کار برای تبلیغ بصری برای کنگره XIII حزب باید زیبا و موثر باشد

[ad_1]

بعد از ظهر 15 ژانویه ، وو توونگ ، عضو دفتر سیاسی ، دبیر کمیته مرکزی حزب ، رئیس اداره تبلیغات حزب مرکزی و وونگ دین هوو ، عضو دفتر سیاسی و دبیر کمیته هانوی حزب ، مأموریت را رهبری کردند. بازرسی از تبلیغات ، تبلیغات بصری ، روشنایی در منطقه هانوی برای کنگره ملی XIII حزب.

رئیس کمیته تبلیغ و آموزش حزب ، بوئی هوئن مای ، به این هیئت پیوست. معاون رئیس کمیته مردمی چو ژوان دونگ.

عضو دفتر سیاسی ، دبیر کمیته مرکزی حزب ، رئیس اداره تبلیغات حزب مرکزی وو وان توونگ و عضو دفتر سیاسی ، دبیر کمیته حزب در هانوی وونگ دین هو ریاست جلسه را بر عهده داشتند. با آژانسها و واحدهای مرتبط در کمیته منطقه با دین کار کنید.

بر این اساس ، هیئت برای معاینه فیزیکی در خیابانهای اصلی ، برخی از مکانهای مرکزی ، منطقه مرکز کنگره ملی ، منطقه با دین و با ادارات و واحدهای مربوطه در کمیته منطقه حزب همکاری کرد. با دین

بر اساس گزارش جلسه ، طبق برنامه ریزی انجام شده ، این شهر دو موج تبلیغاتی ، تبلیغ بصری و روشنایی ایجاد کرده است. مرحله اول ، برنامه ریزی شده برای تکمیل قبل از 19 ژانویه (3 روز زودتر از برنامه ریزی شده – PV) ، انجام شد. مرحله دوم همراه با استقبال از Xuan Tan Suu 2021 که قبل از 5 فوریه تکمیل شده است ، انجام می شود. تاکنون تبلیغات ، تبلیغات و تبلیغات در سطح شهر به پایان رسیده است. با این حال ، بازرسی هنوز دارای تعدادی از موارد است که باید مورد توجه قرار گیرد و به سازمانها و واحدهای مربوطه یادآوری شود تا بر غلبه ، تقویت ارتباطات و ارتقا کمیت ، کیفیت و کارایی موثر باشند.

در حین بازرسی ، دبیر حزب در هانوی ، وونگ دین هو ، اظهار داشت كه خدمات شهری تلاش زیادی در انجام وظایف خود انجام داده اند. به گفته دبیر کمیته حزب ، برای اطمینان از درخشش واقعی شهر و نشان دادن عشق به حزب ، آژانس ها و واحدهای مرتبط با عمو هو باید کارهای بیشتری انجام دهند.

“این شهر برای کمک به افزایش اثربخشی تبلیغات ، دو موج تبلیغاتی و تبلیغاتی برنامه ریزی شده را در یک بدهی ترکیب کرده است. برای دستگاه های تبلیغاتی ، به ویژه پرچم ملی ، پرچم صورتی ، خوشه های صفحه قدیمی و بد باید با رنگ های تازه و زنده جایگزین شوند. تبلیغ و تبلیغات موثر چه در روز و چه در شب … “- خاطرنشان کرد دبیر کمیته حزب.

دبیر کمیته شهر حزب با درک عدم تبلیغات و تبلیغات ، از واحدهای مربوطه خواست برای ایجاد لهجه در مقابل دروازه های پایتخت ، 8 گذرگاه در منطقه ، منطقه مرکز کنگره ملی ، تقاطع های اصلی ، منطقه دریاچه Hoan Kiem ، میدان میدان Ba Din. علاوه بر این ، مناطق و شهرها همچنین باید بر تبلیغ و تبلیغ به عنوان منطقه تمرکز کنند. “همه سطوح ، شعب ، نمایندگی ها و واحدها تلاش می کنند تا وظایف خود را با احساس مسئولیت و اشتیاق بالا انجام دهند. در همان زمان ، مرتباً بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که چهره پایتخت قبل ، در حین و بعد از کنگره واقعاً روشن است و با روحیه جوانی درخشان است. “

عضو دفتر سیاسی ، دبیر کمیته مرکزی حزب ، رئیس بخش تبلیغات وو وان توئونگ و عضو دفتر سیاسی ، دبیر کمیته حزب در هانوی وونگ دین هو تبلیغات و تبلیغات تصویری در برخی از خیابانهای هانوی.

سرپرست اداره تبلیغات ، ژنرال وو وانگ توونگ ، خاطرنشان كرد كه بالاترین نیاز در تبلیغات و ارتقا of تجسم ، یك فضای زیبا ، چشمگیر و پر از گل های بهاری است. در همان زمان ، ابراز قلب پایتخت در کنگره حزب XIII حزب و نشان دادن سلام و احوالپرسی هانوی از نمایندگان سراسر کشور. آنچه مهم است این است که نمایندگان چگونه هانوی را به عنوان نمایش دقیق و متناسب وضعیت پایتخت درک می کنند.

رئیس اداره تبلیغات مرکزی از طریق بازرسی واقعی ارزیابی کرد که به طور کلی ، وضعیت فعلی تبلیغات و تبلیغات هنوز از کانون توجه نیست. موقعیت های بسیار مهم در تنظیم تبلیغات و تبلیغات هنوز نازک است. برخی از جاده های اصلی هنوز محتوای تبلیغاتی بسیار قدیمی دارند. از نمایشگرهای الکترونیکی ساختمانها هنوز استفاده نشده است. “هانوی نیاز به تمرکز بر غلبه و تقویت تبلیغات ، تبلیغات و روشنایی دارد تا ظاهری کاملاً درخشان ایجاد کند تا هر نماینده ای که به پایتخت بازمی گردد احساس هیجان و انگیزه کند تا به شهر کمک کند. کنگره ملی سیزدهم حزب “- رئیس اداره تبلیغات مرکزی تأکید کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *