب کشی کشته شد

در دونگ نای ، حدود ساعت 10:30 بعد از ظهر در تاریخ 27 ژانویه ، زنی بالای 40 سال که موتورسیکلت را با BKS 60B8 – 560.08 رانندگی می کرد ، در NH1 در جهت سه راهی Tri An به محل اتصال Dau Giay در گردش بود. وقتی موتور سیکلت به شهرداری باک سون (منطقه ترانگ بوم) رسید ، ناگهان با تراکتور BKS 60H – 44/04 برخورد کرد.

قربانی توسط چرخ پشت تریلر رانده شد و جان باخت. پس از تصادف راننده تراکتور از محل حادثه خارج شد.

مقامات در محل حضور داشتند تا علت حادثه را بررسی کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *