کارگران زیر آفتاب گرم مبارزه می کنند

[ad_1]

Kinhtedothi – در طی تابش شدید آفتاب هانوی طی چند روز گذشته ، کارگران در پایتخت همیشه مجبور شده اند برای امرار معاش تلاش کنند. و افرادی هستند که هنوز باید تلاش کنند تا در ساختن یک پایتخت سبز ، تمیز و زیبا سهیم باشند.

خانم نگوین هون تووی ، یک کارگر گروه محیط زیست 5 پوندی ، واحد دونگ دا ، زیر گرمای شدید هوا در خیابان ها دن ، منطقه دونگ دا کار می کند.

در چند روز گذشته ، هانوی موج گرمای شدیدی را تجربه کرده است ، دمای خارج از خانه گاهی اوقات به بیش از 40 درجه سانتیگراد می رسد … آفتاب شدید سطح مواد بتن و آسفالت را برای جذب گرما و دفع گرما در روز ترکیب می کند. باعث می شود مردم در خیابان احساس کنند در وسط “تشت آتش” قدم می زنند. با این حال ، برای بسیاری از مردم ، هوای گرم یا طوفانی یک امر “بهشتی” است ، هر چه زمان های این چنینی بیشتر باشد ، آنها برای کار کردن باید بیشتر کار کنند ، هم برای امرار معاش و هم برای تمیز نگه داشتن پایتخت. …

به گفته خانم نگوین هون تووی با کارگران محیط زیست ، باران یا رعد و برق مسئله آسمان است ، وظیفه آنها تلاش در انجام وظایف محوله است تا به ساخت یک پایتخت تمیز و زیبا کمک کنند.

خانم نگوین هون تووی ، کارمند گروه زیست محیطی 5 پوندی ، دونگ دا شعبه (که 27 سال در زمینه بهداشت کار می کند) ، به اشتراک گذاشت: “این هوا بسیار خطرناک است ، ما مدت طولانی در فضای باز کار می کنیم زمان. زمان کوتاه کافی است تا مردم از گرمازدگی رنج ببرند. اما خواه هوای گرم باشد یا هوای طوفانی … کار ما نمی تواند رها شود ، ما هنوز هم باید مطابق وظایف تعیین شده این کار را انجام دهیم تا از یک محیط پاک در پایتخت اطمینان زیادی حاصل کنیم. “

“برای غلبه بر آب و هوای سخت علاوه بر جلب توجه و تشویق مدیران شعب ، آنچه به ما اجازه می دهد به این کار سخت و سخت پایبند باشیم چیزی جز قلب نیست. کار را دوست داشته باشید” – خانم نگوین هونگ کازا توی.

در همین حال ، در مسیر بلوار Thang Long ، عرقی را که به صورت جویبار روی صورت تیره و آفتاب سوخته اش جاری است ، به سرعت پاک کنید … آقای تران ون تان – تیم تولید № 2 خیابان لانگ ، خیابان کاو داین (شهر هانوی) یک عضو با مسئولیت محدود) هیچ کس از گرما خسته نشده است ، اما برای ما اینها فقط مشاغل “عادی” هستند.

آقای ترن ون تانگ – تیم تولید Avenue 2 Tang Long Avenue ، شعبه Kau Dien (شرکت محیط زیست شهری هانوی) که در بلوار Tang Long مشغول به کار است.

آقای ترن ون تنگ در مورد “عادی” خود گفت که در این بلوار Tang Long ، گرمای طبیعی باعث می شود سطح جاده با “تابه آتش قرمز” تفاوتی نداشته باشد … اما به دلیل دلبستگی او به این حرفه به نظر می رسد در تمام شرایط سخت آب و هوایی ، پوست و بدن به آن عادت کرده اند.

“هنگامی که من برای اولین بار کار خود را با چنین زمانی آغاز کردم ، بسیاری از کارگران از گرمازدگی رنج می بردند و چندین روز بیمار بودند ، اما کار کار است و نمی توان جلوی آن را گرفت … ما باید سعی کنیم این چالش ها را برطرف کنیم. وظیفه محول شده را انجام دهید “. آقای تران ون تانگ گفت.

از همان دیدگاه ، آقای فام وان تانگ ، یک شرکت ساختمانی مکانیکی ، شرکت هانوی فاضلاب یک عضو محدود ، گفت که هوای گرم زمانی است که هیچ کس نمی خواهد بیرون برود ، اما زمان کارگران زهکشی است. یک لحظه بسیار مهم در تأمین سیستم زهکشی پایتخت. آقای فام ون تانگ توضیح داد که معمولاً پس از هر هوای گرم طولانی ممکن است باران و طوفان و غیره وجود داشته باشد. بنابراین ، این “زمان طلایی” صنعت زهکشی برای افتتاح سیستم است. فاضلاب ، کانال ها ، گودال ها … برای اطمینان از عملکرد روان سیستم زهکشی.

آقای فام وان تانگ – ساخت و ساز مکانیکی ، شرکت فاضلاب در هانوی یک شرکت با مسئولیت محدود عضو سیستم زهکشی را در اوج قله در هانوی تمیز کرد.

با توجه به ویژگی های کار و طبق مقررات شهر ، سازمان فاضلاب زیرزمینی ، لایروبی بستر رودخانه ، خندق و غیره کارگران زهکشی در ساعات اوج کاری کار نمی کنند. بنابراین زمان اتمام کار نیز زمانی است که سخت ترین زمان است.

“فضای زیر فاضلاب زیرزمینی در مرحله تجزیه بسیار کوچک ، مرموز و پر از زباله است ، که باعث می شود جو بیش از حد پر از هوا ، گرم ، گرم شود … برای کارگران وظیفه بسیار خطرناک است. علیرغم خطر و مشکلات ، مسئولیت صنعت زهکشی به عهده ما ، به عهده ساکنان پایتخت است … ، ما هنوز در تلاش هستیم تا وظایف محوله را انجام دهیم “، – گفت آقای فام ون تانگ . خوب.

در همین حال ، خانم نگوین تی نو (از استان تایلند بین) – یک جمع کننده زباله در خیابان Phuong Mai مشترک بود ، به پایتخت آمد و نزدیک به ده سال به این کار پایبند بود ، اما هرگز زندگی خود را به سختی اکنون احساس نکرد. قبل از آن ، زمانی که اپیدمی کوید -19 هنوز فوران نکرده بود ، کار روزانه خانم نگوین تی نو جمع آوری مواد باقیمانده صبح و شب ، شستن ظروف بعد از ظهر و عصر در رستورانی در خیابان تانگ بود. سقف.

Nguyen Ti Nu (از استان Binh ، تایلند) برای کمک به خانواده خود درآمد بیشتری کسب می کند در زمینه اپیدمی کوید -19 ، که همچنان پیچیده تر است.

با این حال ، هنگامی که اپیدمی کوید -19 آغاز شد ، رستوران مجبور به تعطیلی شد و کارگران باید استراحت کنند. از آنجا که شغل خود را از دست داده اید ، شستن ظرف ها ، شغل اصلی خود ، منبع اصلی درآمد شما فقط می تواند بر اساس مقدار زباله جمع شده باشد.

“افراد خردمند اگر سخت کار نکنند مشکل دارند ، جمع آوری زباله در تمام طول روز برای تأمین هزینه زندگی کافی نیست ، چه رسد به اینکه آنها را به خانواده هایشان برگردانند … هرچه آفتاب داغ باشد ، تعداد افراد کمتری در خیابان وجود دارد ، بالاتر شانس جمع آوری زباله … بنابراین ، اگرچه دشوار و خطرناک است ، اما ما باید همچنان تلاش کنیم که درآمد بیشتری داشته باشیم و آن را برای مراقبت از فرزندان خود در استان برگردانیم “- خانم[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *