چو نگوک آن ، رئیس کمیته مردمی هانوی ، اوایل سال جاری بیانیه ای در مورد جلوگیری از شیوع بیماری کوید -19 صادر کرد

[ad_1]

دستورالعمل های دولت ، نخست وزیر ، کمیته ملی هدایت پیشگیری و کنترل بیماری شیوع کوید 19 ، وزارت بهداشت و کمیته دائمی کمیته حزب پیشگیری و کنترل کوید 19 را اجرا کنید. به منظور ادامه پیشگیری و کنترل شیوع COVID-19 در منطقه شهر ، رئیس کمیته مردمی شهر از مدیران بخشها ، بخشها و شعب درخواست کرد. روسای کمیته های مردمی مناطق ، شهرها ، شهرداری ها ، ادارات و شهرداری ها برای تقویت اجرای پیشگیری و کنترل اپیدمی Covid ، شماره تلفن 1699 / CD-TTg نخست وزیر را به شدت رعایت می کنند. -19؛ تلگرام رسمی شماره 1838 / CD-TTg از 27 دسامبر 2020 نخست وزیر برای پیشگیری و کنترل بیماری COVID-19 ؛ نامه رسمی № 5844 / UBND-KGVX از 24 دسامبر 2020 کمیته مردمی هانوی در مورد اجرای نتیجه گیری کمیته دائمی کمیته حزب شهر در اطلاعیه № 64-TB / TU از 14 دسامبر 2020 ؛ نامه مربوط به 5952 № / UBND-KGVX از 31 دسامبر 2020 به کمیته مردمی هانوی برای تقویت ایمنی پیشگیری و کنترل شیوع COVID-19 در طول سال جدید و سال جدید قمری 2021 تان سو.

تبلیغات را بیشتر تشدید کرده و مردم را برای اجرای اقدامات ضد اپیدمی با توجه به پیام “5K” ، که توصیه می کند هنگام استفاده از ماسک دقیق هنگام بیرون رفتن ، مردم را جمع نکنید ، بسیج کنید. در مورد بیماری مزمن ، افراد با خطر بالا ، افراد مسن وقتی که واقعاً به آنها نیازی نیست ، بیرون نمی روند. گزارش های پزشکی را طبق دستورالعمل تهیه کنید ، در صورت وجود علائم سرفه ، تب ، دشواری در تنفس ، ذات الریه باید سریعاً به بیمارستان مراجعه کنید تا دستورالعمل های سریع کار را ارائه دهید.

رئیس کمیته مردمی شهر از وزارت بهداشت خواست که از واکنش سریع و به موقع به شرایط همه گیر در شهر اطمینان حاصل کند. از نزدیک اپیدمی ها را در جامعه رصد کنید ، همیشه آماده پاسخگویی سریع به اطلاعات مربوط به تشخیص زود هنگام ، جستجوی سریع “سرنخ” ، تحقیقات ، بازرسی ، منطقه بندی به موقع برای جلوگیری از همه گیری ها هستید. منشا این بیماری در جامعه در حال شیوع است.

تقویت بازرسی و نظارت بر معاینات پزشکی و امکانات پزشکی در شهرستان برای اطمینان از ایمنی همه گیر مطابق با مفاد وزارت بهداشت ؛ قاطعانه عملیات م establishسسات پزشکی و م medicalسسات پزشکی را که ایمنی را برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر فراهم نمی کنند ، متوقف کنید. کنترل عفونت کووید -19 در بیمارستان ها و بیمارستان ها ؛ افراد پیشرفته برای آزمایش SARS-CoV-2 مانند سرفه ، تب ، تنگی نفس غیر قابل توضیح ، بیماران شدید ، ذات الریه بیمارستانی.

وزارت بهداشت هماهنگی نزدیکی با واحدهای متمرکز مدیریت انزوا برای نظارت ، نظارت و آزمایش مطابق با مفاد وزارت بهداشت دارد. مصمم است که اپیدمی را در تأسیسات قرنطینه و از تأسیسات قرنطینه در جامعه گسترش ندهید. هدایت واحدهای بهداشتی منطقه ای و شهری برای هماهنگی نزدیک با نیروهای پلیس ، مقامات محلی برای نظارت و نظارت دقیق بر مقره ها در مناطق انزوای مدنی ، مقره ها در خانه ، افراد خارج از زمان دوره انزوا متمرکز مطابق با مقررات وزارت بهداشت است . برای آماده سازی کامل مواد ، مواد شیمیایی و تجهیزات برای تأمین تقاضای ضد اپیدمی در صورت بروز بیماری همه گیر در منطقه.

رئیس کمیته مردمی شهر از پلیس این شهرستان خواست تا نیروهای خود را در سراسر صنعت به سمت هماهنگی فعال با واحدهای مربوطه برای کنترل دقیق ورودی ها ، جلوگیری سریع و رسیدگی دقیق به پرونده های ورودی هدایت کند. صحنه غیرقانونی و موارد نقض پیشگیری و کنترل بیماری Covid-19.

ستاد مرکزی پایتخت با وزارت بهداشت و کمیته مردمی نواحی و شهر هماهنگ شده است تا مناطق کاملاً جدا شده را طبق مقررات مدیریت کند.

وزارت کار ، معلولیت و امور اجتماعی ریاست و هماهنگی های لازم را با کمیته های مردمی مناطق و شهرها به منظور بازرسی و کنترل پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در کلیه مراکز مراقبت از سالمندان و م agriculturalسسات کشاورزی انجام می دهد. مراقبت و مراقبت پرستاری از افرادی که دارای خدمات شایسته ، امکانات سم زدایی و موسسات آموزش حرفه ای در شهر هستند.

کمیته های مردمی مناطق و شهرها نیروهای عملیاتی و ادارات مدیریت را برای تقویت بازرسی ، برای مقابله سریع و دقیق با ورود غیرقانونی به منطقه هدایت می کنند. تقویت تأیید ، یادآوری و مقابله با موارد نقض پیشگیری از اپیدمی ، به ویژه انطباق با استفاده از ماسک در مکان های عمومی

از شرکتهای خدماتی ، کارخانجات و سایتهای ساختمانی بخواهید تا اقدامات ایمنی در برابر بیماریهای همه گیر را مطابق با مقررات به شدت اجرا کنند. تقویت مدیریت مناطق جدا شده متمرکز در منطقه ، مناطق جدا شده در هتل ها ، محل اقامت برای جلوگیری از آلودگی متقابل اپیدمی ها در مناطق جدا شده.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *