چو نگوک رئیس کمیته مردمی شهر برای کلیسای بودایی ویتنامی در هانوی سال نو آرزو کرد

[ad_1]

چو نگوک آن ، رئیس کمیته مردمی شهر ، با ارائه سبدی از گل ها ، بهارها ، راهبان ، راهبه ها و بودایی ها برای بهار جدید سالم تبریک گفت. سال نو همچنان آرزوی صلح برای کشور و پایتخت دارد.

رئیس کمیته مردمی شهر در مورد برخی از نتایج توسعه اقتصادی – اجتماعی در سال 2020 گفت ، طی سال گذشته ، با وجود مشکلات و چالش های فراوان ، به ویژه تحت تأثیر همه گیری Covid-19 ، اما با تلاش و تلاش کل سیستم سیاسی ، با حمایت و مشارکت مشاغل و مردم ، این شهر با ارزیابی های بسیار چشمگیر به اهداف دوگانه ، دستیابی به نتایج جامع دست یافته است.

چو نگوک آن ، رئیس کمیته مردم شهر ، سال نو را به کلیسای بودایی ویتنامی در هانوی تبریک می گوید

با تأیید این نتیجه با کمک مهم کلیسای بودایی ویتنام در هانوی ، بان تری و راهبان و راهبه ها و بودایی های منطقه در چند وقت اخیر ، رئیس کمیته مردمی شهر چو نگوک آن نیز فعالیت ها و سهم فعال کلیسای بودایی را تأیید و ستایش کرد. ویتنام در هانوی در تولید مثل و بسیج راهبان ، راهبه ها و بودایی ها برای شرکت در فعالیت های تأمین اجتماعی. اجرای دقیق اقدامات پیشگیری و كنترل شیوع كوید -19 ، به ویژه كلیسای بودایی ویتنام در هانوی خواستار بیش از یك میلیارد VND برای دو اتاق فشار منفی در بیمارستان های هاگ دونگ و دوك شده است. جیانگ علاوه بر این ، کلیسای بودایی شهر ویتنام همچنین خواستار حمایت از تجهیزات پزشکی ، ماسک ها و لوازمی شد که به هدف پیشگیری و مبارزه با اپیدمی کمک می کنند …

با برگزاری کلیسای بودایی ویتنامی در هانوی که یک کنگره بودایی در سطح منطقه برگزار می کند ، رئیس کمیته مردمی شهرستان برای کنگره منطقه بودایی منطقه آرزوی موفقیت می کند و تأیید می کند که این شهرستان دفاتر ، ادارات و شعبات را برای پشتیبانی کلیسا تقسیم می کند.

رئیس کمیته مردمی شهر ابراز تمایل کرد که کلیسای بودایی مرکزی ویتنام به همراهی کشور و شهر در فعالیت های فرهنگی ، مذهبی ، امنیت اجتماعی و برقراری صلح در زندگی مردم ادامه دهد.

رهبر منطقه هوان کیم سال نو را به کلیسای بودایی ویتنامی در هانوی تبریک گفت

کشیش تیچ بائو نگیم ، نایب رئیس کمیته مرکزی کلیسای بودایی ویتنام ، رئیس هیئت مدیره کلیسای بودایی ویتنام در هانوی ، به نمایندگی از کلیسای بودایی ویتنام ، در هانوی ، برای رهبران آرزو کرد که یک شهر سالم ادامه دهد و مردم را برای غلبه بر مشکلات هدایت کند. و چالش های دوره ادغام ، ایجاد سرمایه ، که هر روز بیشتر توسعه می یابد. هانوی عنوان “شهر صلح” را حفظ می کند ، سبز ، تمیز ، زیبا ، ایمن ، امن …

کشیش تیچ بائو نگیم تأیید کرد که کلیسای بودایی در ویتنام همیشه در فعالیت ها و رویدادها ، به ویژه امور خیریه اجتماعی ، تمام سطوح دولت را همراهی می کند. استاد بزرگوار برای رهبران و مردم ، بخشها ، شعب شهر سال آرامی ، جسم و روان عادی ، خانواده ای شاد ، همه دستاوردها ، ساخت پایتخت غنی و مستحکم آرزو کرد.

روحانیت Tich Bao Ngiem همراه با معرفی تعدادی از فعالیت های داخلی ، خارجی و تبلیغاتی دارما در سال 2021 آرزو می کند که این شهر به مراقبت ، کمک و ایجاد شرایطی برای برگزاری موفقیت آمیز کنگره توسط کلیسا ادامه دهد. دفعات بعدی نمایندگان بودایی در سطح منطقه.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *