کارمندان باید به عنوان اقدامی برای پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید -19 عمل کنند

[ad_1]

بعد از ظهر 5 فوریه ، یک تیم بازرسی 4 پوندی از کمیته دائمی کمیته حزب حزب هانوی ، به رهبری نگوین ون فونگ ، معاون دبیر کمیته حزب شهر هانوی ، پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر Covid-19 را در منطقه Phu Xuen. نمایندگان ادارات شهرستان نیز در تیم بازرسی شرکت می کنند.

به گفته رئیس کمیته مردم منطقه Phu Xuyen ، نگوین ژوان ثان ، منطقه Phu Xuyen از یک منطقه و جمعیت زیادی برخوردار است و تجارت اقتصادی محصولات روستایی صنعتگر توسعه یافته است ، بنابراین خطر شیوع بیماری Covid-19 بسیار زیاد است. پس از بررسی موارد مربوط به مناطق اپیدمی Hai Duong و Quang Ning ، این شهرستان تاکنون 3 مورد F1 ، 110 مورد F2 ، 381 مورد F3 ، 55 مورد که از منطقه اپیدمی عبور می کنند را پیدا کرده است. همراه با درگیر شدن کل سیستم سیاسی در روزهای اخیر ، این منطقه تبلیغات افرادی را که در معرض خطر ابتلا به عفونت هستند ، محدود می کند تا ارتباط با دیگران را محدود کند. ترویج تبلیغات با متنوع ساختن فرم ها برای افزایش آگاهی مردم از اجرای پیام 5K.

در این جلسه ، اعضای تیم بازرسی ایده هایی را برای کمک به Fu Xuen District برای اجرای موثر اقدامات جلوگیری و کنترل Covid-19 ارائه دادند. با تهیه منابع برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر ، منطقه باید از نظر سطح شهروندان بسیار سریع و سریع ردیابی شود ، بدون اینکه موارد مربوطه F1 ، F2 و F3 را در جامعه از دست بدهیم تا اطمینان از ایمنی حاصل شود. 19 اپیدمی.

معاون دبیر کمیته حزب نگوین ون فونگ جلسه را با منطقه Phu Xuen در 5 فوریه بعد از ظهر خاتمه می دهد

در طول جلسه ، معاون دبیر کمیته حزب ، نگوین ون فونگ ، اشاره کرد که منطقه فو ژوان بلافاصله اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر را آغاز کرده است. بسیج فعال مشارکت سیستم سیاسی در تبلیغ ، پیشگیری و مبارزه با اپیدمی ها. در حال حاضر ، با این حال ، ما باید در ارتقا سطح پیشگیری از اپیدمی فعال تر باشیم و ارزیابی ، ارزیابی ، آماده سازی امکانات ، ابزارها و افراد در Covid-19 نیز باید بالاتر باشد.

معاون دبیر کمیته حزب ، نگوین وان فونگ ، با تأکید بر اینکه Phu Xuyen منطقه ای با مشاغل و جشنواره های فراوان است که به طور منظم افراد زیادی را در سایر شهرک ها جمع می کند ، از رهبران در همه سطوح ، مقامات در همه سطوح و در همه سطوح پیشنهاد کرد. اعضای حزب باید نقش خود را به عنوان نمونه ای از محدود کردن تمرکز مردم ، تشویق مردم به سازماندهی انواع مختلف جشن طول عمر ، عروسی های متمدن ، و ارائه نتایج مطلق برای جلوگیری از شیوع بیماری Covid-19. این را برای کادرها و اعضای حزب معیار قرار دهید. در عین حال ، فو ژوان باید نقش جامعه را در پیشگیری از بیماری های همه گیر ارتقا دهد.

معاون دبیر کمیته حزب نگوین ون فونگ همچنین پیشنهاد کرد که منطقه Phu Xuen تبلیغات را ارتقا داده و آگاهی عمومی را از سطح خطرناک آلودگی اپیدمی افزایش دهد. در عین حال مواردی را که هنگام خیابان بودن و همچنین در ملاقات مردم ماسک نمی پوشید به شدت مجازات کنید. نه تنها برای جلوگیری از کنترل همه گیری ها ابتدا ، در طول Tet ، بلکه منطقه باید برنامه هایی را برای جلوگیری و کنترل بیماری های همه گیر پس از تعطیلات Tet ، پس از بازگشت تعداد افراد از مناطق اپیدمی به محل های زندگی خود ، برای کار ، به ویژه در روستاهای صنعتگر

نگوین وان فونگ معاون دبیر کمیته حزب هدایایی را به خانواده های فقیر در شرایط بسیار دشوار در Phu Xuen توزیع می کند

همچنین در بعد از ظهر 5 فوریه ، معاون دبیر کمیته حزب نگوین ون فونگ و دو واحد ، بانک تجارت سهامي تجارت خارجی ویتنام ، شعبه مرکز معاملات و بانک تجارت سهامي تجارت خارجی ویتنام ، شعبه هانوی غربی 200 هدیه (هر یک میلیون VND) برای 200 مورد خانوار فقیر با شرایط بسیار دشوار در منطقه ارائه داد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *