چگونه می توان به مشاغل در تولید و مبارزه با اپیدمی کمک کرد؟

[ad_1]

شرکت سایگون نیوپورت (TCSG) که مصمم به مبارزه با همه گیری و تولید همزمان است ، تلاش می کند تا مشتریان را همراهی کند ، خطوط کشتیرانی گروه های زیادی از راه حل ها را برای حفظ زنجیره تأمین به شدت در حال استقرار است. کالاهای وارداتی و صادراتی شکسته نمی شوند و فعالیتهای تولیدی روان را در بندر Tan Cang – Cat Lai و امکانات SNP حفظ می کنند.

در زمینه توسعه پیچیده همه گیری کووید -19 ، بسیاری از کارخانه ها و کارخانه ها به دلیل الزامات پیشگیری از همه گیری تولید خود را کاهش داده یا فعالیت خود را متوقف کرده اند. این منجر به افزایش سریع تعداد ظروف وارداتی در بنادر و تاسیسات ICD می شود که بر دریافت ، بهره برداری و جریان کالاها برای واردات و صادرات تأثیر می گذارد. در مواجهه با این وضعیت ، به ویژه بندر Tan Cang – Cat Lai (TCCL) ، و سایر امکانات خدمات در سیستم SNP به طور کلی برای پشتیبانی از فعالیتهای تولید بدون مشکل ، برای حفظ زنجیره تامین واردات و صادرات از کالاها مرز شکسته نشد ، اداره دریانوردی ویتنام جلسه ای با شرکتهای بندری ، خطوط کشتیرانی و مشتریان برای بحث در مورد گروههای راه حل برای اطمینان از عملکرد TCCL برگزار کرد. در همان زمان ، اداره کل گمرک ویتنام یک اعزام سریع № 3847 / TCHQ-GSQL ، صادر شده در 2 آگوست 2021 ، صادر کرد و دستورالعمل های گمرکی را برای تسهیل حمل و نقل کالا در شرایط همه گیری کووید ، هدایت کرد.

بوی ون کوئی ، معاون مدیر کل SNP در این سمینار راه حل های زیادی را برای کمک به مشاغل ، نمایندگان و خطوط کشتیرانی برای مبارزه با همه گیری و اطمینان از عدم تراکم کالاهای ورودی و خروجی از بندر پیشنهاد کرد. در حالی که این امر باعث آزادسازی ظروف وارداتی از بندر می شود ، اما با هر مشتری خاص راه حل ها و سیاست های نگهداری مناسب را کار خواهد کرد.

برای ظروف وارداتی که در بندر TCCL ذخیره می شوند ، SNP مشتریان را ملزم می کند تا سریعاً مراحل دریافت کالا یا انتقال بندر مقصد کالا به سایر امکانات خدمات SNP را انجام دهند. SNP از تحویل رایگان و تحویل در 2 سر (به استثنای روشهای تغییر مانیفست / بارنامه برای تغییر بندر مقصد) به 1 از 4 تاسیسات بندری / ICD تحت SNP ، یعنی ICD Tan Cang – Long Binh ، پشتیبانی می کند. ICD Tan Cang – Nhon Trach ، ICD Tan Cang – Song Than ، Tan Cang – بندر Hiep Phuoc. در همان زمان ، ظرف گیر کرده کالا را به مدت 90 روز به درگاه ذخیره TCCL در بندر TCHP منتقل کنید. تسریع در انحلال حجم عقب افتاده و صادرات مجدد محموله های غیر واجد شرایط به خارج از ویتنام.

SSC فعال خواهد بود بارگیری کانتینر را بین مناطق تنظیم کنید ، ظروف خالی را از بندر منتقل کنید تا فضای بیشتری برای ظروف وارد شده داشته باشید. کلیه هزینه های حمل و نقل به عهده SGSC است.

علاوه بر این ، SNP همکاری خود را با بنادر منطقه برای سازماندهی کشتی ها در بنادر متصل برای تخلیه ظروف وارداتی ، و سپس کشتی ها به بندر TCCL برای دریافت ظروف صادراتی افزایش داد. انتقال ظروف کالاهای وارداتی به بنادر که SNP موافقت نامه همکاری با آنها امضا کرده است.

علاوه بر این ، واحد همچنین با خطوط کشتیرانی همکاری می کند تا مشکلات را با بندر حفظ کرده و مشارکت کند ، برنامه عملیاتی مناسب کشتی را محاسبه و تنظیم می کند تا تعداد مسیرهای حمل و نقل را محدود کند یا برنامه کشتی را به تاخیر بیاندازد و برنامه تحویل را به تاخیر بیاندازد. به بندر ، به ویژه ظروف مشتریان ، که کارخانه تولید آنها را متوقف می کند.

به دنبال اجرای راه حل های همزمان بالا ، اما وضعیت موجودی همچنان در حال افزایش است ، بندر بسته به وضعیت واقعی درصد کالاهای وارداتی خطوط کشتیرانی را کمیت و کاهش می دهد (بندر 3 تا 3 ماه قبل اطلاع خواهد داد). 7 روز برای خطوط حمل و نقل برای اجرا) …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *