کارکنان NINh Xuan BOT در باجه عوارض از ناحیه سینه با ضربات چاقو زخمی شدند

[ad_1]

این تصویر صحنه آمدن Nguyen Phuoc Quang به BOT Ninh Xuan را نشان می دهد ، که باعث دردسر می شود و پس از آن وی آقای N. را به شدت زخمی می کند (عکس گرفته شده توسط دوربین امنیتی در ایستگاه)

در تاریخ 3 ژانویه ، رهبر ایستگاه جاده ای BOT Ninh Xuan (BOT QL26 ، شهر Ninh Hoa ، استان خانه Hoa) گفت که او گزارشی را در مورد حملات به کارمندان ایستگاه به مقامات ارسال کرده است.

طبق اطلاعات اولیه ، این حادثه ساعت 22:00 روز 2 ژانویه رخ داده است. در آن زمان ، ایستگاه BOT Ninh Xuan به طور معمول کار می کرد ، در حال شارژ بود ، ناگهان مردی که موتور سوار بود به آقای نگوین هوو KN نزدیک شد. عوارض 4از خانه هوآ تا داک لک).

اگرچه آقای ن. با اپراتور تصادف کرد ، اما مرد همچنان در حال تعقیب موتور بود و ناگهان چاقو را بیرون کشید و یک بار نیز از ناحیه قفسه سینه آقای ن. پس از جنایت ، مرد ماشین را رانده و آقای N. را به بخش اورژانس در بیمارستان Ninh Hoa منتقل کردند.

هویت مردی که آقای N. را چاقو زد به عنوان Nguyen Phuoc Quang (SN 1986 ، ساکن Phuoc Lam – Ning Xuan) مشخص شد.

نین ژوان رهبر ایستگاه BOT بلافاصله این حادثه را به پلیس گزارش داد و از مقامات خواست تحقیقات ، تحقیق ، حل و فصل ، روند قانونی و حمایت از حقوق قانونی کودک را انجام دهند. مردم.

این اولین بار نیست که سایت مزاحمت ایجاد می کند و به کارکنان NOT BN Station Ninh Xuan حمله می کند. جدی ترین حادثه در 24 آگوست رخ داد ، زمانی که دو نهاد ، نگوین تروونگ آن و نگوین تروونگ ژوان (ساکن کمون نین ژوان ، شهر نین هوآ) رئیس ستاد ایستگاه را مورد ضرب و شتم قرار دادند. این موضوع را به مدت 4 ماه برای بررسی و مقابله با قتل پیش بینی شده برگزار کرد.

این حادثه جدی که به تازگی یک بار دیگر رخ داده است ، نشان داده است که کار برای تأمین امنیت و نظم در ایستگاه BIN Ninh Xuan برای اطمینان از زندگی و سلامتی کارکنان ایستگاه باید بیشتر تقویت شود. این هزینه[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *